EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas vilosius »

Türi küll, te ära ka ei väsi. Teema hakkab otsi kokku tõmbama, kõik on rõõmsad ja jälle hüppab üks välja sama halaga, mis igal aastal ja teised järgi. Jah, kõigil hooaja lõpetamisel osalenutel võeti rattad käest ära ja jäetakse kevadeni Kuursaali luku taha. Kevadel - hooaja avamisel keeratakse Kuursaal lahti ja kõik saavad rattad ilusti kätte. Veab siis mehed, et teie hooaega ära ei lõpetatud (w)



"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Saan aru, et mõnedele ei meeldi, kui lihtrahvas oma avamust avaldab. Enam ei tee... Sõidan ja ei mölise enam.

PS. Mu postituste arv ka nii ilus, et ei tahagi rohkem kirjutada :bsmile:

Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas madone »

Kurat... see on lihtalt hooaja lõpetamise pidu... mis ei meeldi?

keegi ei kohusta ju nüüd ratast ära panema.. aga pidu võiks olla ju? või tahetakse pidu siis kui juba esimesed lumehelbed langevad ja tõesti enam sõita hästi ei taha?

müstilisi tegelasi leidub ikka :D

minuarust 5+ üritus ja ideaalne lõpp hooajale!

Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Kuzmitz kirjutas:

Saan aru, et mõnedele ei meeldi, kui lihtrahvas oma avamust avaldab. Enam ei tee... Sõidan ja ei mölise enam.

PS. Mu postituste arv ka nii ilus, et ei tahagi rohkem kirjutada :bsmile:

kui 1000 mootorratturit oma hooaega lõpetab, siis on sul häda, et seda on võimatu Eesti tsiklihooaja lõpetamiseks nimetada. Kui sina ja mõni üksik veel postituse teeb, nimetad ennast lihtRAHVAKS. Kas pole veits silmakirjalik? Head hooaja jätku igatahes!

Ja tänan kõiki osalejaid mõistva suhtumise ja mõnusa seltskonna eest!

Kasutaja avatar

KamikazeSuicide
Postitusi: 134
Liitunud: 07 Nov 2006, 12:05
Tsikkel: HD FLHRCI
Asukoht: Pärnu

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas KamikazeSuicide »

Pärnu üritus jällegi korraldatud väga eeskujulikult. Isiklikult arvan, et hooaja avamine/lõpetamine Pärnus on, millest paljud üritused võiksid eeskuju võtta. Kõigile igaljuhul edu toredate ürituste korraldamisel.
Kübarakergitus ürituse korraldajatele :bsmile:
Selline mõtetu verbaalne kõhulahtisus "kogu hooaja lõpetamise" teemal ei vii kusagile. Kohalolnud olid rahul ja tulevad tulevikus jälle. Mina sealhulgas. 8)

Hooaja lõpetamine läbi minu fotoobjektiivi: http://public.fotki.com/KamikazeSuicide ... -lpetamin/


rattaletõmmatud
Postitusi: 451
Liitunud: 23 Juul 2007, 22:01
Tsikkel: vfr
Asukoht: tallinn

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas rattaletõmmatud »

Ma enne mõtlesin, et sadama parklast paremat kohta kogunemiseks olla ei saa, aga nüüd tahaks küll et see rüütli tänav võikski selleks jääda, kõik olid ühes kohas koos, jalutad tänava edasi tagasi läbi ja saadki kokku kõigi kolmesaja spartalase ja neljakümne röövliga, keda pole ammu näinud, ja linnarahva imetlevate pilkude all oli ka mõnusam eputada :D

...nagu ratta peal...
Kasutaja avatar

meph
Postitusi: 283
Liitunud: 22 Apr 2007, 13:18
Tsikkel: Honda VTX 1800R, Honda CB500
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas meph »

Väike videoklipp ka... mufistale sai lubatud see ju üles panna:D

Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 898
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 414 korda
Tänatud: 61 korda
Kontakt:

