SMASH 2011; 9 juuli

Kui korraldad üritust ja tahaks sellest teada anda. Tahad kiita või kiruda olemasolevaid.

Moderaator: Moded


piloot
Postitusi: 2130
Liitunud: 10 Sept 2005, 19:18
Tsikkel: Varadero XL1000 Husaberg FE570
Asukoht: Rakvere

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas piloot »

Sellisele oleks tulnud igal juhul politsei kohale kutsuda. Täna õnne, et enne sind lepikusse lendas. Mul aastaid tagasi täpselt samasugune situatsioon, vahe oli ainult selles, et minu nina eest sõitis, külg ees, põllule. Mul lõi ikka plafooni nii viltu, kui nägin, et vennike suht joogine ja lõin tüübi läbi aknaaugu uimaseks, rebisin ta läbi akna välja nii, et jalanõud jäid autosse pedaalide vahele maha. Täitsa instinktiivselt, ma ei tea kuidas selline mõte pähe tuli, toppisin tüübi tema enda auto pagassi ja kutsusin politsei. Kui see oma poole tunnikese pärast kohale tuli siis helistas ja ütles, et tema pagassi lahti ei saa. Kuna ma väga kaugel polnud, läksin kohale ja pusisime luugi lahti (ma ei saa aru kuidas see enne kohe lahti tuli) ja tüüp magas seal õndsat und. Peale seda, kui vähe toibunud oli, küsis pollar dokumente. Vennike vastas selle peale, et:"krt, mulle paar päeva tagasi pakuti lube müüa, oleks ma teadnud, et neid vaja läheb oleksin ostnud" :twisted: :wack:



Pilt
Suzu GSF 600S - Totaalne banditism! Fazer 1000, KTM LC4 620 SC, Varadero 1000, XR650R, WR250F, Husaberg FE 570+explorer snow kit
citius,altius,coitus!

Fywell
Postitusi: 7
Liitunud: 30 Sept 2008, 17:14
Tsikkel: suzukiGSF600, - K750-M72

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas Fywell »

Nägin seda sama Jeepi Pajero oli vist mingi kell 02.00 seal võsas hea oli, et keegi seal kurvis ei juhtunud olema. Kui kutsutaxe ülesse tsikkleid rahulikult liiklema Smashil siis võik ka külameestele rääkida, et tsikkleid on see NV rohkem liikvel.

Kasutaja avatar

Antik
Postitusi: 350
Liitunud: 21 Aug 2007, 16:11
Tsikkel: rat-ta-ta
Asukoht: Vancouver

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas Antik »

kas rehvivahetajad ka statistikat tegid, palju vahetusi kokku tuli?

igatahes oli igati tore üritus. Nendel hetkedel, kui tsiklite parklast hakkas suitsu tõusma, kuna mõni joogine mõtles, et lahe on seal teiste vahel rehvi põletada, oli natuke hirm nahavahel oma ratta pärast, aga õnneks vist intsidente ei juhtunud :D

Yamaha YZF1000R Thunderace '96 (Hooajad 2007;2008) --> Kawasaki ZX9R Ninja '94 (Hooaeg 2009) --> Kawasaki ZX10R Ninja '05 (Hooajad 2010; 2011; 2012) --> Yamaha YZF-R1 '04 (Hooaeg 2013)
Kasutaja avatar

põõsik
Postitusi: 127
Liitunud: 28 Aug 2009, 21:19
Tsikkel: Kawasaki Ninja ZX-6R
Asukoht: Järvamaa

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas põõsik »

Suured tänud korraldajatele!
Olin Smashil esimest korda ja olen iga kell uuesti nõus tulema. Super üritus, sellesarnasel üritusel polegi eelnevalt käinud ja asi oli nii hästi organiseeritud, et kogu aeg toimus midagi ei igav ei olnud hetkekski.

