Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


Jaak43
Postitusi: 250
Liitunud: 22 Juun 2006, 22:01
Tsikkel: Jawa638; Kawasaki KLE 500
Asukoht: Raplamaa

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Jaak43 »

-Piilu- kirjutas:

Tema kombe koosnes t-särgist ja lühikestest pükstest. :D

Seetõttu tema kombe jääkski terveks :mrgreen:


zx12r

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Ma ise mõtlen viimasel ajal liikluses sama - püüan küll arvestada kõikide kaasliiklejatega aga ikka ja jälle tõmbab paremalt või vasakult keski mööda nii et võpatus käib läbi. Seda just siis kui autoroolis olen.

Aga tubli mootorrattur suhteliselt uue Ducatiga, kes sa tööpäeva lõpus liikled mööda Pirta teed linna. Uhke vaadata küll - naked tsikkel ja kooskõlas tsikli šassiiga ise kah peaaegu naked sõiduriietuse osas - püüa terveks jääda. Paarikümnemeetrise vahega sinu taga Kadrioru kandis venides nägin, kus üks Chrysler Voyager sind tähele ei pannud ning peaaegu et peale pööras sulle. Seekord vedas. Lühikeste pükste ja T-särgi väel kukkununa oleks trammirööbaste vahelt olnud tükk kraapimist. Mõtle ometi koristusteenuse pakkujate peale!

Kes plätu-sõitjatest ikka ei usu, et ilma varustuseta on kehv kukkuda, võiks rannariietuses joosta suure hooga ning siis pikali visata. Seejärel korrutada saadud vigastused üsna mitmega ning ehk võtab mõistuse pähe.


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas madjs »

Hakkaski see moraalilugemine ja hala jälle pihta.

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/
Kasutaja avatar

Antik
Postitusi: 350
Liitunud: 21 Aug 2007, 16:11
Tsikkel: rat-ta-ta
Asukoht: Vancouver

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Antik »

Te võite seda moraali siin jäädagi lugema... igaüks tahab ikka enda vigadest õppida...paraku... täna rulluiskudel kulgedes 13 km jooksul nägin päris palju tsikleid ja paraku neist 50% olid lühikestes riietes... andku minna... kulbiga ju juurde ei pane ja kes meist ikka läheb sõitma mõttega et ma nüüd kukun :wack:

mis puutub möödasõidule ja võpatusele... ma võpatan ka siis kui keegi 20ga must mööda kulgeb. ei vahi ju koguaeg peeglisse (kuigi olen tegelikult meeletu peeglisse vahtija, liigagi palju teinekord) ja keskmine autojuht ei tee seda samuti. seda enam kui sa seisad kuskil foori taga. seega igasugune ridade vahel sõitmine paneb inimesi korraks ehmatama, kuna roolis ei olda nii 100% liikluses kinni, kui seda tsikli roolis ollakse. autojuhi silmad ikka seda va foori tuld jälgivad. ei maksa isiklikult võtta. tagant tulija siiski peab tagama ohutuse. :bsmile:

kokkuvõtteks võiks öelda, et autojuht pole snaiper kes igal võimalikul hetkel tsikleid sihib :)

Yamaha YZF1000R Thunderace '96 (Hooajad 2007;2008) --> Kawasaki ZX9R Ninja '94 (Hooaeg 2009) --> Kawasaki ZX10R Ninja '05 (Hooajad 2010; 2011; 2012) --> Yamaha YZF-R1 '04 (Hooaeg 2013)

zx12r

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas zx12r »

madjs kirjutas:

Hakkaski see moraalilugemine ja hala jälle pihta.

Parem oleks lasta algajatel end ribadeks sõita, et olla foorumi-ässade suhtes poliitiliselt korrektne ja "iga mees enda eest"?

:bsmile:


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas madjs »

zx12r kirjutas:
madjs kirjutas:

Hakkaski see moraalilugemine ja hala jälle pihta.

Parem oleks lasta algajatel end ribadeks sõita, et olla foorumi-ässade suhtes poliitiliselt korrektne ja "iga mees enda eest"?

:bsmile:

No ma ei ole nõus suhtumisega, et ilma varustuseta sõitja veel hälvik on, erinevad imekohas ülekeeramised on teine teema. :bsmile:

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/

zx12r

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas zx12r »

madjs kirjutas:
zx12r kirjutas:
madjs kirjutas:

Hakkaski see moraalilugemine ja hala jälle pihta.

