Head kõrvatropid- kust saada


Bruno Suvi

Re: Head kõrvatropid- kust saada

Lugemata postitus Postitas Bruno Suvi » 10 Dets 2010, 02:16

Piipz kirjutas:Kui jutt on custom made earplug kõrvaklappidest, siis ma toon kohe võrdluseks Ultimate Ears klapid, hind alates 4000 eek (+misiganes lisakulud, kuna oleme ju eestis).

http://ultimateears.com/en-us/products/custom

Lihtsalt küsimus, oletame, et käin välja alates 3000 eek siin tehtud klappide eest, siis mis sisu nad endale saavad? Võiksin eeldada, et vähe high-endimad Sennheiserid näiteks?
Tervist,

kõige lihtsam on vastata niimoodi: lahendusi on palju.
175 euro eest saad sellised elektroonilised, mis on kiivri all kasutamiseks välja töötatud: http://www.earinc.com/p2-specialty-racing.php
185 eurot oleks sellised, mis on mõeldud sportimiseks ja samal ajal muusika kuulamiseks: http://www.earinc.com/p2-music-competition.php samas need ei pruugi sobida kiivri all kandmiseks, nii nagu Ultimate Ears (kas kiiver kõrv lestasi vastu pead ei suru? kui nüüd pea ja kõrvalesta vahele veel kaabel panna?? vabandan.. olen võhik motospordi kiivrite osas :( ... )
kui soovid high-endimaid Sennheisereid, aga nii, et hästi kõrva istuksid ja välise müra ära summutaksid, siis tuleks pigem valida see: http://www.earinc.com/p2-cell.php või see: http://www.earinc.com/p2-headsets-custom.php . Sisuliselt on need vahelülid "nööpide" ja kõrva vahel, 55-65 euri per kõrv. Kuid siin oleneb Sennheiserist endast, missugune lõpptulemus on. Ning ei saa selle juures garanteerida, et asi kiivri all kandes mugav jääb...

Bruno Suvi
+372 5054681
http://www.blackbird.ee
bruno@blackbird.ee
Skype: bruno_suvi


Mine “Sõidu- ja lisavarustus”