Abi tarvis. Teadmistega abilised oodatud.

Kasutaja avatar

tnacc
Postitusi: 409
Liitunud: 07 Nov 2007, 14:35
Tsikkel: Can-am Outlander 800
Asukoht: saaremaa

Re: Abi tarvis. Teadmistega abilised oodatud.

Lugemata postitus Postitas tnacc »

kristomikk kirjutas:
tnacc kirjutas:

traatharjaga puhastatud küünla võib üldjuhul metsa visata :)
süütehetk tuleks õigeks panna peale nii suurt remonti (kui on muudetav)

ja siis veel muidugi see 5-6 käigu teema- kui kaalud üle 70kg siis pole vist tehaseuue mootoriga ka lootust suuri kiiruseid arendada.

Just kaalusin, kaalun täpselt 55kg. :)
Süüte mäng õli sees, et siis seal seda musta "junni" liigutades lähemale või kaugemale saab süütehetke muuta?

no kõigepealt tuleb süütehetk kindlaks määrata signaallambi ja nihiku vms abiga, lähemale-kaugemale ei reguleeri süütehetke, vasakule-paremale ikka, kui pole võimalust siis tuleb kruviaukusid viilida.

E: need kaks kriipsu, millest ülalpool rääkisid, üks on üss (ülemine surnud seis) teine süütehetke märk. süüde peab toimuma siis, kui esimene märk jõuab kohakuti karteri märgiga ehk siis enne üss.

Planeeta korvis sündinud

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratta remont, tehnika, elekter ...”