Parem oleks lasta algajatel end ribadeks sõita, et olla foorumi-ässade suhtes poliitiliselt korrektne ja "iga mees enda eest"?

:bsmile:

No ma ei ole nõus suhtumisega, et ilma varustuseta sõitja veel hälvik on, erinevad imekohas ülekeeramised on teine teema. :bsmile:

No ma seda ei väitnudki. Ütlesin, et hälviku teema alla käivad need, kes ilma igasuguse suunatuleta või liiklusmärkidest kinni pidamiseta vasakult või paremalt mööda süstivad. Üritan alati anda võimalusel teed, aga no... kui seda tehakse suvalisest kohast nii, et reageeridagi ei jõua, on küll VALE. Kõige vähem tahaks täiesti kogemata olla kellegi kukkumise põhjustajaks.

Maailma parandada nagunii ei jõua, varustuseta sõitjaid harida samuti mitte aga mingi väike lootus siiski jääb, et ehk kellegi teise hea soovitus suunitleb edaspidi varustust kandma.

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Raiki »

madjs kirjutas:

Hakkaski see moraalilugemine ja hala jälle pihta.

Soojad ilmad käes ju :bsmile:
Külma ilmaga panevad kõik vabatahtlikult varustuse selga, aga sooja ilmaga siiski on see iga mehe enda asi kuda ta sõidab.

Ei pea ka mina plätusid ja t särki sõiduvarustuseks ... kuigi olen isegi seda t särki kasutanud eelmine aasta mototoobrilt koju sõites. Parem ikka kui lenksu taga infarkt saada... :oops:

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.

KKKKKK
Postitusi: 185
Liitunud: 11 Mai 2011, 14:50
Tsikkel: XJR 1300
Tänatud: 2 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas KKKKKK »

Eks kui juttu ei usuta ongi variant vähemasti korra külili käia. Loodame et hea lühkarimees jääd selle käigus terveks ja ehmatus on kõikse suurem kahju. Ma küll ei taha enam ilma sõita. Tegelt pole ka kunagi päris ilma sõitnud. Ka korralikust riidest paks teksa hoiab linnakiirustel miskit ära. Päris kole pilt on kui liha maha riivitud ja "kenasti" liiva-kive ja muudsitta, mis meie teedel, haavad täis.
Preaguse ilmaga pole veel ullu miskit, riided peavad vastavad olema. Sisse õmmeldud vihmakihtidega "puhvaikaga" tõsi küll ma ka ei tahaks praegu liigelda.


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

A kui ma sõidan näiteks lühkarite, T-särgi JA kaitsmetega (põlvekad + ülemine armor)? Kas ma siis olen ikka hälvik ja suitsiidik?


Piipz
Soe ja sõbralik
Postitusi: 8799
Liitunud: 05 Sept 2004, 23:28
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 134 korda
Tänatud: 334 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Piipz »

ma arvan, et küsimus on selles, reimps, et kui sa sõidad.


19Martinez79
Postitusi: 332
Liitunud: 05 Apr 2005, 21:22
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas 19Martinez79 »

Aga t-särgi, lühkarite ja botastega on ikka kaif sõita küll... :bsmile:

Bakuhatsu! Bosozoku!
Kasutaja avatar

MarekM
Postitusi: 1022
Liitunud: 12 Aug 2007, 20:46
Tsikkel: old oilboiler
Asukoht: Järvamaa
Tänanud: 22 korda
Tänatud: 16 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas MarekM »

senimaani kuni mingi juhuslik herilane sulle säärest sisse lendab

フーリガン

Mihkel S
Postitusi: 280
Liitunud: 30 Juul 2008, 01:02
Tsikkel: Veereb..
Asukoht: Tarbatu
Tänanud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Mihkel S »

Savi kui säärest, peatad kinni masina, hullem kui kiivrisse lendab, siis peab tõsist külma värvi olema. Olen saanud sõidu ajal kõrva juurde sutsaka mingi tegelase käest.. tahaks nagu kiivri ja kõik minema visata peast aga ei saa..
Lühikeste riietega sõidu kohta niipalju, et igaüks teab ise, mis riietega sõidab ja pole kellegi teise asi. Ise olen kukkunud korduvalt aga täna ikka natuke sõitsin t-särgi ja sandaalidega, ei teinud numbrit.

