Hälvik- Mootorratturid


siil_udus
Postitusi: 161
Liitunud: 25 Mai 2009, 09:24

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas siil_udus »

Tallinna lähedal metsas. Ka ei mäleta, millal viimati alla 30000km läbisõiduga aasta oli selle metsa vahel, kui sellel faktil mingit iseloomustavat ähtsust peaks olema.See polnud kaugeltki kõige hullem asi mis minuga juhtunud on/oleks, aga kuna sarnaselt primole, on mul roolis olles kombeks pidevalt enda ümber toimuvaga kursis olla, siis pole siiani mind veel niimoodi suudetud üllatada. Rõhutan see oli ootamatuse, mitte ohtlikuse rekord. Tegemist ei ole just Tallinna kõige laiema ristmikuga ja esimene hetk millal seda ratast märkasin oli siis, kui see oli risti mu auto ees, olgugi, et jälgisin ka pidevalt paremalt mööduvat liiklust. Ta lihtsalt ilmus eikusagilt. Pidurdada poleks jõudnud ka kõige parema tahtmise korral ja isegi kui me oleks kokku saanud seal, siis kõige vähem haiget oleks mina selles olukorras saanud.

Kokkuvõttes oli see lihtsalt taaskord üks tubli mainekujundaja, kes meenutas ühte vana nalja:

Juku B kat teooriatunnis. Rääkitakse liiklemisest ristmikel.
Õpetaja joonistab tahvlile ja seletab: Juku, oletame et sa jõuad autoga ristmikule. Vasakul on veoauto, otse vastas buss ja parealt tuleb teine sõiduauto. Kes ületab ristmiku esimesena?
Juku: Mootorratas.
Õpetaja: Seal on peale sinu sõiduauto, veoauto ja buss! Kes neist ületab ristmiku esimesena?
Juku: Ikka mootorratas.
Õpetaja: Kus krt sa seda mootorratast näed?
Juku: Ega ei näegi, aga alati ületab ta ristmiku esimesena!
:bsmile:

Viimati muutis siil_udus, 01 Aug 2010, 23:12, muudetud 1 kord kokku.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”