Jääpiigid poltidest
Re: Jääpiigid poltidest
Täna, krt baltipolt juba kahest kinni oli ja polte ei saandki..
Aga kuna tegemist esimese rehviga, siis arvan et lähevad 6x30 ja kõige keskmine rida 6x25. äkki seibid miski 25mm oleks ok?
Keegi siin arvas, et rõhku 2-3bar-i, kuigi juutuubikatest ja mujaltki näha, et rehvid küllaltki tössud tunduvad, äkki se 30mm polt ikka liiga pikk ja hoopis küljele raskusega kandub hoopis, lühem vast tõhusamini end kikkis suudab hoida ja jäässe suruda end??
Mutrid panen tavalised, proovin nii, et enne poldi sisse panemist määrin ta näiteks sikaflexi liimiga kokku(seda juba igaksjuhuks õhupidavuse mõttes), siis peaks teda ju mutrialla ka jääma ja kinni liimuma..
Ja seda, et kui esimest rehvi teha, kas siis ikka soovitav kõige kõvenaid polte panna, või käivad sinna nn tavalised ka?
Taha ikka kõige kõvemad!
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.