Kawasaki Er6n -> Kawasaki ZX-6R Ninja

mart211

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Sõita sai, ilm oli hea ja seltskond oli väga hea :bsmile:

Edit: Ja lühema stoppie võistlus oli ka ikka sitaks naljakas :mrgreen: Juba eos oli see süsteem vähe nigel, kuid ma ei usukunud et nii hulluks asi läheb :mrgreen:

Kasutaja avatar

Kaarel
Postitusi: 40
Liitunud: 12 Mai 2004, 19:35
Tsikkel: H-D FLHRC
Asukoht: Tartu

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas Kaarel »

Väga mahe üritus oli! Ajakavast peeti väga hästi kinni, igav polnud hetkekski.


KKKKKK
Postitusi: 185
Liitunud: 11 Mai 2011, 14:50
Tsikkel: XJR 1300
Tänatud: 2 korda

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas KKKKKK »

Esimest korda käidud, tehtud, nähtud.
Hea üritus!

Kasutaja avatar

Alyss
Postitusi: 56
Liitunud: 23 Apr 2005, 14:13
Asukoht: Tallinn

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas Alyss »

Lõpuks Smash´ilt tagasi ja väga rahul , Rutja rokkis täiega (w) :bsmile:
Oli meeldiv jälle kõiki näha! :twisted:

Born To Be Wild !
Kasutaja avatar

efendi
Mode
Postitusi: 969
Liitunud: 23 Dets 2004, 17:12
Tsikkel: KTM
Asukoht: Tartu
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 24 korda

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas efendi »

Suurepärane, korraldajatele (w) (w) (w)

Erililsed tänud piigadele kes minu järelkasvu kantseldasid, kui mind silmapiiril polnud :oops:

i am not totally useless, i can be used as a bad example.

Kes mett teeb, see mett sööb!
Kasutaja avatar

Kuzmitz
Postitusi: 763
Liitunud: 30 Mai 2005, 10:00
Tsikkel: Täitsa olemas.
Asukoht: Tarvanpää

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas Kuzmitz »

Smäss oli vinge, nagu eelnevatel aastatel. Osalejad/võistlejad/pealtvaatajad ja muud loomad olid superlahedad. Must lammas oli ainult reedeõhtune rusikakangelane...

Aga Paganatele annaks omalt poolt tõsise motivatsioonisüsti Smash 2012 tegemiseks :bsmile:

Viimati muutis Kuzmitz, 11 Juul 2011, 07:56, muudetud 1 kord kokku.
Pilt
Raibe, Rakvere Raibe.
Kasutaja avatar

Mari Öö
Postitusi: 479
Liitunud: 01 Veebr 2004, 22:16
Asukoht: Tallinn-Tartu
Tänatud: 3 korda
Kontakt:

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas Mari Öö »

efendi kirjutas:

Erililsed tänud piigadele kes minu järelkasvu kantseldasid, kui mind silmapiiril polnud :oops:

See oli nüüd midagi, mille pärast ma üle väga pika aja pidin sisse logima. Kirjutan alla, tänan tädisid ja onusid, kes me poisse nunnutasid, kuni meie Käbiga mööda platsi ringi traageldasime ja efendi-sugustega lolli juttu ajasime.

If it wasn't for last minute, nothing would ever get done.

reimps

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas reimps »

efendi kirjutas:

Suurepärane, korraldajatele (w) (w) (w)

Erililsed tänud piigadele kes minu järelkasvu kantseldasid, kui mind silmapiiril polnud :oops:

Ise oled piiga, ma kantseldasin ka su Printsessi :nono:


mattyas
Postitusi: 232
Liitunud: 26 Sept 2004, 23:19
Asukoht: Raasiku

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas mattyas »

Antik kirjutas:

kas rehvivahetajad ka statistikat tegid, palju vahetusi kokku tuli?

igatahes oli igati tore üritus. Nendel hetkedel, kui tsiklite parklast hakkas suitsu tõusma, kuna mõni joogine mõtles, et lahe on seal teiste vahel rehvi põletada, oli natuke hirm nahavahel oma ratta pärast, aga õnneks vist intsidente ei juhtunud :D

