Tüdrukud, mis rattad teil on?


Teema algataja
evekas

Re: Tüdrukud, mis rattad teil on?

Lugemata postitus Postitas evekas » 05 Mär 2011, 15:09

Femina kirjutas:
evekas kirjutas:No mina ei saa aru, mis nendel naistel viga on. Igal sügisel lõpetatakse ja kevadel alustatakse uue samasisulise teemaga.
1. loe varasemaid teemasid ja
2. kui enda jaoks otsustanud oled, et ratast tahad, siis mingi idee peaks nagu juba olemas olema ju.

Mis mõtlemine see on, et Sulle sobib just see, mis kellegile teistele. :wack: Vabandan, kui õel tundun, kuid ma tõesti ei saa mõttekäigust aru :oops: - vist kohuke, blond kindlasti
Ei ole neil naistel viga midagi- täitsa normaalsed " nähtused". Igal sügisel lõpetatakse ja kevadel alustatakse ka uute samasisuliste sõitudega...ja nii iga aasta. Sama kehtib ka teemade kajastumisega siin foorumis :wink: Varasemad teemad mind ei huvita, kuna tahan teada just praeguseid naiste mõtteid ja arvamusi- rattad muutuvad igal aastal koos kogemustega..ja naistel on kogemuste pagas juba üsna suur, seega miks mitte küsida targemate arvamust? Mis aga ideesse puutub, siis teema püstitamisega, oli kohe ka mainitud enda eelistus. Just see, mis teisele sobib, ei pruugi kohe kindlasti mulle sobida- see on ju selge, kuid küsimus oli esitatud, et ise näha ja samas teistele lugemiseks, millega naistele meeldib sõita ja, kui palju on naised arenenud oma oskuste poolest :) Ahjaa, ise olen "varjatud" blond :wink:
Ei meenu, et oktoobrist märtsini mingeid põhjapanevaid uuendusi oleks toimunud.... või olen midagi maha maganud? Kui jah, siis oled ju ratta leidnud 8)


Mine “Ainult naistele (mootorratturitele või lihtsalt huvilistele)”