reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Info kaupmeeste ja nende tegemiste kohta, kaupmeeste mootvarustuse pakkumised. Kasutajate avastatud head diilid ja grupiostud.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

Teema algataja
series
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Aug 2010, 15:04
Tsikkel: 2008 VN900
Asukoht: Pärnumaa

reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas series »

Leidsin siis selliselt lehelt endale parima hinnaga leiduva rehvi tsiklile http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... 4&dsco=161

On kellelgi selle lehega kokkupuuteid või oskate arvamusi avaldada, kas on usaldatav leht? Telefonitsi olid suhteliselt ok. kutid seal, tarne pidi olema kuskil 6-10 päeva kulleriga.

Viimati muutis series, 01 Mär 2011, 19:42, muudetud 1 kord kokku.


Kasutaja avatar

Ivoonu
Toetajaliige
Postitusi: 1487
Liitunud: 27 Sept 2007, 18:06
Tsikkel: Harley-Davidson FLHTCUI
Asukoht: Tartu
Tänanud: 107 korda
Tänatud: 64 korda

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas Ivoonu »

On usaldatav.

Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

usaldatav. siiani pole kellelgi sealt kaup saamata jäänud.

mõtlemisaineks - toetades saksas asuvat kaupmeest ära järgmine kord imesta kui järjekordselt mõni tuttav eesti kaupmees oma tegevuse lõpetanud on.

Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Kasutaja avatar

tanelm
Postitusi: 23
Liitunud: 02 Mai 2008, 16:49
Tsikkel: HD
Asukoht: Harjumaa

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas tanelm »

Mina olen paar korda kasutanud ja pole probleemi olnud.

Kasutaja avatar

Yamsakas
Postitusi: 205
Liitunud: 02 Nov 2010, 14:45
Tsikkel: 2 jalajõudu

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas Yamsakas »

Sai tellitud sügisel.

Asi käib kähku ja kaupa tuakse DPD kulleriga kohale.
Hind ka suts parem kui kodus.


maamats
Postitusi: 32
Liitunud: 22 Apr 2009, 17:26
Tsikkel: Aprilia
Tänatud: 2 korda

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas maamats »

Ühe rehvi tellimise korral tuleb maksta 8 eur-i lisaks.

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6615
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas yeekim »

series kirjutas:

Leitsin siis selliselt lehelt endale parima hinnaga leiduva rehvi tsiklile http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... 4&dsco=161

On kellelgi selle lehega kokkupuuteid või oskate arvamusi avaldada, kas on usaldatav leht? Telefonitsi olid suhteliselt ok. kutid seal, tarne pidi olema kuskil 6-10 päeva kulleriga.

Usaldatav, KUID.....
Vaata sobiv rehv välja ja saada koos Saksmanni hinnaga herr Tramm66 'le :twisted:
Vaata, mis juhtub :roll:

Reifendirekti killer muidu see .www.rehvipost.ee

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas mella »

Need kaupmehed, kes ratsa rikkaks üritavad saada, võivad lõpetada küll tegevuse.

Kri$o$ kirjutas:

usaldatav. siiani pole kellelgi sealt kaup saamata jäänud.

mõtlemisaineks - toetades saksas asuvat kaupmeest ära järgmine kord imesta kui järjekordselt mõni tuttav eesti kaupmees oma tegevuse lõpetanud on.


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Täiesti usaldatav.
Kuigi minu tellimus mis sai tehtud juuni lõpu poole venis lubatud 5 päeva aseml 8 päeva pikkuseks. Arusaadav, sest jaanipäev juhtus vahele. Ja sel päeval pidavat isegi leedukas jooma lausa 3 päeva järjest. :bsmile: :bsmile:

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com

Kroox
Postitusi: 38
Liitunud: 13 Juun 2009, 10:44
Tsikkel: Thunderace, Africa Twin

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas Kroox »

Eelmise aasta aprillis tellitud BT014 esi + BT021 tagarehv asemel saatsid mõlemad BT021 rehvid. Aega läks samuti 7 või 8 päeva kuni kohal oli saadetis. Protsessima ei viitsinud hakata sest suur kevad oli käes juba.


v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas v301060 »

Eestis võiks rehve ikka http://www.rehvipost.ee/?p=1&id=6 -st osta. Elu sees ei usu, et mõni sakslane Eesti netipoest rehve ostaks kui ka hind paar jevrot odavam on :D

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600


Aspelund
Postitusi: 495
Liitunud: 01 Aug 2005, 14:16
Tänatud: 1 kord

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas Aspelund »

Üks Tallinna motopood pakkus Bridgestone koos paigalduse ja tasakaalustamisega soodsamalt kui Reifendirekt. Seega jäi raha kodumaale.

