Tankimiseks kiiver peast?

See on kommuuni see osa, kus saab motovaba juttu ajada.

Moderaator: Moded


kr0om
Postitusi: 205
Liitunud: 24 Apr 2006, 16:58

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas kr0om »

5 aastat pole juhtunud aga nüüd Märjamaa Statoilis hakkas pliks undama. Mul isegi lahtine visiir ja sukk all ja puha aga kamandas peast maha võtma järgmine kord kui julgen tema kontorisse siseneda. Küsisin põhjendust. Vastus: igaks juhuks, kes teab ... . Viimane kord ka Statoilist tankida kui see jobutis ei kao.



Kasutaja avatar

kris.
Postitusi: 2391
Liitunud: 23 Mär 2004, 18:11
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 12 korda
Tänatud: 24 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas kris. »

Statoili reeglitele viitavas postituses ei näinud ma märget kiivrisuka keelu kohta? Järgmine kord võiks siis suure kambaga demonstratiivselt sinna sisse marssida, kiivrid käes ... aga sukad peas ning nõuda teenindamist :wack: .

terv
Kris.
XVZ-13 TF - Big Blue Light

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

naljakas lugeda, viitsite ärrituda mingi suht tühise probleemi pärast :wack: :wack: :wack:


kr0om
Postitusi: 205
Liitunud: 24 Apr 2006, 16:58

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas kr0om »

Kri§to kirjutas:

naljakas lugeda, viitsite ärrituda mingi suht tühise probleemi pärast :wack: :wack: :wack:

Mis ma ikka ärritusin - see ratturi kiivri kandmise keeld on minuarust põhjendamatu asi. Kas mõni kiivriga tont on viimase 10 a jooksul tanklat röövinud (praeguse case puhul ma astusin maksmiseks poodi lahtise kiivriga sisse sukk lõua alla tõmmatud )? See on arusaamatu asi, seepärast võttis kirjutama mitte ärritus.

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

mul käsi küljest ei kuku selle kiivri eemaldamise peale:d


kr0om
Postitusi: 205
Liitunud: 24 Apr 2006, 16:58

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas kr0om »

Kri§to kirjutas:

mul käsi küljest ei kuku selle kiivri eemaldamise peale:d

Lollid käsud pole täitmiseks - nii ütles mulle juba mu rühmaülem!

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

no siis ei saa aru miks see kiiver üldse peaks peas olema:D praeguste ilmadega meganõme ju:)

aga mis ma siin ikka spämmin eks neid lolle seadusi, käske ja keelde on elus mujalgi palju- sul lihtsalt raske nendega ilmselt elada:) kui iga asi hinge läeb:)

chill

Kasutaja avatar

kaoz
Postitusi: 139
Liitunud: 14 Mai 2009, 13:50
Tsikkel: BMW R850R
Asukoht: Tallinn

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas kaoz »

Kannan kinnist kiivrit ja enamuselt tangin Statoilides. Siiani pole kordagi kästud kiivrit ära võtta! Mis see nägu neile ikka annaks? Nt maksad sulas ja kliendikaarti ka pole, nägu jääb kaamerasse, aga ka sellel vastavuse leidmine raskem töö. Pigem vaadatakse auto või tsikli numbrit. Seega põhjendamatu nõudmine!

Ju tahtis kontrollida kui "pandav" oled (lol)

Olevik: BMW R850R
Minevik: Suzuki GSF1100F
Minu esimene: Suzuki Freewind
Kasutaja avatar

ishijupp
Postitusi: 1112
Liitunud: 13 Jaan 2006, 11:54
Tsikkel: BMW R1150R , K-650
Asukoht: Harku
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 8 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas ishijupp »

Kri§to kirjutas:

no siis ei saa aru miks see kiiver üldse peaks peas olema:D praeguste ilmadega meganõme ju:)

aga mis ma siin ikka spämmin eks neid lolle seadusi, käske ja keelde on elus mujalgi palju- sul lihtsalt raske nendega ilmselt elada:) kui iga asi hinge läeb:)

chill

Keera paar lehte tagasi ja loe seal leiduv läbi, tõmbad parasjagu siin vähemalt kolm korda nämmutatud seisukohalt saagi käima.


kr0om
Postitusi: 205
Liitunud: 24 Apr 2006, 16:58

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas kr0om »

kaoz kirjutas:

Ju tahtis kontrollida kui "pandav" oled (lol)

Kõiksemees märjamaale, seal on Asjast huvitatuid. :!:


reimps

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Debiilne teema jälle õhus.
Astud siseruumi? Astud. Mina, olgu ma siis nii kasvatamatu kui ma olen, võtan ikka mütsi (antud kontekstis siis kiivri) peast ära. Samamoodi nagu päikeseprillidegagi peaks toimitama.
Pole kunagi aru saanud sellest loogikast "ma võtan kiivri peast ära alles ratast parkides ja magama minnes, sest muidu sisu kulub".