Kasutaja avatar

Motorized
Postitusi: 237
Liitunud: 04 Mai 2009, 21:04
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 3 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Motorized »

offtopic väheke, aga mul on õnnestunud 3 korda herilane kiivri sisse saada. Kõik korrad on olnud suure kiiruse pealt ja nii, et herilane põrkab vastu rinda ja siis lõua alt kiivri sisse. On õnne olnud ja pole sutsata saanud, sest peale seda matsu on herilane kiivri sees uimane olnud.

Ja et väheke hälvikute teemasse ka, siis lõppude lõpuks on Eestis kohtustuslik ainult kiiver. Kõik ülejäänud on sõitja oma asi. Pole kellelgi õigust kedagi hälvikuks nimetada, kui ta tahab sooja ilmaga sõita poolpaljalt ringi. Ise sunnin ennast ka kuuma ilmaga mingit varustust vähemalt selga lükkama.


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Tegelet oli mu lühkarite ja särgi küsimus mõeldud retoorilisena. Pigem peaks teema tiirlema hälvikute ümber, noh, need, kes väikeseid lapsi sõidu ajal söövad ja vanamutte alla ajavad. Kiiruseületamisest ja sõelumisest rääkimata..
Mingite potaste kandmine näiteks mind nüüd hälvikuks ei tee :)


-TeeT-
Postitusi: 17
Liitunud: 06 Dets 2010, 23:09
Tsikkel: Honda VTR1000

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas -TeeT- »

Lugupeetud halajad!
Aeg: 08.05.2011 kell 20:00 - 20:15
Koht: Tartu
Tegevus: Sõitin punktist A punkti B (lma suunamärguandeta manööverdamine olukorrale vastava kiirusega tiheasustusega asulas).
Sõiduvarustus: kingad, teksad, päevasärk ja kiiver.
Tsikkel: VTR 1000
Kiirus: Vahest 30 km/h, tihti 50km/h, vahest 100+ km/h :ner:

Halage nüüd moraalijüngrid

Viimati muutis -TeeT-, 10 Juun 2011, 14:06, muudetud 2 korda kokku.

reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Sa sõitsid ühe minutiga punktist A punkti B??! :shock:

Tegija! :bsmile:

Kasutaja avatar

acar
Postitusi: 166
Liitunud: 17 Apr 2009, 22:32
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas acar »

-TeeT- kirjutas:

Lugupeetud halajad!
Aeg: 08.09.2011 kell 20:00
Koht: Tartu
Tegevus: Sõitin punktist A punkti B (lma suunamärguandeta manööverdamine olukorrale vastava kiirusega tiheasustusega asulas).
Sõiduvarustus: kingad, teksad, päevasärk ja kiiver.
Tsikkel: VTR 1000
Kiirus: Vahest 30 km/h, tihti 50km/h, vahest 100+ km/h :ner:

Halage nüüd moraalijüngrid

Kingad vaheta ka plätude vastu, vot siis oled ikka tegia (lol)


mart211

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mart211 »

-TeeT- kirjutas:

Lugupeetud halajad!
Aeg: 08.09.2011 kell 20:00
Koht: Tartu
Tegevus: Sõitin punktist A punkti B (lma suunamärguandeta manööverdamine olukorrale vastava kiirusega tiheasustusega asulas).
Sõiduvarustus: kingad, teksad, päevasärk ja kiiver.
Tsikkel: VTR 1000
Kiirus: Vahest 30 km/h, tihti 50km/h, vahest 100+ km/h :ner:

Halage nüüd moraalijüngrid

[youtube][/youtube]


-TeeT-
Postitusi: 17
Liitunud: 06 Dets 2010, 23:09
Tsikkel: Honda VTR1000

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas -TeeT- »

reimps kirjutas:

Sa sõitsid ühe minutiga punktist A punkti B??! :shock:

Tegija! :bsmile:

Parandasin vea enda postituses :bsmile:


siil_udus
Postitusi: 161
Liitunud: 25 Mai 2009, 09:24

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas siil_udus »

-TeeT- kirjutas:

Lugupeetud halajad!
Aeg: 08.09.2011 kell 20:00 - 20:15
Koht: Tartu
Tegevus: Sõitin punktist A punkti B (lma suunamärguandeta manööverdamine olukorrale vastava kiirusega tiheasustusega asulas).
Sõiduvarustus: kingad, teksad, päevasärk ja kiiver.
Tsikkel: VTR 1000
Kiirus: Vahest 30 km/h, tihti 50km/h, vahest 100+ km/h :ner:

