küsin nõu


Teema algataja
cohiba

Re: küsin nõu

Lugemata postitus Postitas cohiba » 27 Dets 2010, 18:48

Möku kirjutas:Sobib mutta ja krossirajale palju paremini kui see TT, aga otsi ja oota veel. Kirjutad et oled algaja - siis vaata kahetaktline exc mis oleks 125 või max 200 cm3.

Sellist kahetaktlist üle 200 kuubiku ratast ostavad endale juba väga-väga kogenud sõitjad - algajad teevad sellega ainult endale haiget. Kahtaktilisel on selline äkki lisanduv pauer mida madalatel pööretel pole ja kui seda on liiga palju, siis sa algajana seda pauerit ka ei kontrolli.
selge panen kõrva taha.
kui tihti sellel aparaadil õli tuleks vahetada ja kui ma olen asjadest õieti aru saand siis mingi aja tagant tuleb seal enamus asjad ära vahetada (kolb rõngad silinder) või kehtis see aint krossarite kohta.
aga kusjuures cz 125-sõites oli ka see teema et kõrgematel pööretel hakkas niimodi edasi käime et täitsa hullumaja aga noh ma ei kujuta et kas see pauer lääne tsiklitega ültse on võrreldav. aga muidugi kui ma maardu krossi rajale selle cz-iga läksin siis seal see küll minu arust midagi teha ei jõudnud kui teda parasjagu pöördes ei hoidnud aga muidu pikka sirge kruusa peal oli päris huvitav.


Mine “Supermoto”