Hälvik- Mootorratturid

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

z1000
Postitusi: 305
Liitunud: 16 Okt 2009, 23:46
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas z1000 »

eks seda vajutamist saab õigustada igatepidi kui on vaja õigustada. ja ilmselt sinnamaani välja, kui keegi ette keerab ja siis on kõik puruks. aga ega sinna midagi parata ka pole. vaielda on ka mõttetu ja ega siis sellepärast keegi vähem ei vajuta.. ilmselt ise vajutan ka aga loodan selle peale et kaine mõistus kaalub randme üle ja puruks midagi ei lähe.

.
Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Raiki »

-TeeT- kirjutas:

Au ja kiitus Teile halajad!
Vinguma ja noomima olete väga maiad, aga keegi ei küsinud miks ma seda tegin? Te teate ainult ühte osa sellest loost ja otsuseid/ järeldusi lahmite hoolega. Seda oligi vaja tõestada, et te olete ainult targutajad ja näete asju ainult enda ette. Selle peale te vist väga ei tule, et igal asjal on ka põhjendus miks keegi midagi teeb. Mina transportisin enda tsikli ühest garaazist teise hooldusesse ja lasin mootori korralikult soojaks. Kas see teeb minu hälviku, et enda tsikli eest hoolitsen? Lisaks sooviks näha ühte bikerit, kes pole linnavahel "vajutanud" mitte kunagi. Ja kui leidub selline kodanik, siis tekib küsimus miks ta bikega sõidab? Lugupeetud halajad ärge olge nii kitsarinnalised. Võtke aega ja küsige lihtsalt kodaniku käest, miks ta nii käitub? Kas on raske? ärge pikka viha pidage, nautige suve ja kilomeetreid.

Autokoolis ikka oled käinud?
Kui jah, siis peaksid teadma, et LE on kehtiv ja selle järgi tulebki sõita.
Tulla siin oma kihutamisi linnas õigustama mingi totra väitega, et hoiad oma ratast. Lase ennast õige maha!! (togi)
Kui tahad mootorit soojaks lasta, siis maanteekiirused paljudes kohtades on 100km/h. Mine sõida seal.
Mul sellest suht savi kas sa ennast surnuks sõidad või mitte, aga kui teistele viga teed, siis on see juba teine teema.
Ja lõpetuseks: Usu mind... enamusele siin pole ratas mitte tillipikenduseks, et linnas 100+ sõita ja siis arvata et oled kõva mees ... uskumatult lapsik mõttelaad.

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

siil_udus kirjutas:

Tubli et oma tsikli eest hoolitsed, aga kui mul on s__ahäda, kas see annab õigustuse valimatult linnavahel torud tyhjaks lasta ja loota seepeale kaaskodanike kiitusele

(lol)

Aga jah, tundub küll, et lugupeetud ärplejal jääb IQ tugevalt alla kinganumbrile ja miskine patoloogia takistab aru saamast rate.ee ja biker.ee erinevustest.

sooviks näha ühte bikerit, kes pole linnavahel "vajutanud" mitte kunagi.

Õnneks on tähelepanuvajaduses (loe: tilli kujuteldava pikendamise vajaduses) vaevlevaid tsikliste oluliselt vähem ja nad ei tule foorumist omale lisa cm otsima.


mart211

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mart211 »

-TeeT- kirjutas:

Au ja kiitus Teile halajad!
Vinguma ja noomima olete väga maiad, aga keegi ei küsinud miks ma seda tegin? Te teate ainult ühte osa sellest loost ja otsuseid/ järeldusi lahmite hoolega. Seda oligi vaja tõestada, et te olete ainult targutajad ja näete asju ainult enda ette. Selle peale te vist väga ei tule, et igal asjal on ka põhjendus miks keegi midagi teeb. Mina transportisin enda tsikli ühest garaazist teise hooldusesse ja lasin mootori korralikult soojaks. Kas see teeb minu hälviku, et enda tsikli eest hoolitsen? Lisaks sooviks näha ühte bikerit, kes pole linnavahel "vajutanud" mitte kunagi. Ja kui leidub selline kodanik, siis tekib küsimus miks ta bikega sõidab? Lugupeetud halajad ärge olge nii kitsarinnalised. Võtke aega ja küsige lihtsalt kodaniku käest, miks ta nii käitub? Kas on raske? ärge pikka viha pidage, nautige suve ja kilomeetreid.

