KTM 525 EXC

Soovid osta mootorratast, nägid tänaval vinget tsiklit ja tahaks arutleda, nõu pidada ... koht, kus erinevate mootorrataste kohta arvamust avaldada ja infot otsida...kogu üldine jutt mootorratastest

Moderaator: Moded


Teema algataja
roosarosin

KTM 525 EXC

Lugemata postitus Postitas roosarosin »

Masin siis KTM 525 EXC.
http://www.auto24.ee/used/513653
Nagu ma aru saan siis puudub masinal spido.
Kas keegi oskab sellest rohkem rääkida ja kas on hea masin.
Vead ja head omadused.

Kasutaja avatar

Artemide
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Jaan 2006, 17:52
Tsikkel: 09 KTM 530 EXC-R
Asukoht: Tallinn

Re: KTM 525 EXC

Lugemata postitus Postitas Artemide »

A1 lubadega sõita ei saa!
Kui tehtud hooldus ja kõik tähtsad asjad ära vahetatud siis probleemi ka ei tohiks olla. Saad paarsada sõidutundi rahus sõita. Süütelukku tal jah ei ole originaalis ja nagu näha siis on ka spidokas ära võetud. Alati saab ise leiutada igasuguseid erinevaid variante kuidas vargaid eemal hoida: kas siis ise pandud süüteluku näol või mingi muu takisti. Endal on kaks KTMMi ja mõlemale olen edukalt suutnud ''süütelukud'' panna. Muidugi 04 ja vanematel on originaalis ka olemas selline paneel kus on spidokas ja süütelukk ja igast näidikud, kuid siis peaks ka originaal esituli olema. Kui ei eksi siis sõber võistles sellega kunagi, nüüd on see igastahes nagu näha kellegi teise käes. Hinna kohta ei oska midagi arvata aga muidu tundub hea pill olevat. 525'ed iseenesest on väga head rattad. Kaalub vähe, tänu millele on sõiduomadused väga head ja suht kerge käsitleda, jõudu on piisavalt ja muu tehnika ka kõik viimasepeal. Supermotodest, korssikatest ja superenduurodest oleks ta kindlasti suht parim valik. Ainuke negatiivne külg on tihe hooldus vajadus.

Endal on mul originaal spidokas ja ka siis ise pandud süütelukk:
Pilt


Teema algataja
roosarosin

Re: KTM 525 EXC

Lugemata postitus Postitas roosarosin »

No jh.
Siis tuleb veel küljejalg panna jne.Eks see paistab.Palju see spido maksma minna võib.

Kasutaja avatar

sulu13
Postitusi: 256
Liitunud: 01 Aug 2005, 22:49
Tsikkel: SV1000S
Asukoht: Pärnu

Re: KTM 525 EXC

Lugemata postitus Postitas sulu13 »

Endale sai ka eelmine hooaeg ostetud ka analoogses seisus 525 EXC. Ise lasin kohe kolvi ära vahetada kindluse mõttes, kuna eelmine omanik ei olnud asjaga kursis. Sinna tuleb päris palju asju juurde ilmselt osta, nt : suunatuled, suunakarelee, numbrituli, peeglid, küljejalg, selle puhul veel spidokas(mul oli see juba kaasas), küljejalg, võimalik, et ka suunatule lüliti ja ehk isegi veel midagi. Jupid tellisin krossikuti Kauriti käest ja KTM-i de jupid eraldi tellides ei ole midagi nii odavad. Lisaks sellele vinguti jubedalt ülevaatusel: küll ei sobinud heli,mis summutist kostus(arusaadav), küll polnud täistuld ja midagi oli veel. Hoolduse kohapealt ma küll midagi ei põeks, jah tuleb vähe tihedamini vahetada, samas sinna läks vist 1,25L ainult. Mina sellest mõne tunni pikkusest vahetusest kinni küll päris ei pidanud, sest ise sõitsin ainult linnas ja seal sa ei saa piisavalt pikalt peal hoida. Ühesõnaga, pead selle konkreetse puhul ikka raha alla matma, et politseiga probleeme ei soovi ja ta päris tänavakonditsiooni saada. Isiklikult olen seda pilli näinud ka, mask on vähe teine kui mul oli aga muidu sama edev disain, kah mõningased kriimud siin-seal ikka aga tundus päris OK. Lisaks arvesta sellega, et starter on küll peal, kuid aku laadimist sellel siklil pole, ma isegi ei mäleta kui tihti akut laadida tuli, kui tahtsid ainult starterist käivitada. Sõidumugavustest rääkides, siis noh iste on kitsas ja kõva aga linnasõitudeks ja rajal peaks täitsa ok olema. Suurematel kiirustel tänu oma kergele kaalule väga ebastabiilne, samas jõudu on iga käiguga ja linna/rajale väga super pill!

