Mis sa täna unes nägid?

Kasutaja avatar

daub
Postitusi: 707
Liitunud: 17 Jaan 2010, 00:58
Tsikkel: F6C 1500
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 31 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Mis sa täna unes nägid?

Lugemata postitus Postitas daub »

Näed siis, mis teema peale komistasin :lol:
Räägin enda, mitte värske, aga siiani nähtutest kõige lemmikuma, unenäo ka ära.
Olen keset mingit suurt, iidset staadionit, umbes nagu Colosseum. Samas kõik on värske väljanägemisega. Ise olen keset seda staadionit hööveldamata laudadest tehtud suures kastis. Ühes küljes oli peenikestest metallvarrastest tehtud võre. Selle kaudu nägin ennast ümbritsevat publikut, kes rõõmustab ja hõiskab kangesti. Siis hakati mingit meeletult kõrget kaadervärki minu puuri lähedusse üles sättima. Kaadervärk kujutas endast kaht kõrget masti, mis omavahel ühendatud ja toestatud, et püsti seisaks. Nende küljes rippus nagu suure kiige otsas inimese kõrgune kirve kujuga tera. Tera loomulikult minu poole. See tera vinnati siis minu poolt vaadates mastide taha üles. Hakkasin aimama, et see mulle head ei kuuluta. Kukkusin laamendama, üritasin puuri pikali kõigutada jne, abi ei kedagi. Tera lasti lahti ja see langes meeldiva hooga minu poole. Täistabamus. Edasi oli pilt täiesti must, ülevalt servast kergelt kärisenud, mille tagant paistis tumepunast. Mõtlesin, et krt, kui pärast surma nii jääbki, siis on igavik ikka ulmeigav asi ja ärkasin.



Kui sa tahad igal juhul kruusa vältida, siis leiab kruus su üles.
Pilt

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Vaba teema”