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Au ja kiitus korraldajatele minugi poolt. Aga nii kodaniku algatuse korras tuli üks ettepanek. Ettepanek, et kui rongkäik on kuursaali juurde jõudnud, siis võiks seal koheselt midagi toimuda. No rehvipõletamisvõistlus ei lähe ilmselt läbi aga pealik võiks kõne pidada näiteks, jagada mingeid sümboolseid auhindu, tiitleid vms.
Nõnda oleks rahval põhjust veel mõnda aega koos olla, midagi ühiselt teha, selle asemel, et lihtsalt korraks selga sirutada ning siis minema sõita. Praegu näib Kuursaali juurde sõitmise ainus point olevat selles, et näidata kus õhtul pidu toimub.
Lihtsalt siuke mõte...

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz

snah
Postitusi: 121
Liitunud: 21 Aug 2009, 11:53
Tsikkel: Yamaha
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 3 korda

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas snah »

Kes Pärnu sõites Paikusel kiiruse eest maha võeti.


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas piloot »

Pihelgas kirjutas:
Kuzmitz kirjutas:

Saan aru, et mõnedele ei meeldi, kui lihtrahvas oma avamust avaldab. Enam ei tee... Sõidan ja ei mölise enam.

PS. Mu postituste arv ka nii ilus, et ei tahagi rohkem kirjutada :bsmile:

kui 1000 mootorratturit oma hooaega lõpetab, siis on sul häda, et seda on võimatu Eesti tsiklihooaja lõpetamiseks nimetada. Kui sina ja mõni üksik veel postituse teeb, nimetad ennast lihtRAHVAKS. Kas pole veits silmakirjalik? Head hooaja jätku igatahes!

Ja tänan kõiki osalejaid mõistva suhtumise ja mõnusa seltskonna eest!

Kas see ei ole silmakirjalik, kui vähe eespool mainiti, et ligi 800 ratturit loeti kokku... aga 1000 on ikka ju ilusam number.
Kui üks organisatsioon on võtnud omale volitused esindada eesti mootorrattureid ei ole mul selle vastu midagi aga siis ka esindagu neid. Silmakirjalik ainult on paari kõlava nimega paraadi korraldamine, kui kogu esindamine sellega piirdub.
Kuram, ma vähe ikka lootsin, et seesamune organisatsioon ka selles asjas:
http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=3 ... 89#p468589 oma sõna sekka ütleb, mis puudutab palju enamat, kui eilset 800 tsiklimeest ja ka neid kaasa arvatud. See puudutab ka vbl oma 800-t motomatkajat väljastpoolt eestit ja kogu eesti motorahvast üldse. Aga hoopis need mehed seisid eesti motomeeste eest: http://meiemaa.ee/index.php?content=art ... rtid=38269 ja müts maha selle eest (w)
Aga kui selle ürituse nime ümber(ega üritusel endal pole ju viga midagi) on pidevalt vigisemist siis miks lugupeetud organisatsioon ei tekita kasvõi siinsamas foorumis küsitlust, et mida eesti tsiklimehed selle sobivusest arvavad.

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!
Kasutaja avatar

Lemmy
Postitusi: 44
Liitunud: 23 Mai 2010, 02:12
Tsikkel: ZX600-D3 (ZZR600)
Asukoht: Tln -> Mustamäe
Kontakt:

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Lemmy »

Nozzu kirjutas:

Au ja kiitus korraldajatele minugi poolt. Aga nii kodaniku algatuse korras tuli üks ettepanek. Ettepanek, et kui rongkäik on kuursaali juurde jõudnud, siis võiks seal koheselt midagi toimuda. No rehvipõletamisvõistlus ei lähe ilmselt läbi aga pealik võiks kõne pidada näiteks, jagada mingeid sümboolseid auhindu, tiitleid vms.
Nõnda oleks rahval põhjust veel mõnda aega koos olla, midagi ühiselt teha, selle asemel, et lihtsalt korraks selga sirutada ning siis minema sõita. Praegu näib Kuursaali juurde sõitmise ainus point olevat selles, et näidata kus õhtul pidu toimub.
Lihtsalt siuke mõte...