Kui me arutada tahaks, siis vb küsiks, et miks ja kuidas. Kahjuks kedagi ei koti miks ja kas üldse sa hälvik oled. Siin ei ole pihitool, vaid mölisemisnurgake! Ehk vähegi targem inimene ei hakka siia kirjutama, et nii tegin ja selle pärast ning nüüd tunnen end väga hästi/halvasti/mehelikult jne.

Loo moraal:
Ole hälvik ja ole vait selle koha pealt! :bsmile:
Või ole salahälvik :mrgreen:


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kapihälvik, tahtsid sa, Mart, öelda? :bsmile:

Kasutaja avatar

-Piilu-
Postitusi: 141
Liitunud: 17 Apr 2011, 21:22
Tsikkel: Kawasaki Z750
Asukoht: Tallinn

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas -Piilu- »

Mul tekkis üks küsimus. Arvestades, et 8.06.2011 oli väljas 30 kraadi sooja, siis minu masina mootor läheb koha peal seistes oluliselt soojemaks kui 100km/h sõites. Järelikult ei ole ka eelmainitud vabandust väga korrektne. Oleks sa öelnud, et soovisid mootorit jahutada ja sõitsid kiiremini oleks veel andeks andnud :wack: :D

PS! Tegelt lihtsalt vihma sajab ja õlu sai otsa ja ma elan ennast hälvikute ja bensukulu teemas välja :bsmile:

Kasutaja avatar

argo
Postitusi: 376
Liitunud: 06 Juun 2008, 16:31
Tänanud: 50 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas argo »

-Piilu- kirjutas:

Mul tekkis üks küsimus. Arvestades, et 8.06.2011 oli väljas 30 kraadi sooja, siis minu masina mootor läheb koha peal seistes oluliselt soojemaks kui 100km/h sõites. Järelikult ei ole ka eelmainitud vabandust väga korrektne. Oleks sa öelnud, et soovisid mootorit jahutada ja sõitsid kiiremini oleks veel andeks andnud :wack: :D

PS! Tegelt lihtsalt vihma sajab ja õlu sai otsa ja ma elan ennast hälvikute ja bensukulu teemas välja :bsmile:

Tal oli parandatud 08.05 aga ma ei mäleta mis ilm siis oli :D

| Uuendan ja konverteerin vananenud foorumeid ning nende andmebaase | Muu IT abi |

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sten »

Muidu ei saa mootorit soojaks :wack: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sõida või esimene piirajas , siis peaks saama ju soojaks ja ka enamvähem linnakiirusesse mahtuma ...
Või on oht et pill esimesega liiga peru ? Vääne äkki teeb selja prügiseks ? :ner:

notramaeivõi ma ise pole saanud ratta selga nädal aega aga usun , et kui nüüd linna tagsi saab , siis võtan ma linnavahel küll viimast , aga hästi salaja , et ei jääks minust kehva muljet ja ei saaks keegi näpuga näidata :nono:

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...

mart211

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mart211 »

reimps kirjutas:

Kapihälvik, tahtsid sa, Mart, öelda? :bsmile:

Bwahaha, täpselt, Reimps. Hälvikud Kappi 2011 on tulemas :bsmile: :mrgreen:


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Krt, ma üritan vähemalt ülepäeva sõita Tallinna tänavatel ühe omaloodud etapi Tour de Hälvikust :mrgreen:


mart211

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mart211 »

reimps kirjutas:

Krt, ma üritan vähemalt ülepäeva sõita Tallinna tänavatel ühe omaloodud etapi Tour de Hälvikust :mrgreen:

Mina veel harjutan Hälvik platsisõitu ning kui valmis olen, viin oma hälviklused tänavatele. Seni olen veel kapihälvik...krt nüüd vist tulin kapist välja selle teada andega :mrgreen:

PS: Kas Tour de Hälvik mitte hälvik-jalgratturite rida pole?