Samas teine koht üritas mulle vahendada Reifendirekti kaupa koos klahvivajutuse juurdehindlusega...

Seega: enne ostu saada mõni kiri kohalikesse motopoodidesse, võid saada parema lahenduse kui sakslased. Tasakaalustamine ja vahetus hinnas on ka midagi väärt.

A.

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

v301060 kirjutas:

Eestis võiks rehve ikka http://www.rehvipost.ee/?p=1&id=6 -st osta. Elu sees ei usu, et mõni sakslane Eesti netipoest rehve ostaks kui ka hind paar jevrot odavam on :D

Ehee - kusjuures pretsedent on täiesti olemas, sakslastele juba olemegi müünud :mrgreen: Nimelt on Bridgestone Trailwing mitte paar vaid lausa paarkümmend euri meil odavam kui direcktis ja jooksu pealt 40 pole paha kokkuhoid.

Kasutaja avatar

Kri$o$
Postitusi: 558
Liitunud: 18 Okt 2005, 09:42
Tsikkel: rod ja pooleli xs
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas Kri$o$ »

mella -Jesus loves u too, take a breath and look to the mirror.

Sex is like a card game, if you don't have a good partner, then you better have a good hand ...
I don't give a shit, I don't take any shit, I'm not in the shit busines!
Kasutaja avatar

mella
Postitusi: 4580
Liitunud: 12 Apr 2005, 19:55
Tänatud: 1 kord

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas mella »

Mul savi, mis usklikud omavahel räägivad. Näiteid, kus me kodukootud kaupmehed võtavad raha vastu ja lubadusi ei täida, on piisavalt. Või siis ei taha raha ja ei suuda tarnida ka.
Olen korduvalt reifendirektist ostnud. Ja mitmeid kordi ka paar eurot kõrgema hinna puhul ka Eestist.
Kui Reifendirekt ja muud netiärid meie rehvimüüjatele kuklasse ei hingaks, oleks hinnad ikka veel laes, nagu 3-4 aastat tagasi.

Kri$o$ kirjutas:

mella -Jesus loves u too, take a breath and look to the mirror.

Kasutaja avatar

jUHO
Postitusi: 136
Liitunud: 23 Nov 2004, 23:09
Asukoht: viimsi - rohuneeme

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas jUHO »

Märgitud lehe teenust kasutanud kolm/neli korda, kõik töötab kenasti.
Kahe rehvi eest paar kasti õlut vähem maksta on mulle piisav argument :wack:

Kordaminekuid soovides ;)

jUHO @ 1200gs, 300exc

MC IronButt Estonia
Reis imedemaale
Harju Ära 2012
MÜÜA rikkaliku lisavarustusega BMW enduro

siil_udus
Postitusi: 161
Liitunud: 25 Mai 2009, 09:24

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas siil_udus »

Tellinud ka sealt paaril korral ja siiani on asjad suhteliselt hästi sujunud. V.a üks kord kui keegi "tark" oli EST asemel ESP lugenud ja mu rehvid tulid Saksast Hispaania kaudu siia, mis tegi teise 5 päeva ajakuluks otsa.
Samas ma ei väida et see ülim tõde on, aga siinsed samasse hinnaklassi jäävad (auto)rehvid on reeglina olnud vananemise piiril, millega enam 2-te..3-e talve ei sõida. Sealt olen max poolteist a vana rehvi saanud.