Justnimelt. Kuursaali juurde jõudes tekkis mõne aja pärast "now what?" tunne. Et kas toimub veel midagi või paugutab igaüks linnamööda laiali. Isiklikult ei viitsinud 3 tundi niisama vahtida ning tõmmasin peale mõningast ringi hängimist tlna poole.. Niiet pool tundi enne ametliku õhtuse osa algust olin juba kenasti kodus.
Oleks vahepeal mingisugune tegevus või ajaviide leidunud, siis oleks ühe jutiga ööni edasi tksunud.
A noh, võibolla asi selles kah, et esimene "tsiklihooaja" üritus ning polnud moega kursis.
Muus osas üldine korraldus ja paraad olid täitsa mõnusad. (w) Jaksu järgmiste ürituste korraldamisel! :bsmile:
Seda ka, et rataste/ratturite kogus oli minu jaoks üllatavalt suur. Rüütli tänavalt ulatus tagumine ots ikka päris kaugele.

Pilt
Kasutaja avatar

Pihelgas
Mode
Postitusi: 3132
Liitunud: 26 Mai 2003, 21:00
Asukoht: TLN
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Pihelgas »

Ma nüüd ühe korra võtan veel siin sõna teemal, mis Rakvere poisse miskipärast väga närviliseks teeb.

EMCA ei esinda kõiki Eesti mootorrattureid, vastav info on kogu aeg üleval olnud ka EMCA kodulehel. Organisatsioon on teinud ära väga palju rohkem, kui paraadide korraldamine. Suured asjad on nähtavad ja osavõtmiseks kõigile n. Baltic Chain Run. Pidev suhtlus meediaga EMCA presidendi poolt, aitab otseselt kaasa liiklusohutuse suurendamisele. Lisaks nii KOV kui riiklikul tasemel suhtlus, kus EMCA on aktsepteeritud organisatsioon. Kahtlemata teevad kodanikualgatuse korras palju ära ka teised motoühendused.

Kuna EMCA poolt korraldatav hooaja alustamine ja lõpetamine on mõeldud KÕIKIDELE mootorratturitele ja on igal juhul kõige suurem omasugune üritus, vähemalt viimased paar aastat, siis nimetame seda Eesti Tsiklihooaja alustamiseks ja lõpetamiseks. Ja me ei pretendeeri absoluutselt kellegi esindamisele, enda seadmisele kellegi kohale või alla - see on lihtsalt meie võimalus oma organisatsiooni ja inimestega midagi sellist teha, millest paljud väga hea meelega osa võtavad.

Mingit küsitlust siin foorumis meie tegevuse kohta ei tule. Kes tahab ettepanekuid teha või koostööd teha, leiab tee meie juurde. Või teeb ise midagi ära.


vilosius
Postitusi: 2066
Liitunud: 16 Aug 2006, 10:56
Tsikkel: R1200C
Asukoht: +3725045480

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas vilosius »

snah kirjutas:

Kes Pärnu sõites Paikusel kiiruse eest maha võeti.

Urmas

"Suicide Hotline...please hold."
+358458693818

Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Freddy-

Teine asi mis oli minu jaoks müstika: Pärnust-Tallinna suunas tagasi sõites 90% rekkasid tõmbasid täiesti tee pervele, et me oma väike pundiga kiirelt ja sujuvalt mööda saaks. Esmakordselt kogesin sellist asja Eestis.

