Krossirehv ehk kärnrehv?


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: Krossirehv ehk kärnrehv?

Lugemata postitus Postitas piloot »

tramm66 kirjutas:
udupeenike kirjutas:
metsamüdistaja kirjutas:

Äkki kellegil pakkuda soodsalt rehve millega kannataks sõita nii metsas kui kruusal ja ka asfaldil? mõõduga 130/80-17 taga ja ees 90/90-21

Ise just tellisin rehvikullerist samade mõõtudega Mitas E-07 rehvid. Kokku läks 110 euri.

Meil on 107,90

Mul praegu varaderol E-07 taga. Täitsa hea rehv, kui alla mahub siis soovitaks 140-st laiust, sellel klots vähe kõrgem ja vahed laiemad. Kruusal ja metsas väge hea pidamisega ja kestab ka normaalselt. Algul tuleb ainult asfaldil vähe ettevaatlik olla, kui juba kolmandik kulunud siis asfaldil kannatab ka korralikult kallutada. Ma ei saanudki aru, kas lasi lihtsalt libisema või vajus klots läbi, pigem viimane variant.
Aga kuna on kärnkummi teema siis XR-le tõin eile Trammi juurest tagumise dunlopi mx51-e 110/100-18

http://www.rehvipost.ee/?p=1&id=6&filter=|110|100|18|16
Hind oli ka hea :D
Nädal tagasi, peale seda, kui paaril korral olin esiratta täiestu süütus olukorras alt ära lasknud, sai ette ka mx51.
Vana rehv(suht harva kärnaga ja pehmele rajale soovitatud) veel väga hull polnudki aga kui lähemalt hakkasin vaatama siis külgmised nupud olid kõik poole peale pooleks ja andis näpuga tagurpidi keerata.

rolller kirjutas:

Oskab keegi soovitada 140 kg endurole mingit head tagarehvi? Hetkel all mingi Mitas krossikärn, aga raibe kulub jubedalt, kuna vahel vaja mõni lõik asfaldil ka sõita. Kevadel panin tutika alla ja varsti on läbi. Oleks vaja rehvi, mis oleks mingi ülikõva seguga, pmst plastmass :D Oluline on ainult pidamine metsas/kruusateedel.

Sel juhul võta dunlop mx71, pidi päääris kaua kestma.

Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”