Ütleme nii, et Biker24 boksis, oli mul rehvivahetusi üsnagi palju, vahepeal oli lausa järjekord, täpset arvu ei oska kahjuks öelda :mrgreen: Muuseas vabandan ühe tsiklisti ees, et öösel 04:30 nii palju aega läks :mrgreen:


timoriik
Postitusi: 275
Liitunud: 17 Dets 2004, 18:40
Tsikkel: mõned on
Asukoht: Pärnu

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas timoriik »

Oli tore ja hästi tehtud üritus. Ainus millest puudust tundsin oli supp mida laupäeva hommikul ei pakutud...muidu oli kõik Ok.


CleoP

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas CleoP »

Käisin esimest korda Smashil ja jäin samuti väga rahule ... Võimalusel külastan ka järgmisel aastal.

Kasutaja avatar

ralf
Postitusi: 222
Liitunud: 20 Sept 2005, 00:01
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas ralf »

No mina olen nüüd käinud 4 korda ja ütleksin, et minu arust üks normaalsemaid ilmasid mis ültse läbi ajaloo on olnud! Päike, tuuleke, natuke vihmakest.
Hääl on siiani kähe ja kurk valutab, kuid elame veel. Stundietteastes olid, ütleksin et fenomenaalsed! Väga kihvt ja huvitav oli ka kiirendus, kuid kahjuks peab tõdema, et paljud võistlejad ei taha arusaada, mis asjad on reeglid või ei oska neid otsida ja ei julge neid küsida. Ning leidub ikka veel selliseid naljatilku, kes ei taha aru sellest saada mis asi on seljakaitse! Mingisugune tekstiiljope pehme poroloonkaitse kaitseb avarii korral samapalju kui sõita Kosmodisk'iga!
Ja teine asi mis natuke hinge kriipis - millal see bänd veel esines? :D:D Mitte muhfigi ei mäleta bändist. Öist rehvipõletamist ja sumpapaugutamist ma mäletan selgelt, kuid bändi ma ei mäleta! :D :D

Motopood BIKER24.EE
Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

Mõned vennad said tõesti sõnast ,,Streetfighterite näitus`` valesti aru ja kippusid ise näitust tegema :mrgreen:
Sorry Timo et ma su põõsasse lükkasin.See oli enesekaitseks.PEACE!


MareS

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas MareS »

Edastan informatsiooni

Smash'i DVD tellimiseks saada e-mail aadressile piret.meinberg@gmail.com.

DVD hind 9€, millele lisanduvad postikulud.
Meili kirjuta oma kontaktaadress, kuhu DVD saata.

Piret Meinberg
E-Studio

Kasutaja avatar

sipsik
Postitusi: 190
Liitunud: 03 Aug 2005, 10:44
Asukoht: harjumaa
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas sipsik »

Lisan ka väikese kokkuvõtte Smashist: tulemused, missid, printsessid jms. Omalt poolt tänan Raul Kaidrot abi eest.


Mihkel S
Postitusi: 280
Liitunud: 30 Juul 2008, 01:02
Tsikkel: Veereb..
Asukoht: Tarbatu
Tänanud: 1 kord

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas Mihkel S »

"Smashi ametlik programm Lääne-Virumaal asuval endisel sõjaväelennuväljal.."
Kas rohkem idablokis ei asu see?

Kasutaja avatar

Antik
Postitusi: 350
Liitunud: 21 Aug 2007, 16:11
Tsikkel: rat-ta-ta
Asukoht: Vancouver

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas Antik »

Mihkel S kirjutas:

"Smashi ametlik programm Lääne-Virumaal asuval endisel sõjaväelennuväljal.."
Kas rohkem idablokis ei asu see?

Ei.

