Nõu 125cc baigi soetamisel.

Kasutaja avatar

Boobush
Postitusi: 914
Liitunud: 28 Juul 2006, 18:09
Tsikkel: roller
Asukoht: Eesti
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 27 korda

Re: Nõu 125cc baigi soetamisel.

Lugemata postitus Postitas Boobush »

franz125 kirjutas:

Otsi mõni legaalselt kohitsetud variant ,millelt uute lubadega seibid ära vahelt viskad.Jääb üks tsikklivahetus vähemaks.

Jutt käib A1,st ehk kubatuuri piiranguga KUNI 125 kuubikut, mida sa enam siin legaalselt kohitsed? Suurema mootoriga 125-ste paberitega pole just väga palju arvel.

125 kuubikut - tahad natuke funnida, siis võta 2 takti, maksa kõvasti rohkem ja naudi sõitu (2taktilise bensuhaisud on minujaoks nostalgia ja väga soovin, et praegune tsikkel samu lõhnu teeks, pole sellel lõhnal viga midagi). Ühtemoodi peenena hoiad neid mootoreid mõlemaid, kui ühel hetkel avastad, et sealt ei ime just väga palju välja.

Oleneb kui noor või vana sa oled, kuna eestis 125-ste turgu (ka järelturgu) praktiliselt pole, siis mina soovitaks mõelda variandi peale, et osta mingisugune A2 tsikkel ja sõita vaikselt sellega kuni vanus on täis.
Üks suvi 125-sega sõita ei tasu investeeringut ära.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”