Kasutaja avatar

Teema algataja
series
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Aug 2010, 15:04
Tsikkel: 2008 VN900
Asukoht: Pärnumaa

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas series »

No rehvipostis sain väga hea üllatuse osaliseks, kui lubati sama rehv lahti pakkida, (pidi vist olema mingi kolimine vms) seejärel teatada, et olemas laos, ennem ei hakanud tellima kuna öeldi, et minna võib ligi kuu. Üks päev võtsin ühendust ise ja öeldi, et mingi suure koguse asemel oli tellitud kogemata 5 rehvi mitte jumalteab kui palju ja need kõik müüdud juba. Mingi totakas põhjendus ka sinna otsa ja rehvipost.ee lehelet rehv oli peale seda intsidenti kadunud, seepärast ma küll nüüd ei eelista rehvipostist ostmist, et see eestimaine on, seal hetkel saab taolise rehvi 109 eur või võtan antud saksast 88 eur, see on ka hea vahe. Aga tänud, kes avaldasid arvamused.

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

series kirjutas:

No rehvipostis sain väga hea üllatuse osaliseks, kui lubati sama rehv lahti pakkida, (pidi vist olema mingi kolimine vms) seejärel teatada, et olemas laos, ennem ei hakanud tellima kuna öeldi, et minna võib ligi kuu. Üks päev võtsin ühendust ise ja öeldi, et mingi suure koguse asemel oli tellitud kogemata 5 rehvi mitte jumalteab kui palju ja need kõik müüdud juba. Mingi totakas põhjendus ka sinna otsa ja rehvipost.ee lehelet rehv oli peale seda intsidenti kadunud, seepärast ma küll nüüd ei eelista rehvipostist ostmist, et see eestimaine on, seal hetkel saab taolise rehvi 109 eur või võtan antud saksast 88 eur, see on ka hea vahe. Aga tänud, kes avaldasid arvamused.

Mul on kahju, et sul see rehv nina alt ära osteti aga ma ei saa ju ostjale öelda a`la ma ei saa seda rehvi müüa sest keegi kunagi tahtis ka seda sama osta. Sa pead aru saama, et "ma varsti tulen ostan ära mehi" käib meil iga päev mitu tükki ja minu kahanenud ajurakkudega kupli all pole ruumi, et kõike meeles pidada. Kindlaim meeldetuletus on teostatud tellimus ja makse eurodes. :wink:

Kasutaja avatar

Teema algataja
series
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Aug 2010, 15:04
Tsikkel: 2008 VN900
Asukoht: Pärnumaa

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas series »

Kui öeldi, et lahti pakkimise järgselt võetakse ühendust , siis nii see peakski olema mitte, et te ära unustate :wack: . Aga ärme tee sellest nüüd mingit numbrit, juhtub ka selliseid asju, arusaadav. Muidugi tagantjärele saate kõik 100% õigesti ära põhjendada, kuidas muudmoodi võiamlustki oleks.
Sain info seekord selle lehe kohta, tänud veelgi! :bsmile:

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

series kirjutas:

Kui öeldi, et lahti pakkimise järgselt võetakse ühendust , siis nii see peakski olema mitte, et te ära unustate :wack: . Aga ärme tee sellest nüüd mingit numbrit, juhtub ka selliseid asju, arusaadav. Muidugi tagantjärele saate kõik 100% õigesti ära põhjendada, kuidas muudmoodi võiamlustki oleks.
Sain info seekord selle lehe kohta, tänud veelgi! :bsmile:

No ei ole mul su numbrit ega mingit kontakti ega ka mingit märget, et lubasin ühendust võtta. Mulle kohe üldse ei sobi "pipiks" jäämine ja seega otsi siis reifendirektist kõige odavam rehv mis seal olemas on ja saad minult sama hinnaga ühe korraliku brändi rehvi.
Vabandused ka OT pärast!

Kasutaja avatar

Teema algataja
series
Postitusi: 159
Liitunud: 16 Aug 2010, 15:04
Tsikkel: 2008 VN900
Asukoht: Pärnumaa

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas series »

tramm66 kirjutas:
series kirjutas:

Kui öeldi, et lahti pakkimise järgselt võetakse ühendust , siis nii see peakski olema mitte, et te ära unustate :wack: . Aga ärme tee sellest nüüd mingit numbrit, juhtub ka selliseid asju, arusaadav. Muidugi tagantjärele saate kõik 100% õigesti ära põhjendada, kuidas muudmoodi võiamlustki oleks.
Sain info seekord selle lehe kohta, tänud veelgi! :bsmile:

No ei ole mul su numbrit ega mingit kontakti ega ka mingit märget, et lubasin ühendust võtta. Mulle kohe üldse ei sobi "pipiks" jäämine ja seega otsi siis reifendirektist kõige odavam rehv mis seal olemas on ja saad minult sama hinnaga ühe korraliku brändi rehvi.
Vabandused ka OT pärast!