Yamaha YZF1000R Thunderace '96 (Hooajad 2007;2008) --> Kawasaki ZX9R Ninja '94 (Hooaeg 2009) --> Kawasaki ZX10R Ninja '05 (Hooajad 2010; 2011; 2012) --> Yamaha YZF-R1 '04 (Hooaeg 2013)
Kasutaja avatar

reinz
Postitusi: 644
Liitunud: 29 Mär 2007, 17:48
Tsikkel: Kawasaki ER-6N
Asukoht: Espoo/Saaremaa

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas reinz »

jääb ju rakverest väheke lääne poole :)
rakvere ju lääne-virumaa keskus :)

Pilt

mart211

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Stoppie: 1. Joona Vatanen (0,5 m), 2. Juha Ruokalainen (1,0 m), 3. Antti Leppänen (1,15 m).

Mhhh, karikad said ikka Eesti mehed :mrgreen:

Kasutaja avatar

andrezoo9
Postitusi: 581
Liitunud: 20 Sept 2007, 19:40
Tsikkel: S1000RR

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas andrezoo9 »

Minuarust oli ikka stoppie järjestus selline:Dmitri Jagovkin,Vitali(perekonnanime ei mäleta),Andre Varik :mrgreen:
Ajh seda mis moodi hindamine käib oleks võind enne öelda.

Kasutaja avatar

Hex
Postitusi: 27
Liitunud: 10 Juul 2011, 11:29
Tsikkel: Suzuki GSX-R 1000 K1, K4
Asukoht: Pärnu

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas Hex »

Väga superlahe üritus oli !
Olin esimest korda SMASH il ja kindlasti ka järgmisel aastal kohal.
Suured tänud korraldajatele !

Kasutaja avatar

christian
Postitusi: 220
Liitunud: 07 Veebr 2009, 21:14
Tsikkel: K3 fighter

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas christian »

Stoppie võistlus- no ma ei saanud üldse aru et miks nii tehti. See idee et pead joone peal pidama jääma oleks minu silmis siis toiminud, kui oleks ka teine voor kus mõõdetakse pikkust. Mõõtmine oli kuidagi väga mööda. Tagarattas puudutab maad, rattas veereb/lohiseb edasi oma pool meetrit või meeter ja siis mõõdetakse sealt kus ta seisma jäi. See ei ole kuidagi õige. Samas võitis õige inimene, kes oli seda ka väärt (kuradi ilus oli vaadata kui kohe tõmmati ratas nurga alla ja siis kasutati minimaalselt pidurit).
Tundus et stundi finaalis tõmbas Eesti poistel vähe närvi sisse, sest reaalselt on mõlemad sõitjad palju paremad oma sooritusest.
Külalised Soomest võiks vähe rohkem puhtust hoida :D

Aga muidu oli üritus tore ja kõik laabus hästi, ehk järgmine aasta sõidan taas ise ka :twisted: Siis saab enda kallal nokkida. :D

pahadeplaneet kirjutas:
Aga kuidas käib 1000 bike kui on 25kw piirajad :shock:
on sellega võimalik üldse sõita nii et kiivrit märjaks ei nuta :?:
Kasutaja avatar

Jan
Postitusi: 69
Liitunud: 02 Okt 2009, 18:00
Tsikkel: Honda CBR 600 F
Asukoht: Harjumaa
Kontakt:

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas Jan »

Tänud ja Kiidusõnad korraldajatele! Smash jälle kordaläinud värk, nagu eelmiselgi aastal !!! :bsmile:

Mõned KLÕPSUD ka!

Järgmise aastani! :bsmile:

Kasutaja avatar

Teema algataja
Rancid
Postitusi: 163
Liitunud: 20 Juun 2007, 16:46
Tsikkel: Rommel the Bomber
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 14 korda
Kontakt:

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas Rancid »