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

No ma võin ta ju Tallinn Hälvik Grand Prix'-ks ka nimetada :nono:

Ma hakkasin mõtlema, et me olemegi kaks hälvikut õiges teemas, keegi teine ei saagi kurta, et nägi mingit hälvik-mootorratturit kuskil. Sellega seonduvalt - nägin täna Marti :bsmile:


mart211

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mart211 »

reimps kirjutas:

No ma võin ta ju Tallinn Hälvik Grand Prix'-ks ka nimetada :nono:

Ma hakkasin mõtlema, et me olemegi kaks hälvikut õiges teemas, keegi teine ei saagi kurta, et nägi mingit hälvik-mootorratturit kuskil. Sellega seonduvalt - nägin täna Marti :bsmile:

Jah, täpselt. Mina ka täna tshillin motokaubamas ringi ja ohhnäe imet, hälvik Reimpsil on Tallinn Hälvik GP boksipaus :mrgreen:
Ok, anname teistele ka korraks sõna :bsmile:

Ma arvan, et sel aastal peaks SMASHil Hälvik Mootorratturi karika ka esmakordselt välja andma. Oleks nagu motomiss, mis iga aasta uue omaniku leiab :bsmile:

Kasutaja avatar

Sturm
Postitusi: 191
Liitunud: 29 Juun 2005, 16:09
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Sturm »

Vähemalt 1 hälvik on veel olemas peale Teie. Täna pääses üks plätude ja shortsidega, briti numbiga, sinise kawaga kutt tartu mnt ja järvevana ristis napilt eesseisvale masinale tagant sissesõidust. Ei tea mida ta mõtles, kuid tundus, et plätudega ikka linnaliikluses ei õnnestunud tal sujuvalt sõita.

Yamaha YZF 750 R ´94
http://www.hunta.ee
Kasutaja avatar

xero
Postitusi: 203
Liitunud: 20 Mai 2009, 22:16
Tsikkel: Monster 900ie
Asukoht: Pärnu

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas xero »

-TeeT- kirjutas:

Lisaks sooviks näha ühte bikerit, kes pole linnavahel "vajutanud" mitte kunagi. Ja kui leidub selline kodanik, siis tekib küsimus miks ta bikega sõidab?

Ja nii ongi. Kes sai sellest mõttest aru see sai, kelle jaoks seostub "vajutamine" tillipikenudusega, siis võiks veidi raamatuid lugeda, telekat vaadata või midagi ..ehk siis, avardada oma silmaringi. Mina paugutan feelingu pärast. Mul till niisama pikk küll, et juurde pole vaja. Kes soovib tsikliga niisama töristada ja mitte "vajutada" võiks kabrio osta. Ei pea varustust kandma ja ei pea tilli ka pikendama. Nii saabki priiks sellest kohustusest. (togi)

Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

xero kirjutas:

Mul till niisama pikk küll, et juurde pole vaja.

vähenõudlikud pruudid sul :D

Kasutaja avatar

xero
Postitusi: 203
Liitunud: 20 Mai 2009, 22:16
Tsikkel: Monster 900ie
Asukoht: Pärnu

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas xero »

Elus pole eduks palju vaja :bsmile:


madjs
Postitusi: 1458
Liitunud: 17 Juun 2005, 14:36
Tsikkel: VX 800
Asukoht: Läänemaa, Lihula; Kasari
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas madjs »

xero kirjutas:
-TeeT- kirjutas:

Lisaks sooviks näha ühte bikerit, kes pole linnavahel "vajutanud" mitte kunagi. Ja kui leidub selline kodanik, siis tekib küsimus miks ta bikega sõidab?