Väga viisakas ning meeldiv pakkumine teie poolt, arutame pm'is.


Virago

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas Virago »

olen tellinud korduvalt, sain kätte ja kõik oli ilusti korras :)


Hitchiker
Postitusi: 535
Liitunud: 24 Sept 2003, 10:31
Tsikkel: suzuki gsr600

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas Hitchiker »

Usaldatav kindlasti, aga kui Mati elik Tramm666 odavamalt pakub, siis parem toetage Eesti värki.

Telefon 56681119
lisavarustuseks GSR600
Kasutaja avatar

mart77
Postitusi: 112
Liitunud: 24 Okt 2005, 21:46
Asukoht: Tallinn-Kloogaranna-Garaaž

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas mart77 »

Hääl läheb reifendirekt-ile.
Aastake tagasi oli vaja 4 karvase mustriga veokarehvi, midagi sobivat ei olnud eesti kaupmeestel pakkuda. Sai tellitud, tarne toimus 6 päeva asemel 4-ga ning hinnavõitu puhtalt 10keeksu (võrreldes kõige sobivama eestis pakutavaga).

Viisakas Rott-Uuestisündinud XJ900
Punane Välk - Dnepr MT-11
Jawa 634 - ootab vänta
Kasutaja avatar

Sam55
Postitusi: 156
Liitunud: 25 Aug 2006, 00:19
Asukoht: järvamaa
Tänatud: 7 korda

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas Sam55 »

tramm66 kirjutas:
series kirjutas:

Kui öeldi, et lahti pakkimise järgselt võetakse ühendust , siis nii see peakski olema mitte, et te ära unustate :wack: . Aga ärme tee sellest nüüd mingit numbrit, juhtub ka selliseid asju, arusaadav. Muidugi tagantjärele saate kõik 100% õigesti ära põhjendada, kuidas muudmoodi võiamlustki oleks.
Sain info seekord selle lehe kohta, tänud veelgi! :bsmile:

No ei ole mul su numbrit ega mingit kontakti ega ka mingit märget, et lubasin ühendust võtta. Mulle kohe üldse ei sobi "pipiks" jäämine ja seega otsi siis reifendirektist kõige odavam rehv mis seal olemas on ja saad minult sama hinnaga ühe korraliku brändi rehvi.
Vabandused ka OT pärast!

:bsmile: (w) vägev lihtsalt, et selliseid aumehi leidub !! ise olen ka viimased rehvid teilt tellinud..ja rahul :bsmile:

NB: sorry OT eest, aga ei suutnud sellise käitumise peale sõnu vaka all hoida!

1989-punnvõrr, 1990-ise kokkuklopsitud 125-ne, 1992- Pannonia, 1996 -2006 -paus, 2006-Suzuki Bandit 1200, 2014-Suzuki Bandit 1200
Kasutaja avatar

arendaja
Postitusi: 285
Liitunud: 05 Mai 2007, 09:54
Tsikkel: Tenere 700
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 8 korda
Tänatud: 6 korda

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas arendaja »

Aasta või nii tagasi too Reifen kasutas eestis miskit kullerifirmat nänni kohale toimetamiseks.
Tellimusega ei olnud neile minu numbrit antud ja ei saanud mina kuskilt nende numbrit.
Kuller käis päeval kodu ukse taga ja netis saadetist jälgides kirjas, et "kohaletoimetamine luhtunud".
Olgugi, et sai spetsiaalselt märgitud tellimusele: "Nõudmiseni!"