Vabandan fleimi õhutamise pärast, aga minu arvates on see konkreetne teema isegi minu standardite jaoks loll.

Kasutaja avatar

CB500
Postitusi: 2190
Liitunud: 25 Juul 2003, 21:52
Asukoht: CB900F Hornet

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas CB500 »

Hahaa.. ma olen näinud ka sellist tüüpi, kes siseruumides suhtles minuga(ikka rohkem kui paar sõna..) siis oli tal vaja täpsustav telefonikõne teha, võttis selleks kiivri ära ja siis pani uuesti kiivri pähe tagasi ja suhtlesime siis edasi. Vot see oli tase! :wack: (w) (lol) Kohta ja asjaolusid igaks juhuks ei maini.

Ise sõidan kinnise kiivriga, no ei meeldi need avaneva lõuaga ja võtan alati 100% peast kui kuskile uksest sisse astun, elementaare!

p.s.reimps, sa oled ikka päris viisakas ja hästi kasvatatud, arvestades su mölisemist. ;)

it's a honda. ride it like you stole it, change the oil once in a while. enjoy.

reimps

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Aitäh. Ma oskan viks ja viisakas olla küll õigel ajal õiges kohas ;)

Kusjuures seda posti kirjutan, kiiver peas.

Kasutaja avatar

villy
Postitusi: 1064
Liitunud: 29 Juul 2010, 08:11
Tsikkel: KTM690, TM300
Asukoht: Tallinn, Pääsküla
Tänanud: 186 korda
Tänatud: 116 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas villy »

reimps kirjutas:

Debiilne teema jälle õhus.
Astud siseruumi? Astud. Mina, olgu ma siis nii kasvatamatu kui ma olen, võtan ikka mütsi (antud kontekstis siis kiivri) peast ära. Samamoodi nagu päikeseprillidegagi peaks toimitama.
Pole kunagi aru saanud sellest loogikast "ma võtan kiivri peast ära alles ratast parkides ja magama minnes, sest muidu sisu kulub".

Vabandan fleimi õhutamise pärast, aga minu arvates on see konkreetne teema isegi minu standardite jaoks loll.

+1
Mis siin vabandada. Minu arust ka poogen mis reeglid siin ja seal tanklas.. see on ikka elementaarne viisakus, et võtad kiivri peast kui lähed inimesega suhtlema. Ei ole ju vaja mingeid "karmide tsiklimeeste" rollimänge mängida, et kiiver või siis sukk peas 24/7. :wack:


ElCato
Postitusi: 76
Liitunud: 13 Juun 2007, 08:13
Tsikkel: VN900 Custom
Asukoht: Tallinn/Pirita

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas ElCato »

Ah, peaaegu igalpool on automaadid ülal - saab neid kasutada, kui ära võtta ei viitsi.
Olen vahel kiirelt ka kiivriga käinud, mis seal ikka - ei pea ennast väga pahaks ja
ebaviisakaks selle pärast (ja ei ole ka).

Kasutaja avatar

boob
Mode
Postitusi: 758
Liitunud: 13 Mai 2006, 11:30
Asukoht: 5013912
Tänanud: 2 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas boob »

Ma saan aru, et võtan mütsi peast, kui lähen kirikusse, aga mis kuradi pärast ma peaks poodi minnes mütsi peast võtma?
Järgmisena nõutakse, et ma autoga tankides ka mütsi peast ja päikseprillid eest võtaksin?

Okei, kinnise kiivri korral on aru saada, et kütuse varguse korral on raskem isikut tuvastada, aga miks ma pean lahtise või avatava kiivri ära võtma? Seal on ju nägu samapalju näha, kui autojuhil kellel müts peas...

Puhtalt minu isiklik kogemus on selline, et pole veel olnud tanklat, kus oleks keegi käskinud minul kiivri peast ära võtta või raha ette maksta, kuna kiiver on peas (Poolas mingis külatanklas siiski taheti, et maksaks ette, muidu kütust ei tilgutata... :D ). Kui selline tankla ette satub, eks siis paistab, kas ma viitsin olla viisakas või viitsin järgmisesse tanklasse minna :D

Kasutaja avatar

tramm66
Postitusi: 2430
Liitunud: 14 Juun 2005, 01:37
Tsikkel: gixxer
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 9 korda
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas tramm66 »

ajamiljonärid...

Kasutaja avatar

madone
Mode
Postitusi: 1938
Liitunud: 17 Mär 2003, 07:55

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas madone »

meh.. ma ei tea mis te undate siin nüüd jälle.