PS! Kui eelkõneleja mõtles hr. Randla kunagist või Kiili kunagist, siis see EI OLE see sama pill.

Suzuki RG 80- Aprilia RS 50- Aprilia RS125- Aprilia RS125- Honda RS125- Derbi Senda 125 SM- KTM 525EXC- Kawasaki ZX6R- Honda CBR600RR- KTM 620 SC SM- KTM 660 LC4- Suzuki GSX-R1000- Honda CBR600RR- Yamaha R6- Yamaha R1- Suzuki SV1000S
Kasutaja avatar

Artemide
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Jaan 2006, 17:52
Tsikkel: 09 KTM 530 EXC-R
Asukoht: Tallinn

Re: KTM 525 EXC

Lugemata postitus Postitas Artemide »

sulu13 kirjutas:

PS! Kui eelkõneleja mõtles hr. Randla kunagist või Kiili kunagist, siis see EI OLE see sama pill.

Kust sa siis nimed Kiil ja Randla välja võlusid?

Kasutaja avatar

overboost
Postitusi: 198
Liitunud: 15 Apr 2008, 14:16
Asukoht: Tartu

Re: KTM 525 EXC

Lugemata postitus Postitas overboost »

525 ja 530 exc siis originaalis süütelukku küljes polegi?

Kasutaja avatar

Artemide
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Jaan 2006, 17:52
Tsikkel: 09 KTM 530 EXC-R
Asukoht: Tallinn

Re: KTM 525 EXC

Lugemata postitus Postitas Artemide »

overboost kirjutas:

525 ja 530 exc siis originaalis süütelukku küljes polegi?

Ühelgi exc'l pole, mis on uuemad kui 04.

Kasutaja avatar

sulu13
Postitusi: 256
Liitunud: 01 Aug 2005, 22:49
Tsikkel: SV1000S
Asukoht: Pärnu

Re: KTM 525 EXC

Lugemata postitus Postitas sulu13 »

Minu 03 lõpp pillil polnud ka haisugi süütelukust.. Oli vaid see punane julla mis ümber käe käib. A nohh kui keegi ikka varastada ikka tahab, siis lihtsam busi visata nagunii. Mis ma välja Sul siin välja võluma pidin? :wack: Lihtsalt endal oli Kiili ja Randla kunagine võistlusratas ja see, mida teemaalgataja silmas peab, ei ole see sama ratas!

Suzuki RG 80- Aprilia RS 50- Aprilia RS125- Aprilia RS125- Honda RS125- Derbi Senda 125 SM- KTM 525EXC- Kawasaki ZX6R- Honda CBR600RR- KTM 620 SC SM- KTM 660 LC4- Suzuki GSX-R1000- Honda CBR600RR- Yamaha R6- Yamaha R1- Suzuki SV1000S
Kasutaja avatar

Artemide
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Jaan 2006, 17:52
Tsikkel: 09 KTM 530 EXC-R
Asukoht: Tallinn

Re: KTM 525 EXC

Lugemata postitus Postitas Artemide »

sulu13 kirjutas:

Minu 03 lõpp pillil polnud ka haisugi süütelukust.. Oli vaid see punane julla mis ümber käe käib. A nohh kui keegi ikka varastada ikka tahab, siis lihtsam busi visata nagunii. Mis ma välja Sul siin välja võluma pidin? :wack: Lihtsalt endal oli Kiili ja Randla kunagine võistlusratas ja see, mida teemaalgataja silmas peab, ei ole see sama ratas!

