teemade kinnipanemine

Kasutaja avatar

Soultrain
Postitusi: 970
Liitunud: 29 Sept 2003, 18:28
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas Soultrain »

kas see on mingi eriline näitaja kui tedja mees sa oled, kui sa oled pool elu kõige uuemate ratastega ringi lasknud ja muidu oled lahe mees, ainult et, õlivahetuse asemel ostad uue ratta stiilis tuhatoos sai täis, oli vaja välja vahetada....
Teine asi on see, et ma küsin küll tuttavalt pagarilt IT alast nõu, kui ta teab sellest rohkem kui mina, mis see siia puutub, et ta pagar on??? Kas nii ongi, et kui sa oled pagar siis kogu su teadmised hõlmavad ainult pärmi ja jahu ja muude elualade kohalt oled puupea?
My point is, mis vahet seal on kui kaua sa sõitnud oled või ei ole ja millega sõitnud oled või ei ole, kui see teema on sind terve elu huvitanud, siis võid olla väheste teadmistega ratta seljas, aga suuremate teadmistega teinekord kogu mootorratta maailmast kui see, kes on pool elu sadulas veetnud....peaasi, et asja tehakse südamest ja huviga mu meelest
Ja Spinna mõte on täiesti õige, selle asemel, et iga asja kallal igiseda võiks kätte võtta ja ise teha ja vaadata kui palju kriitikat siis sulle osaks langeb, eriti veel sellist, mida sa ei ole mitte kuidagi pidi välja teeninud
Loud pipes save lives!!!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Foorumist. Ettepanekud ja kriitika”