Ja nii ongi. Kes sai sellest mõttest aru see sai, kelle jaoks seostub "vajutamine" tillipikenudusega, siis võiks veidi raamatuid lugeda, telekat vaadata või midagi ..ehk siis, avardada oma silmaringi. Mina paugutan feelingu pärast. Mul till niisama pikk küll, et juurde pole vaja. Kes soovib tsikliga niisama töristada ja mitte "vajutada" võiks kabrio osta. Ei pea varustust kandma ja ei pea tilli ka pikendama. Nii saabki priiks sellest kohustusest. (togi)

No selline jutt tundub juba paraja pikendusena, aa vaata, et vajutades mööda maad ei lohise, äkki ikka juhuslikult enda teadmata pikeneb?

Kõik mis ei tapa teeb tugevamaks, või siis sitaks haiget. Ps.Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.
http://www.krracing.ee/

pyta
Postitusi: 1103
Liitunud: 22 Mai 2009, 18:23
Tsikkel: Beta 300rr, Fz1n
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 26 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas pyta »

tilli pikkus ei pidanud tähtis olema ju :D

RF600R ´96 (09-10) XT600 ´90 (10- 15) ZX9R ´98 (10-11) Thunderace '98 (12-12), GSX-R 750 '04 (13-15), TT600RE '05 (15-16), RSV1000R '08 (16-18), Beta 300rr '14 (16-...), Fz1n '09 (18-...)

mart211

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas mart211 »

xero kirjutas:
-TeeT- kirjutas:

Lisaks sooviks näha ühte bikerit, kes pole linnavahel "vajutanud" mitte kunagi. Ja kui leidub selline kodanik, siis tekib küsimus miks ta bikega sõidab?

Ja nii ongi. Kes sai sellest mõttest aru see sai, kelle jaoks seostub "vajutamine" tillipikenudusega, siis võiks veidi raamatuid lugeda, telekat vaadata või midagi ..ehk siis, avardada oma silmaringi. Mina paugutan feelingu pärast. Mul till niisama pikk küll, et juurde pole vaja. Kes soovib tsikliga niisama töristada ja mitte "vajutada" võiks kabrio osta. Ei pea varustust kandma ja ei pea tilli ka pikendama. Nii saabki priiks sellest kohustusest. (togi)

Igaks asjaks on oma koht. Rinka, parklad, lennuväljad: pauguta palju tahad. Foorumis paugutades teed end lolliks.


Mihkel S
Postitusi: 280
Liitunud: 30 Juul 2008, 01:02
Tsikkel: Veereb..
Asukoht: Tarbatu
Tänanud: 1 kord

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Mihkel S »

Mille jaoks need parklad siis on? :)

Kasutaja avatar

ubin
Postitusi: 90
Liitunud: 08 Mär 2011, 19:14
Tsikkel: Husse FE 501

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ubin »

pyta kirjutas:

tilli pikkus ei pidanud tähtis olema ju :D

suurus ei pidavat tähtis olema, aga et oleks häste pikk ja häste jämmme :bsmile:

Kasutaja avatar

xero
Postitusi: 203
Liitunud: 20 Mai 2009, 22:16
Tsikkel: Monster 900ie
Asukoht: Pärnu

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas xero »

mart211 kirjutas:
xero kirjutas:
-TeeT- kirjutas:

Lisaks sooviks näha ühte bikerit, kes pole linnavahel "vajutanud" mitte kunagi. Ja kui leidub selline kodanik, siis tekib küsimus miks ta bikega sõidab?

Ja nii ongi. Kes sai sellest mõttest aru see sai, kelle jaoks seostub "vajutamine" tillipikenudusega, siis võiks veidi raamatuid lugeda, telekat vaadata või midagi ..ehk siis, avardada oma silmaringi. Mina paugutan feelingu pärast. Mul till niisama pikk küll, et juurde pole vaja. Kes soovib tsikliga niisama töristada ja mitte "vajutada" võiks kabrio osta. Ei pea varustust kandma ja ei pea tilli ka pikendama. Nii saabki priiks sellest kohustusest. (togi)

Igaks asjaks on oma koht. Rinka, parklad, lennuväljad: pauguta palju tahad. Foorumis paugutades teed end lolliks.