Lõpuks saksamaale Reifenile helistades sai mingit otsapidi eesti kullerfirma nime teada ja siis nendega kontakteerutud. Et sekeldusi küllaga :)

A! Ning üks rehvidest oli vale, saadeti kallim :D et hinnavõidu võid kaotada ajakulule ja sekeldustele.

Edu!

Slr 650 > Gsxr 600 > Hornet 919 > Cbr1000rr > Mt09 > Tenere 700
Kasutaja avatar

vincent
Postitusi: 404
Liitunud: 05 Juul 2004, 00:37
Tsikkel: Varadero XL 1000 V
Asukoht: Viljandi

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas vincent »

Mullu kevadel tellisin reifendirektist siis Metzeler Tourance tüüpi tagarehvi oma Varaderole.Umbes nädalaga tuli kohale, kõik oli väga ilus. Umbes paari nädala pärast helistas mulle keegi proua Saksamaalt - tahtis et ma kontrolliks rehvil olevaid numbreid, võimalik olevat mingi tehasepoolne praak.Seejärel helistas mulle samas küsimuses ka eestipoolne diiler.Nagu ma aru sain oleksid nad katnud kõik mu kulud mis oleksid seoses rehvi vahetamisega uue vastu tekkinud. Minu rehvi seerianumber osutus küll teistsuguseks, seega uut ei antud. Aga teeninduskogemuse mõttes oli see ikka absoluutselt meeldiv juhtum... :bsmile:

Riga 13 - Riga 22 - K 175A - IZ 56 - MT 11 - XL 600V - XL 1000V
56915288 Tiit.
Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Metzeler Tourance

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

vincent kirjutas:

Mullu kevadel tellisin reifendirektist siis Metzeler Tourance tüüpi tagarehvi oma Varaderole.

Tere !

Mul hakkavad TDM-il ka rehvid tasapisi läbi saama ja on uusi vaja. Motodepoost pakuti mulle ka sedasama rehvi.
Järgmiseks rehviks tahakski midagi sellist suurema ja sügavama mustriga rehvi saada, kruusateele keerates ikka
parem kui 100% tänavarehv. Kuidas seda rehvi kommenteerid, kas asfaldil liiga kiiresti ei kulu see või on igati
mõistlik selline soetada. Reifendirekt.co.ee lehel odavam ka kui depoos. Depoos pakuti 130 euri aga direktis 117,- eur.
Kuidas sulle see rehv kätte toodi, kulleriga ? Kas helistab kuller ja lepib aja kokku millal oled kodus või mismoodi see
kauba toimetamine käib ? Kas mingi postikulu ka või maksad ainult rehvi hinna ja tuuakse ära ?

http://ssl.delti.com/cgi-bin/rshop.pl?d ... =161&m_s=1

Yaaa-maaa-haaa......
Kasutaja avatar

vincent
Postitusi: 404
Liitunud: 05 Juul 2004, 00:37
Tsikkel: Varadero XL 1000 V
Asukoht: Viljandi

Re: reifendirekt.co.ee - Usaldatav leht?

Lugemata postitus Postitas vincent »

Tjah, kui tahad kruusa ikka tõsiselt nautida siis ega selline suure klotsiga matkaenduromuster nüüd ju kõige tõhusam ole.Kruusal oleks ilmselt parem kalasaba ( näiteks Mitas E 07 ) või pisut kärnasem ( Continental TKC 80 ) .Aga mul tuleb asfalti-kruusa suhe nii 70 / 30 ja selleks on Metzeler Tourance päris hea.Kulub suhteliselt aeglaselt...ega muutu sealjuures märjal teel oluliselt libedaks. Vähemalt raske Honda Varadero all mitte . Michelin Anakee , mis on samuti ju väga hea rehv, pidas Varadero tagaratta all umbes 4 - 5 tuhat km vähem vastu . Aga reifendirektist tellides just nii ongi - kuller toob ukse taha . Transpordikulu hinnale ei lisandunud, lisaks saad internetis jälgida reaalselt kui kaugel rehv parasjagu on . Mul on läinud maksmisest kohaletulekuni 7 - 10 päeva.

Riga 13 - Riga 22 - K 175A - IZ 56 - MT 11 - XL 600V - XL 1000V
56915288 Tiit.
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kaupmehed, kaubandus & ühisostud”