Kordagi pole veel keegi mulle üheski tanklas märkust teinud, et ma kiivrit peast ära ei võta.... ja ei võta ka edaspidi, ei viitsi - ausõna.

Kasutaja avatar

jup
Postitusi: 161
Liitunud: 24 Sept 2007, 12:05
Tsikkel: XL600V Transalp
Asukoht: tln

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas jup »

Minu konkreetne juhus, kui Sõpruse pst ja Linnu tee nurgal asuvas 5+ tanklas tankides lahtise kiivriga (aga äkki oli hoopis avatava lõuaga - lõug lahti) tankides märkasin, et tankla müüja seisab mul tsikli ees ning kui tangitud sai, siis küsis, et kas ma maksta ka kavatsen ja sammus siis minu sabas putkasse kui maksma läksin? ma selline pirtsakas tüüp ja võtan selliseid asju vist liialt südamesse - pole seal pärast seda tsikliga enam tankimas käinud.

Kui tanklale ei meeldi kiivristatud tankijad, siis olgu asjakohane silt üleval!!!

Kasutaja avatar

Raiki
Postitusi: 1986
Liitunud: 30 Mai 2006, 11:36
Tsikkel: Suzuki Boulevard 1800 M109R
Asukoht: Eesti

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Raiki »

Kuna mina käin tanklas ikka tankimas mitte söömas ja muid asju tegema, siis ei näe küll mingit põhjust miks peaksin kiivri peast võtma selle tegevuse jaoks. Piisab lõua üles lükkamisest. Isegi varguse vastu võitlemiseks ei saa seda nende puhul nimetada. Et lasen kiiver peas paagi täis ja siis kui maksma lähen pean kiivri ära võtma??? Äkki peaks siis naised edaspidi maksmiseks seeliku seljast võtma? Ja kui ta mind ikka kiiver peas teenindada ei taha, siis tuleb tal see kütus ise kinni maksta mille paaki lasin :)

Endal küll siia maani selline kogemus puudub, aga kui peaks tulema, siis mina küll kiivrit ära ei võta. Telefonile vastamiseks hakka siis kiivrit pähe tagasi toppima. Ja see peast võtmine ja tagasi toppimine võtab lõppkokkuvõttes rohkem aega kui tankimine ise :)

Suzuki Boulevard 1800 M109R

www.estparts.ee - Parima hinnaga varuosad.

reimps

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Avatava kiivriga olen nõus, et oma näolapi paljastamine on lihtsam.
Mitte et ma nüüd hommikul kohe hullult leebem oleks, aga avatava kiivri mehed ei riiva mu silma. Ka näiteks politseinikud lükkavad kiivrilõua üles, kui suhelda tahavad ja siis ma närvi ei lähe millegipärast.

Mu sapp on suunatud ikka kinnist kiivrit peast võtma keeldujate suunas :bsmile:

Võibolla sellepärast, et ma olen randmesse harjutanud stiilse liigutuse, kuidas kiiver ühe käega elegantselt peast haarata ja samal ajal peanõks teha. Pikkade juustega oleks sel muidugi rohkem efekti.

Kasutaja avatar

Steelrider
Postitusi: 448
Liitunud: 29 Okt 2003, 13:24
Asukoht: Tallinn/Tapa
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Steelrider »

[quote="reimps"
Võibolla sellepärast, et ma olen randmesse harjutanud stiilse liigutuse, kuidas kiiver ühe käega elegantselt peast haarata ja samal ajal peanõks teha. Pikkade juustega oleks sel muidugi rohkem efekti.[/quote]

Kas see oli nüüd vihje, et sulle peaks paruka kinkima?

K-750 1962, K-750M 1968, M-62 1963, Suzuki GSX-R 600 K3

http://www.expressmoto.ee
Mehe majakaks eluteel ei pea olema v**t, vaid ruuduline lipp.
Kasutaja avatar

motoratsutaja
Postitusi: 1193
Liitunud: 03 Juul 2006, 12:59
Tsikkel: Yamu FJR 1300, Yamu WR 450
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas motoratsutaja »

käige automaattanklates, siis ei ole vaja ennast halliks mõelda mis kiivriga teha :ner:

Yaaa-maaa-haaa......

kilx
Postitusi: 87
Liitunud: 02 Juul 2009, 00:08

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas kilx »

Kiivri äravõtmisele tankimisel või pena eest maksmisel mõtlen ainult seda foorumit lugedes.