Halage nüüd moraalijüngrid

Niikaua kuni Sa endas 100% kindel oled anna minna, aga millegipärast juhtub ikka ja jälle ka selliseid asju (pilt laenatud õnnetuste teemast):

Pilt

Olles korduvalt läbinud kannataja poolena saagasid meie kindlustusettevõtetega, siis sarnaselt siin välja kuulutatud tsikli varastele tuleb tahtmatult isu selliste kõvade meeste peal lisaks avarii tagajärgedele veel valju noomitust kasutada. Lihtsalt selle pärast et mingil ambaalil on fun linnavahel 100+km/h lasta jääda ise x ajaks jalameheks - no krt..

Kasutaja avatar

ghost-r
Postitusi: 217
Liitunud: 07 Veebr 2008, 19:10
Tsikkel: SV (63,91€) S
Asukoht: Eestimaa

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ghost-r »

Olles korduvalt läbinud kannataja poolena saagasid meie kindlustusettevõtetega, siis sarnaselt siin välja kuulutatud tsikli varastele tuleb tahtmatult isu selliste kõvade meeste peal lisaks avarii tagajärgedele veel valju noomitust kasutada. Lihtsalt selle pärast et mingil ambaalil on fun linnavahel 100+km/h lasta jääda ise x ajaks jalameheks - no krt..

Minu tööõnnetuse pilt. Mis siia tsiklivargad puutuvad? Ja see pilt iseeneset ei ole kaugeltki mitte linnas tehtud ja autojuht polnud mitte süüst 100% puhas. Minu kiirus oli ilusasti 90 . Tema kiirus 0. :mrgreen:
Igat avariid ja mõlkimist peaks ikka eraldi vaatama sest mitte alati pole tsiklist hälvik või autojust hälvik. Vahel on ainult mõlemad natuke hälvikud ja siis juhtubki nii :wack:

These things we do.That others may live!

siil_udus
Postitusi: 161
Liitunud: 25 Mai 2009, 09:24

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas siil_udus »

See pilt on lihtsalt illustreerimaks mõistet "avarii" ja ei tahtnud viidata kuidagi konkreetselt Sinu tööõnnetusele. Selge, et õnnetusi juhtub ja pole ma ka sellest süüst prii, aga kui valitkse teadlikult hälviku käitumine arulageda kihutamisena (paralleel varastega), siis peaks karistus olema ka sarnane.


FireMan
Postitusi: 23
Liitunud: 28 Jaan 2011, 19:02
Tsikkel: BMW F650 Funduro

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas FireMan »

-TeeT- kirjutas:

Lugupeetud halajad!
Aeg: 08.09.2011 kell 20:00 - 20:15
Koht: Tartu
Tegevus: Sõitin punktist A punkti B (lma suunamärguandeta manööverdamine olukorrale vastava kiirusega tiheasustusega asulas).
Sõiduvarustus: kingad, teksad, päevasärk ja kiiver.
Tsikkel: VTR 1000
Kiirus: Vahest 30 km/h, tihti 50km/h, vahest 100+ km/h :ner:

Halage nüüd moraalijüngrid

Vaatan kalendrist, et 8. september on tulemas neljapäev. Ehk saad täpsustada, kuhu täpsemalt Tartus seda tsirkust vaatama tulla võib?


pyta
Postitusi: 1103
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pyta »

FireMan kirjutas:
-TeeT- kirjutas:

Lugupeetud halajad!
Aeg: 08.09.2011 kell 20:00 - 20:15
Koht: Tartu
Tegevus: Sõitin punktist A punkti B (lma suunamärguandeta manööverdamine olukorrale vastava kiirusega tiheasustusega asulas).
Sõiduvarustus: kingad, teksad, päevasärk ja kiiver.
Tsikkel: VTR 1000
Kiirus: Vahest 30 km/h, tihti 50km/h, vahest 100+ km/h :ner:

Halage nüüd moraalijüngrid

Vaatan kalendrist, et 8. september on tulemas neljapäev. Ehk saad täpsustada, kuhu täpsemalt Tartus seda tsirkust vaatama tulla võib?

tartu omad kogunevad alati seal bussijaama statoili juures:) arvatavasti seal

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)
Kasutaja avatar

tali
Postitusi: 1403
Liitunud: 21 Apr 2005, 15:10
Tsikkel: 650cc V2
Asukoht: Pärnumaa
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 12 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas tali »

