SV 1000N väljalaske (sportsummutid) kohta küsimus

Kasutaja avatar

Teema algataja
Yerba
Postitusi: 1226
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: SV 1000N väljalaske (sportsummutid) kohta küsimus

Lugemata postitus Postitas Yerba »

Päris palju arvamusi, kokkuvõttes jääb peale siiski seisukoht, et 7,7 pole hullu midagi. Jagaks seda seisukohta. Päris pühapäeval kirikusse sõidustiiliga ma tõesti ei ole, aga kangemate baigivendade moodi ka ei sõida. Selline keskmine sõitja pigem. Üldiselt üritan jälgida, et linnas foori alt startides üle 100 väga sisse ei saaks. Ja maanteel üle 130 kiirustel läheb nõksa tuuliseks olemine kätte. Seega sealgi +20 - +30 on piisavaks kiiruseks.
Sobrasin eile tagaistme aluse läbi ja ühtegi kahtlast-tiksuvad karbikest ei leidnud. Seega võib arvata, et seda jaksu-komandöri moodi asja SVl peal ei ole.
Nii et siis, kõige mõistlikum lahendus oleks kodanik Harimal ja tema dünopink, et saada aimu, mis siis ikkagi tsikli hingeelus toimub.

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”