Rummu Hillclimb Show 2011

Kasutaja avatar

riksx
Postitusi: 1124
Liitunud: 18 Juul 2006, 13:25
Asukoht: Tartu
Tänatud: 2 korda

Re: Rummu Hillclimb Show 2011

Lugemata postitus Postitas riksx »

Tervitused

Tellisin uue staatori ära ja kui jõuab õigel ajal, ehk enne 20'ndat, siis igati ok. Tegelikuses saan Raptori liikuma ka ilma staatorita, ehk põksub nii kaua kuni akus vunki sees. Starteri "siduri" ja flywheely poldid saan uuesti kinni et sellega ka muret ei tohiks olla. Ma ei kujuta ette kui lihtne on liimitud polte kätte saada. Ilmselt puurin välja ja läheb suurem polt.

Erx helistas eile ja rääkisime rahulikult asjad ära. Ma ei saa öelda, et tsipa pettund polnud. Sai ikkagi pikk maa maha sõidetud ja päev läks tuksi. Samas saan ka teist aru ja mingit vimma ega näpuga näitamist ei ole ega tule.
Ma olin kõige rohkem nördind selle peale, et Raptori starter andis saba ja ei saanud ühtegi sõitu teha.

Ma teatsin et uus päev on ilmselt 27, kuid njahhhh nii palju kui ma ka ei tahaks ei saa kahjuks tulla. Asi selles, et võtan just sellel päeval naise ja vaevalt, et ma sealt putku saaksin panna :D



Enduro - Beta 300RR 2018
Nostalgia
Planeta 5-S ja Jupiter 4-SS

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mäkketõus”