Nohh- hakkab hästi toimiv Poola nn. kolmanda rea liikluskultuur ka eestimaale lõpuks jõudma. Ilmselt olid need Poola rekkad kes teed andsid. :bsmile:

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

pärnakas
Postitusi: 434
Liitunud: 22 Jaan 2005, 19:22
Asukoht: Tallinn/Loo/Pärnu

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas pärnakas »

Süsimust Bläcku- Kas vana HONDA roostetab.... ei ta roosteta:)
Tark ei torma!!!
Kasutaja avatar

Fredy.ee
Postitusi: 273
Liitunud: 28 Mär 2004, 22:41
Asukoht: EESTI
Kontakt:

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Fredy.ee »

Hr.Nõel kirjutas:

Freddy-

Teine asi mis oli minu jaoks müstika: Pärnust-Tallinna suunas tagasi sõites 90% rekkasid tõmbasid täiesti tee pervele, et me oma väike pundiga kiirelt ja sujuvalt mööda saaks. Esmakordselt kogesin sellist asja Eestis.

Nohh- hakkab hästi toimiv Poola nn. kolmanda rea liikluskultuur ka eestimaale lõpuks jõudma. Ilmselt olid need Poola rekkad kes teed andsid. :bsmile:

Kusjuures olid tõesti enamus rekkad võõraste numbritega - hea tähelepanek :idea:

Harley-Davidson ja Buell mootorrataste Ümberehitus
Autode ja Tsiklite transport USA'st
+372 5888 5888
fredy@fredy.ee
http://www.Fredy.ee
http://www.facebook.com/Fredy.eeDreamland
Kasutaja avatar

sepp
Postitusi: 3828
Liitunud: 18 Mai 2004, 11:55
Tsikkel: r6, cbr,Buell, Night rod,Gessu
Asukoht: Keila - Tallinn
Tänanud: 161 korda
Tänatud: 88 korda

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas sepp »


Heiko97
Postitusi: 114
Liitunud: 22 Okt 2009, 13:20
Tsikkel: Suzuki GSX-R 600 K7
Asukoht: Harjumaa

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Heiko97 »

Terv!
Tänud ka minu poolt korraldajatele! (w) Pidu oli vägev ja kino sai piisavalt! :bsmile:
Pärnusse sõitu ei hakka kommenteerima aga püüame paremini! :wack: Sorry keda häiris!!! :bsmile:

Suzuki GS500E, Honda CBR 600f f2, Suzuki GSX-R 600 K5, Suzuki SV 1000 K7, Aprilia RSV1000R, Suzuki GSX-R 600 K7
Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

Okei - ma panen siis oma panuse ka ülesse.
ei saanud just 100% kvaliteetkraam aga mõte on see mis on tähtis.

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

Võnnu
Postitusi: 292
Liitunud: 21 Sept 2004, 21:45
Tsikkel: otsimisel...
Asukoht: Saue/Saku
Kontakt:

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Võnnu »

Snowhite kirjutas:

Okei - ma panen siis oma panuse ka ülesse.
ei saanud just 100% kvaliteetkraam aga mõte on see mis on tähtis.

Väga 5+ töö. Mõnus rahulik muusika ja hea montaaž. Kvaliteet on nagu on..
Terve filmitud lõigu sõitsin su kõrval ja ainult korra/kaks nägin oma esiratast :D aga lootus ei kadunud ja 10:11 tegid mu rattast siiski pildi. 8)

Mini 50v -> Zid 50 pilot 00' -> Aprilia Futura AF1 125cc 94' -> Yamaha DT 125 01' -> Suzuki GSX600F 93' -> Suzuki GSXR1000 03' -> Honda Varadero 1000 00' -> Suzuki GSF650S Bandit 05' -> KTM 990 SMT 09'
Kasutaja avatar

Schizo
Postitusi: 486
Liitunud: 11 Veebr 2009, 23:36
Tsikkel: Kawa 636, Ktm 250sx
Asukoht: Rapla/Tallinn
Tänanud: 1 kord

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Schizo »