Kui peaks ära võtma, kasutaks tõesti ainult automaattanklaid. Minu kiiver sobib mulle pähe päris täpselt, selle ära võtmine, tagasi panemine ja DD kinnituse rippuma jääva rihmaosa kinnitamine ja siis veel paar trukki on paras keberniit (EXO-1000 Spring). Ja neetud sukk liigub ka veel paigast, kui kiiruga teha. Ei võta isegi kindaid käest, kui rahakotist kaarte välja otsin. Aga üritan silmadega naeratada ja läbi kiivri viisakalt suhelda, et neiu leti taga kartma ei hakkaks. Pealegi on minu kiiver ilus lilleline ja liblikatega (ei pea silmas putukate laipu), kuidas ma seda näitamata saaksin jätta?

Päikeseprillid üritan suhtlemisel küll ära võtta tavaliselt, vahest ununeb.


reimps

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas reimps »

Steelrider kirjutas:

Kas see oli nüüd vihje, et sulle peaks paruka kinkima?

Eiei, pole vaja, ma olen juba oma elust mõned aastad pikkade juustega vitupea olnud küll. Enam ei vinni. :bsmile:

Kasutaja avatar

Kri§to
Postitusi: 1393
Liitunud: 27 Mai 2010, 10:21
Tänatud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Kri§to »

Vähemalt pole juustega koos huumorisoon kadunud :ner:

Kasutaja avatar

bjorn
Postitusi: 190
Liitunud: 04 Aug 2005, 21:06
Tsikkel: Honda VFR800 ´98
Kontakt:

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas bjorn »

Reimps on lihtsalt liiga palju isamaalist kasvatust saanud. Elementaarne, et peakate tuleb peast süües ja siseruumides viibides.

Nui neljaks, nii ehk naa Neste automaadis iga kord!

B.


Mihkel S
Postitusi: 280
Liitunud: 30 Juul 2008, 01:02
Tsikkel: Veereb..
Asukoht: Tarbatu
Tänanud: 1 kord

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Mihkel S »

Ma ka kiivrit ja sukka ei hakka maha kiskuma kui korraks tsikli pealt maha on vaja tulla, ilgelt tülikas on see kui pidevalt tegema pead.(õnneks on avatav lõuaosa) Korra vaid ühes alko poes paluti kiiver maha võtta või siis dokumenti näidata.. otsustasin, et lihtsam on rahakoti vahelt juhiluba õngitseda kui kõike peast hakata kiskuma paariks sekundiks. Suuremas toidupoes muidugi võtan peast kõik, kiivrit hea korvina kasutada ka :lol:

Kasutaja avatar

426f
Postitusi: 1572
Liitunud: 27 Jaan 2011, 03:27
Tsikkel: aprilia rs50 MHR
Asukoht: paide

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas 426f »

bjorn kirjutas:

Reimps on lihtsalt liiga palju isamaalist kasvatust saanud. Elementaarne, et peakate tuleb peast süües ja siseruumides viibides.

Nui neljaks, nii ehk naa Neste automaadis iga kord!

B.

teemast mööda,aga mind häirivad need kuradi islami kaltsupead,neil koguaeg kalts peas ja nägu varjavad ka alati ja siis on häda et miks eurooplane kodumaal peab kiivri ära võtma tankimise ajaks ja samal ajal need kaltsupead üle maakera käivad ringi peakattega igal pool

-minsk125
-voshod
-Izh planeta 5
-k750
-yamaha yz426f
-yamaha fj1200
-kawasaki zx12r

Ice
Postitusi: 171
Liitunud: 17 Juul 2006, 18:21
Asukoht: Tartu

Re: Tankimiseks kiiver peast?

Lugemata postitus Postitas Ice »

Elan Inglismaal, Manchesteris ja siin on neid kaltsupäid palju kui mitte öelda meeletult.
Väljas oli parajalt tatine ilm ja unustasin poodi sisenedes kapuutsi pähe. Natuke aega läheb mööda ja turvamees naksti platsis, et võta kapuuts ära. Mul vajus karp lahti... Kapuutsiga ei või olla, aga inimene kel on nt kogu nägu varjatud, teda aktsepteeritakse? Mida veel... :wack:

Kuna töötan lennujaamas restos, siis tuleb täis burkas inimesi ka teenindada teine kord. Mõelge nüüd, mida mina pean mõtlema kui mulle vaatab (kas vaatab...?) otsa inimene kellest ma ei tea midagi. Mis tal rüü all on, mis seal pole... Kõhe ausalt öeldes.

Sai natuke teemast mööda aga...
Kui veel tsikliga sai sõidetud siis sai kiiver ikka peast ära võetud. Poes hea korvinagi kasutada. :)

-e-
Ühel korral võttis naisterahvas nn näomaski eest restoranis... vastu vaatas kena naine, igati üles mukitud... Milleks, kui seda ei saa kellelegi näidatagi..?

Patsu kah! :)
Mõni roller -> 125cc 4 taktiline Hiina roller -> Honda NSR 125cc -> Aprilia RS125 -> GSXR 600 -> GSF600S
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”