Peaasi, et ilma peab :D, september ju sügis ikkagi.
Teemasse kah veitsa- umbes südaöö paiku vastu tänast, kui siinkirjutaja just tuttu sättima hakkas, kõlasid akna alt südantsoojendavad hääled, kaks semu sumistasid seal oma ratastega. Noja siis minagi kähku vasrustuse sisse ja pisike linnatiir. Hälvik olin sellest seltskonnast mina ainsana, kuna mu sõiduki summuti ei ole eriti öise eluviisiga sobiv :twisted: . Aga mõnus oli küll mööda pimedat jaanikuusooja suvepealinna müdistada :bsmile:
Kui välja arvata paar natunatuke ulakavõitu blast-i, siis sõitsime viisakalt.

18-aastane pereliige: "Äratuse helin on see n..ss, mis sul magada ei lase". :)
"Takahashi on küll aeglane, aga see-eest kukub tihti." H. Kender, Viasat Sport Baltic, Malaisia Moto2
PS! Klausen/Kender Viasati tagasi!
Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sten »

FireMan kirjutas:
-TeeT- kirjutas:

Lugupeetud halajad!
Aeg: 08.09.2011 kell 20:00 - 20:15
Koht: Tartu
Tegevus: Sõitin punktist A punkti B (lma suunamärguandeta manööverdamine olukorrale vastava kiirusega tiheasustusega asulas).
Sõiduvarustus: kingad, teksad, päevasärk ja kiiver.
Tsikkel: VTR 1000
Kiirus: Vahest 30 km/h, tihti 50km/h, vahest 100+ km/h :ner:

Halage nüüd moraalijüngrid

Vaatan kalendrist, et 8. september on tulemas neljapäev. Ehk saad täpsustada, kuhu täpsemalt Tartus seda tsirkust vaatama tulla võib?

Pilt

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...

-TeeT-
Postitusi: 17
Liitunud: 06 Dets 2010, 23:09
Tsikkel: Honda VTR1000

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas -TeeT- »

Au ja kiitus Teile halajad!
Vinguma ja noomima olete väga maiad, aga keegi ei küsinud miks ma seda tegin? Te teate ainult ühte osa sellest loost ja otsuseid/ järeldusi lahmite hoolega. Seda oligi vaja tõestada, et te olete ainult targutajad ja näete asju ainult enda ette. Selle peale te vist väga ei tule, et igal asjal on ka põhjendus miks keegi midagi teeb. Mina transportisin enda tsikli ühest garaazist teise hooldusesse ja lasin mootori korralikult soojaks. Kas see teeb minu hälviku, et enda tsikli eest hoolitsen? Lisaks sooviks näha ühte bikerit, kes pole linnavahel "vajutanud" mitte kunagi. Ja kui leidub selline kodanik, siis tekib küsimus miks ta bikega sõidab? Lugupeetud halajad ärge olge nii kitsarinnalised. Võtke aega ja küsige lihtsalt kodaniku käest, miks ta nii käitub? Kas on raske? ärge pikka viha pidage, nautige suve ja kilomeetreid.


siil_udus
Postitusi: 161
Liitunud: 25 Mai 2009, 09:24

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas siil_udus »

Tubli et oma tsikli eest hoolitsed, aga kui mul on s__ahäda, kas see annab õigustuse valimatult linnavahel torud tyhjaks lasta ja loota seepeale kaaskodanike kiitusele (kes seejuures asjast midagi ei tea) säärase käitumise eest? Ikka uskumatult madalalaubalisi inimesi on :wack: EV-s saab seaduslik põhjus olla ainult eriteenistuste väljaõppinud jutidel. Ülejäänud võtavad ise omale vastutuse oma tegude eest ja kui oled valmis kandma isiklikku vastutust kõige sellega kaasneva eest, siis ole mees ja kihuta edasi. Kui sa mu auto banaaniks lased oma torude tyhjendamise käigus, kas annad mulle õnnetuskohast ärasõiduks asenduse? Kas asendad mu viga saanud lähedased inimesed?
Et keegi valesti aru ei saaks - ma ei räägi praegu õnnetustest mis juhtuvad tavaliikluse käigus, vaid nendest mis reeglina sellist hälvikut kipuvad taga ajama.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”