Kahju, et enda masinat töökorda ei saanud, ning kevadel alustatud hooaega lõpetada ei saanud. Aga noh, 5 päeva peale avamist sõideti tsikkel sodiks, niiet mis hooaeg see kah mul oli. Igatahes olen kevadel kindlalt jälle kohal avamas siis juba uue rattaga. Igatahes, tundus nagu ikka, väga korda läinud üritus. (w) korraldajatele ja jään ootama kevadet :bsmile:

Never ride faster than your Angel can fly!
Kasutaja avatar

Merybel
Postitusi: 12
Liitunud: 22 Sept 2010, 11:11

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Merybel »

Väga vahva ja mõnus ettevõtmine :) Elamuse saamiseks tuleb nüüd siis hooaja avamist ootama hakata :lol: Aga tänud korraldajatele ja ka kõigile ratturitele, kes paraadist PARAADI tegid :bsmile:

Snowhite kirjutas:

Okei - ma panen siis oma panuse ka ülesse.
ei saanud just 100% kvaliteetkraam aga mõte on see mis on tähtis.

:bsmile: Seda Sa selle kaameraga askeldasidki :)

HannesN kirjutas:
Snowhite kirjutas:

Okei - ma panen siis oma panuse ka ülesse.
ei saanud just 100% kvaliteetkraam aga mõte on see mis on tähtis.

Väga 5+ töö. Mõnus rahulik muusika ja hea montaaž. Kvaliteet on nagu on..
Terve filmitud lõigu sõitsin su kõrval ja ainult korra/kaks nägin oma esiratast :D aga lootus ei kadunud ja 10:11 tegid mu rattast siiski pildi. 8)

:D Ma oleks suht rahul olnud, kui minu tagumiku asemel paraadi ajal sinu ratast rohkem oleks näha olnud :twisted:

Kasutaja avatar

Snowhite
Mode
Postitusi: 882
Liitunud: 10 Apr 2009, 15:13
Tsikkel: 1260MS-e, 500EXC
Asukoht: Tallinn, Harku
Tänanud: 20 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Snowhite »

Tüdrukud ja poisid - aga pagan, peaaegu jäi ära tundmata meie "Suur Isa" videost.
5:35 kuni 5:40 videos paremas teeservas rattaid piilumas üks härrasmees vestiga - nägu muhelev ja käed taskus nagu bossil kunagi.
No ma söön oma mütsi ää kui see polnud mitte motopaks. :bsmile:

Pilt

Reisirataste ettevalmistus, vedrustuse seadistus ja ümberehitus, hooldus ja tehniline tugi/koolitus.
http://www.vugtec.com
Porganditele tehnilist abi ja hooldust saab ka!

Kasutaja avatar

Laisaar
Postitusi: 3558
Liitunud: 14 Nov 2002, 21:34
Asukoht: Tallinn 5056777
Tänatud: 1 kord
Kontakt:

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Laisaar »

Snowhite kirjutas:

Tüdrukud ja poisid - aga pagan, peaaegu jäi ära tundmata meie "Suur Isa" videost.
5:35 kuni 5:40 videos paremas teeservas rattaid piilumas üks härrasmees vestiga - nägu muhelev ja käed taskus nagu bossil kunagi.
No ma söön oma mütsi ää kui see polnud mitte motopaks. :bsmile:

Nääds :D

Aeglaselt saab kauem sõita.
Villis.ee
Wroomer.ee
laisaar.com
Kasutaja avatar

Inks
Postitusi: 133
Liitunud: 07 Okt 2003, 20:46
Tsikkel: Suzuki GSX1300R Hayabusa
Asukoht: Saku vald/Helsinki

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Inks »

Taaskord väga vahva üritus seljataga. Tänud korraldajatele ja pidulistele :lol:
Pilte veel kellelgi?

