Supermoto 2011

Kasutaja avatar

HRQ
Kaupmees
Postitusi: 655
Liitunud: 18 Mai 2006, 11:51
Tsikkel: Kawa KXF 250 MX / 450 SM
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Supermoto 2011

Lugemata postitus Postitas HRQ »

Neeme ... ja teised. Miks te võtate seda rehviteemat nii südamesse :) Arge arvake, et see on see, millega loodtakse saada hunnikus uusi võistlejaid. Ma olen 99% kindel, et keegi ei tule krossiveljega peale. Samas võeti piirang maha, et kui keegi leiab, et tahaks kasvõi krossivelgedega proovida. Seega midagi meeleheitliku ma siin küll ei näe. Stardimaksudest. Pigem on see, mis võiks mõne uue mehe juurde tuua. Eelmine aasta oli suurtele siklitele stardimaks 44,7 eur, see aasta hobis 20 ja openis 30. Seega aitäh soovituste eest, kuid se on juba tehtud. Selle rehvivahetuse kohta ei oska ma küll midagi tarka kosta. Kui kellelgi asjad puuduvad, siis ma võin laenata. Ja kui ei oska rehvi vahetada, siis õpetan või aitan. See, et keegi raja ääres teenust pakuks ... mnjah. Oleks tore kindlasti mõnele üksikule, kuid teenusepakkuja maksaks oma üritusele peale. Lisaks on pooltel meestel topeltveljed vihmakatega. Ühesõnaga, kui aega on võin raha eest ise ka rehve vahetada :lol:

Viimati muutis HRQ, 26 Jaan 2011, 10:53, muudetud 1 kord kokku.
Valmistan KROSSI NAASTREHVE ja JÄÄPIIKE
ATV, Quad, Mootorrattad / varustus, tarvikud ja teenindus http://www.smx.ee

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Supermoto”