Ka lõpuks tagasi ja tore on kohe saada nii palju kiitvaid kommentaare. Tore, et Teile meeldis. Samas - ma ei ole kunagi pidanud siin mingeid karme sõnu ütlema, kuid seekordne SMASH ületas idiootide ja kretiinide tasemelt mu valuläve, et ma pidin laupäeva õhtul ikka mõnele "puust peaga" mehele väga kõva häälega selgeks tegema, et sellel üritusel sõidetakse AINULT KIIVER PEAS. Seda on korrutatud iga aasta ning laupäeval veel tuhat korda läbi valjuhääldite, kuid ikka aru ei saa. Tulge ometi mõistusele, kui tahate, et see üritus ka järgneval aastal toimuks! :evil: Äärmiselt ilus vaade oli, kui peale teadet, et raja lõpus on keegi joobes loll ennast narmasteks kukkunud, nägin mõned sekundid hiljem täie pasaga samas suunas kihutamas meie "vaprat" tänavuaastast motomissi - loomulikult ilma kiivrita. TUBLI oled ja pikk pai Sulle, minu poolt oled ka kindel Darwini auhinna laureaat! :wack:

Must lammas oli ainult reedeõhtune rusikakangelane...

Selle asja juures ei ole mul midagi öelda muud, kui et reedeõhtune peakangelane ja ennast Kalevipojaks joonud Road Beast'ide idioodist "asepresident" - palun ära enam oma nägu sellele üritusele näita või veel parem, ära näita ennast seal enam kohe üleüldse! Kui siis, ilmu kohale arstliku tõendiga, mis tõestab, et Sul on kupli all tõesti midagi pöördumatult korrast ära. Sellisel juhul püüame Sind mõista ja ehitame enne SMASH'i Sulle kena aediku, kuhu paneme poksikoti ja ehk mõned hantlidki. Siis saad nõnda kogu SMASH'i ajal ennast ja teisi kahjustamata seal märatseda ja näidata, milline "vinge" eesti mees Sa ikka oled.

Külalised Soomest võiks vähe rohkem puhtust hoida :D

Nende kaitseks tuleb öelda, et kui nad läinud olid, oli ka see laga üsnagi korralikult ära koristatud, mida ei saa sugugi öelda mõne kohaliku kohta. Aga noh, mis siin ikka teha on. Pidu oli vinge ja loomulikult on raske pühapäeva hommikul kummardada ja enda pask kokku riisuda :D Saame aru.

liiga palju pole kunagi küllalt
Kasutaja avatar

vandaal
Postitusi: 266
Liitunud: 06 Aug 2007, 21:05
Tsikkel: CB fighter,KawaKX450,Husa550SM
Asukoht: Tartu,Valga
Kontakt:

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas vandaal »

Paganad said hästi hakkama ürituse korraldusega,paar väikest näpukat olid küll stoppie ja vigursõidu lõpptulemuste näol (crash)

Supermotos:KTM SMR 450upto505/Mäkketõusus:Husaberg 650/Kestvuskrossis Kawasaki kx450f/Tänaval Honda Streetfighter/
Õlu järel:Sääreväristaja/Peolt koju:kondimootor
http://www.carma.ee
http://www.krestonehitus.ee
#7 ja 585
Kasutaja avatar

spetsialist
Postitusi: 112
Liitunud: 07 Mär 2010, 20:31
Tsikkel: suzuki DR800S
Asukoht: Rakvere

Re: SMASH 2011; 9 juuli

Lugemata postitus Postitas spetsialist »

Rancid kirjutas:

[...] raja lõpus on keegi joobes loll ennast narmasteks kukkunud, [...]

Küsimus, kust tuli info, et ta joobes oli?
Pean nentima jah, et tegemist oli minu rattaga aga mees oli kaine.
Motomissi kiiver saadi tagasi alles kella 11 paiku, enne seda laenas vennike kes matsu pani seda kiivrit. Tal endal mõningad luumurrud, aga ei midagi tõsist.
Selle kiivrita sõidu pärast erilist vabandust ei leia ka, ainult et keegi ei teadnud kus kurat see kiiver oli. samas on alati võimalus kellegilt laenata, aga jah.. mis tehtud see tehtud.
Aga cheers up. Talle juba mitmekordselt sõnad peale loetud sellel teemal :twisted: .
Üritus iseenesest korralik. :bsmile:

Kawasaki KMX125A --> Suzuki DR800S
Never ride faster than your guardian angel can fly!
Pilt
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Üritused”