Köik, mis meid iganes veetleb, on nörkused.
Kasutaja avatar

elbid_
Postitusi: 189
Liitunud: 29 Mai 2007, 13:37
Tsikkel: Ducati Monster 696
Asukoht: Tallinn

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas elbid_ »

Snowhite kirjutas:

Okei - ma panen siis oma panuse ka ülesse.
ei saanud just 100% kvaliteetkraam aga mõte on see mis on tähtis.

Ah sina siis olidki seal meie seljataga oma kiivrisse paigaldatud telefoniga. Päris hea video!! Nüüd saan lõpuks aru, miks politsei mind pidevalt numbrimärgi tõttu kinni peab. :twisted: (1:11-1:32).

Some kind of Monster.
Kasutaja avatar

mufista
Postitusi: 439
Liitunud: 07 Apr 2005, 16:00
Tsikkel: Honda CBR
Asukoht: Turku

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas mufista »

  1. Vahetult enne paraadi starti istus üks umbjoobes noormees minu ees oleva tsikli sabale. Kas see peaks olema murettekitav?
  2. Paraad kulges muidu mõnusalt. Selle eest tänud mind ümbritsevatele tsiklistidele (w)
  3. Neile, kes ei osanud peale paraadi midagi teha - minge ütelge inimestele tere!!!! Suhelge inimestega!!!!
  4. JA KUI KEEGI VEEL KAVATSEB LÄBI OMA PEANAHA INISEMA HAKATA, ET "MIKS" JA "MILLEKS" jne, SIIS KORRAKE OMALE JÄRGNEVAT LAUSET: "KUI EI MEELDI, TEE ISE". Minule pidu meeldis. Paraad oli hästi korraldatud. Mehed teavad juba väga hästi, mida ja millal teha.
    Seda enam, et korraldajad teevad väga palju oma vabast ajast ja vabast tahtest KÕIGILE MEILE!!! ET MEIL HEA OLEKS!!!
    Mõned inimesed võiksid oma ninakarvadest natuke kaugemale vaadata ja hinnata teiste panust üritustesse.
    Sama käib ka EMCA kohta. Hea on, et on keegi, kes midagigi teeb.
    Elbid: tänud, et oma lauda võtsite.
    Meph: hakka kubemekaitset kandma konn.
Koduperenaine. Bitchsläpin moosilusikaga.
Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 898
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 414 korda
Tänatud: 61 korda
Kontakt:

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

mufista kirjutas:
  1. Neile, kes ei osanud peale paraadi midagi teha - minge ütelge inimestele tere!!!! Suhelge inimestega!!!!
  2. JA KUI KEEGI VEEL KAVATSEB LÄBI OMA PEANAHA INISEMA HAKATA, ET "MIKS" JA "MILLEKS" jne, SIIS KORRAKE OMALE JÄRGNEVAT LAUSET: "KUI EI MEELDI, TEE ISE".

Selge. Palun alandlikult vabandust, et küsimuse tõstatada söandasin. :oops:

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Kasutaja avatar

mufista
Postitusi: 439
Liitunud: 07 Apr 2005, 16:00
Tsikkel: Honda CBR
Asukoht: Turku

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas mufista »

Nozzu kirjutas:

Selge. Palun alandlikult vabandust, et küsimuse tõstatada söandasin. :oops:

Tubli Nozzu! Istu! Viis!

Koduperenaine. Bitchsläpin moosilusikaga.
Kasutaja avatar

Nozzu
Postitusi: 898
Liitunud: 30 Mai 2008, 20:52
Tsikkel: Ducati Monster / Kawasaki KLR
Asukoht: Pärnu
Tänanud: 414 korda
Tänatud: 61 korda
Kontakt:

Re: EESTI TSIKLIHOOAJA LÕPETAMINE PÄRNUS 25.09.10

Lugemata postitus Postitas Nozzu »

Aitäh (w)

Minu seiklused rattal liikuvas pildis: www.youtube.com/@nozzzz
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”