Aga kuidas selline seos siis tekkis, see on huvitav teada :D . Ma lihtsalt ütlesin et võimalik et minu sõbra kunagine ratas(jah ma pidasin küll kiili ja jüri silmas), aga ma ei öelnud midagi nimede ega millegi kohta. Et mille järgi sa eeldasid et ma just neid inimesi mõtlesin?

Kasutaja avatar

sulu13
Postitusi: 256
Liitunud: 01 Aug 2005, 22:49
Tsikkel: SV1000S
Asukoht: Pärnu

Re: KTM 525 EXC

Lugemata postitus Postitas sulu13 »

Artemide kirjutas:
sulu13 kirjutas:

Minu 03 lõpp pillil polnud ka haisugi süütelukust.. Oli vaid see punane julla mis ümber käe käib. A nohh kui keegi ikka varastada ikka tahab, siis lihtsam busi visata nagunii. Mis ma välja Sul siin välja võluma pidin? :wack: Lihtsalt endal oli Kiili ja Randla kunagine võistlusratas ja see, mida teemaalgataja silmas peab, ei ole see sama ratas!

Aga kuidas selline seos siis tekkis, see on huvitav teada :D . Ma lihtsalt ütlesin et võimalik et minu sõbra kunagine ratas(jah ma pidasin küll kiili ja jüri silmas), aga ma ei öelnud midagi nimede ega millegi kohta. Et mille järgi sa eeldasid et ma just neid inimesi mõtlesin?

Nagu näha, siis kirjutasin " KUI eelkõneleja..." , st ma eeldasin täiesti lambist, sest tõesti minu oma oli päris sarnane ja samamoodi rada sõitnud :) Aga jah, minul läks see päris kulukaks, koos kolvivahetuse ja asjadega läks 10+ tuhhi (sh peaaegu uus piduriketas 2,2tuh, õlivahetused ja töö kokku+ lisaks need küljejalg, peegel jms). Minu tsikli hind jäi sellest ikka tunduvalt madalamale ka, niiet võisin seda lubada.

Suzuki RG 80- Aprilia RS 50- Aprilia RS125- Aprilia RS125- Honda RS125- Derbi Senda 125 SM- KTM 525EXC- Kawasaki ZX6R- Honda CBR600RR- KTM 620 SC SM- KTM 660 LC4- Suzuki GSX-R1000- Honda CBR600RR- Yamaha R6- Yamaha R1- Suzuki SV1000S
Kasutaja avatar

silpukk
Postitusi: 60
Liitunud: 07 Mai 2007, 19:10
Tsikkel: KTM exc525 sm mx
Asukoht: mariehamn

Re: KTM 525 EXC

Lugemata postitus Postitas silpukk »

Kas keegi oskab öelda kuidas saab muuta spidokalt ratta suurust(WS-wheel size)21'' pealt 17'' kui üldse saab muuta.Ise kül ei leia sellist kohta kus saaks muuta ratta suurust.


martinsl
Postitusi: 39
Liitunud: 28 Juul 2009, 22:08
Tsikkel: on
Asukoht: Tallinn

Re: KTM 525 EXC

Lugemata postitus Postitas martinsl »

Natuke sobib siia teemasse.. Kas sxf 525 on võimalik registrisse saada? Mis oleks ajaline ja rahaline kulu(kui detailid va)?

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: KTM 525 EXC

Lugemata postitus Postitas mella »

martinsl kirjutas:

Natuke sobib siia teemasse.. Kas sxf 525 on võimalik registrisse saada? Mis oleks ajaline ja rahaline kulu(kui detailid va)?

Misasi on sxf525? äkki mõtled 505? või sx525?

Odavam on exc-f 530 või exc525 osta.


martinsl
Postitusi: 39
Liitunud: 28 Juul 2009, 22:08
Tsikkel: on
Asukoht: Tallinn

Re: KTM 525 EXC

Lugemata postitus Postitas martinsl »

mella kirjutas:
martinsl kirjutas:

Natuke sobib siia teemasse.. Kas sxf 525 on võimalik registrisse saada? Mis oleks ajaline ja rahaline kulu(kui detailid va)?

Misasi on sxf525? äkki mõtled 505? või sx525?

Odavam on exc-f 530 või exc525 osta.

Aitäh vastuse eest. Õige on ilmselt sx525(kuulutuses oli ka lisaks f juures).

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”