Jälle üks tore mees. Siin oli juttu kodanikest ja küsimusest kes ei oleks linnavahel rutskat keeranud mõnuga, mitte ei olnud küss selles, kus ja millal linnas paugutada. Ikka ja jälle tahetakse küsimuse teemast kõrvale kalduda, et mitte end lolliks teha. Ja kas parklates võib ka paugutada ? Üllatus üllatus, uurin mingi aeg järgi :wack:
Moraalijüngrid ja "isad" võiks aega sisustada kilomeetreid maha sõites, mitte siin loengut pidada. :bsmile:


Harrikald
Postitusi: 15
Liitunud: 06 Okt 2010, 09:00

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas Harrikald »

Mina olen käinud motikaga Tallinnas ühe korra .Terve päev oli asjaajamist ja niisama sõitmist.Foori all ei sõitnud ette ja muidu liikusin liiklusvoolu kiirusega.
HÄLVIK-MOOTORRATTUR----ja päris kindlasti kohe.Aa kuskil veel otsisin mingit kohta ja sõitsin aeglasemalt,millega ma takistasin ühe tsiibimehe paugutamist.
saades mulle kõrvale näitas käega umbes nii et ,,mida sa mees teed,, :ner: Taltsutada oli mul hetkel yamaha r1 :D

Kasutaja avatar

ghost-r
Postitusi: 217
Liitunud: 07 Veebr 2008, 19:10
Tsikkel: SV (63,91€) S
Asukoht: Eestimaa

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ghost-r »

Harrikald kirjutas:

Mina olen käinud motikaga Tallinnas ühe korra .Terve päev oli asjaajamist ja niisama sõitmist.Foori all ei sõitnud ette ja muidu liikusin liiklusvoolu kiirusega.
HÄLVIK-MOOTORRATTUR----ja päris kindlasti kohe.Aa kuskil veel otsisin mingit kohta ja sõitsin aeglasemalt,millega ma takistasin ühe tsiibimehe paugutamist.
saades mulle kõrvale näitas käega umbes nii et ,,mida sa mees teed,, :ner: Taltsutada oli mul hetkel yamaha r1 :D

Kui sa takistad teisi linnavahel paugutamast siis oled oled ju Anti-hälvik. või Para-hälvik

These things we do.That others may live!

extremist
Postitusi: 603
Liitunud: 31 Aug 2010, 19:57
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 4 korda

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas extremist »

Igatahes üks ilgelt vastik hälvik :evil:

Kasutaja avatar

marko233
Postitusi: 200
Liitunud: 18 Sept 2007, 13:47

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas marko233 »

Xeroga väga ühte meelt.
Milleks on vaja siin targutada ja näpuga näidata. Minge sõitma.

CBR F3; CBR 954rr; Tuono 1000; MT-01
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

marko233 kirjutas:

Xeroga väga ühte meelt.
Milleks on vaja siin targutada ja näpuga näidata. Minge sõitma.

Milleks on vaja siin lõõritada oma "kangelastegudest"? Ootan huviga, millal mõni mehepoeg peab paslikuks hakata siin jutustama oma "eile sain keppi" lugulaulu, olgu siis hälviku- või normaalkeppi...

Kasutaja avatar

poroloon
Postitusi: 58
Liitunud: 20 Mai 2007, 14:42
Asukoht: rakvere

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas poroloon »

hei, TeeT- kas Sul on äkki kaksikvend TiiT ka?


reimps

Re: Hälvik- Mootorratturid

Lugemata postitus Postitas reimps »

Kurat, eile ei saanudki keppi :(

Aga see-eest tegin täna hälvikut. Olen uhke ka selle üle.

Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”