Fleim: politsei eest ära sõitmine

Kasutaja avatar

oldmaniac
Postitusi: 527
Liitunud: 30 Mär 2009, 21:37
Tsikkel: ZX-10R
Asukoht: Paar meetrit Tallinnast
Kontakt:

Re: Fleim: politsei eest ära sõitmine

Lugemata postitus Postitas oldmaniac »

Ma olen kuulnud, et ametliku nimetusega mitte-peatumine on nii kohutavalt igapäevane asi, et seda tehakse Tallinnas hooajal ilusa ilmaga vähemalt 10x päevas. Pidavat olema täiesti tavaline ja igapäevane nähtus. Selleks on oluliselt suuremat seltskonda vaja kui vaid üks mees.

Ainus asi, mis P-4 siin otseselt valesti tegi on see, et ta avalikult tunnistas, et ta seda teeb ja ka heaks kiidab. Eks igaüks meist ise teab, kuidas hakkama saab ja millega riskib. Tagarattal sõitmine on üsna samaväärne teema. Mõtle kui hirmus ikkagi... illegaalne pealekauba.

Muuseas saan ma sellest suhtumisest ja selle põhjustest ka lausa liiga hästi aru. Iga kord, kui mind on peatatud olen ma saanud vähemalt kordusülevaatuse. Alati on leitud põhjus. Mõni ime siis, et selline käitumine korrakaitsjate poolt vastureaktsiooni ei tekita.

Eriti oluline on nüüd siinkohal märkida, et mina ei riku kunagi ühtegi eeskirja, sealhulgas ei ületa kunagi kiirust ja ma allun alati politseiniku antud korraldustele. :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”