Tüdrukud, mis rattad teil on?

Teema algataja
Femina

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas Femina » 03 Mär 2011, 11:17

harimal kirjutas:Mu elukaaslasel pole siin kontot, seega vahendan tema kogemust/eelistusi. Ta on sõitnud pea kõigega, millega minagi ning seni pruugitutest meeldis sõidumugavuse osas kõige rohkem 2001 Yamaha Fazer 1000cc. Püstine linnaratas.
http://www.bikez.com/motorcycles/yamaha ... r_2001.php

Puhtalt välimuse järgi meeldis talle ka Suzuki SV1000.
http://www.bikez.com/motorcycles/suzuki ... s_2006.php

Isiklikuks pilliks tahab ta tulevikus Buell Firebolt XB12R ratast.
http://www.bikez.com/motorcycles/buell_ ... r_2004.php

Kõi pillid on suht samasse auku sportliku linnaratta mekiga, seega puhtalt maitse asi.
Su naisel on hea maitse -ühtib üsnagi minu omaga...sõidumugavusest ei oska kaasa rääkida, kuid välimuse järgi piilusin ise ka Fazerit, lahjemat varjanti, kuid siiski. Suzuki SV nii palju ei köida, viimane Buell aga on ikka nämma :bsmile:
vanilli kirjutas:Olen sõitnud mitme erineva rattaga ja sõitmise all pean silmas mitte ühest kohvikust teise kohvikusse sõitmist vaid pikki vahemaid ja rohkeid kilomeetreid.

Esimene ratas oli Ducati Monster 600-ne, kuid see konkreetne ratas oli väga kapriisne ja jäi lahjaks. Ei meeldinud väga Suzuki GSX 650 F...sõita on küll sellega väga lihtne, kuid ratas on mõttetult raske ja isteasend püstine. Eelmine aasta sõitsin GSX-R 1000-ga ja kiidan taevani, väga hea ja mugav ratas. Raske on ainult kompsudega, neid pole kuhugile panna :D Isiklikuks rattaks on Hayabusa, tõeliselt mõnus matkaratas ja kohvritesse saab iga naisterahavas oma kuki-muki asjad ära mahutada :lol:
Pole küll ise Z750-ga sõitnud, kuid arvan, et esimeseks rattaks hea valik ja R4 mootor on just see millega ise kindlasti ka tulevikus edasi sõidan.
Arvatavasti tuleb sul aga otsustada lähtuvalt oma sõidueelistusest ja teiste rõõmud-mured sind väga ei aita.
Huvitav, kas selliseid sõitjaid on ka, kes a la millimeetrites sõidavad :o Mis puudutab sõiduasendit, siis olen selgeks saanud, et päris püstine ei sobi( müstiliselt kiiresti väsib selg ära-pikast maast ei räägi üldse). Exabikaasal on samuti GSX-R aga 1100-ne...ta fännab samuti seda ratast ja pigistab sellest viimast. Selle peal tagasõitjana oled, kui lutikas mehe küljes kinni, kui kiirus juba üle 200 küündib, niisiis sõidumõnust väga enam rääkida ei saa-muidugi muudab asja, kui ise väänad"roolis" . Hayabusat ei tunne üldse, eks hoian silmad lahti. Infot aga talletan oma"kõvakettale" viimseni, seega aitähh ülevaate eest.
racerx kirjutas:
vanilli kirjutas:
Esimene ratas oli Ducati Monster 600-ne, kuid see konkreetne ratas oli väga kapriisne ja jäi lahjaks. .
selline tüdruk, kui pealkirjast lähtuda, kelllele pill lahjaks jääb kuluks hädasti krossirajale ära. Kui tõesti asjad nii on pakun tasuta treeningud ja rajakasutus, pluss vastavalt võimalustele kõik muu.
Pakkumine on tõsine. Võivad kirjutada ka kõik teised, kellele pill veel lahjaks ei jää.
Kas kirjutada võivad ka need, kel üldse veel pilli pole :lol: Hehee nali naljaks aga esimene ratas sai ostetud koos kaasaga enurokas Kawasaki 650-ne, kui õigesti mäletan. Selle seljas meeldis küll rohkem metsa vahel jõnksutada :bsmile: Linnavahel ja maanteel on oma mõnud aga kitsastel väänulistel radadel omad :wink: Ideaalis tahakski teiseks rattaks mõnda seesugust, eks näis.
Mis puudutab üldist tsikklite võimsuse teemat naiste kohapealt, siis arvan, et alustada pole mõtet mingi tonnisega- oma võimeid ülehinnates, maksab see kurjasti kätte....nii juhtus mu hea naistuttavaga, kes hiljem "naelad" seljas kodus istus. Eks selliseid näiteid ole veel ja veel, muidugi erand kinnitab reeglit. Pealegi naistel, kel lapsed ka, on alahoiuinstinkt palju tugevam, kui nii mõnelgi teisel, seega jäägem oma võimete piiridesse! Sama muidugi kehtib ka meeste kohta :wink:
NB! Aitähh oma kogemuste jagamise eest (w)

Mine “Ainult naistele (mootorratturitele või lihtsalt huvilistele)”