Huumorit

Hunt

Lugemata postitus #1 Postitas Hunt » 20 Apr 2005, 21:30

Perekonnanimi on kogu aeg sama. <-- Mul sellest nimest suht savi :-)
Garaaž on ainult sinu päralt. <-- Mu abikaasa garaazi ei kipu.
Pulmapeo ettevalmistused sujuvad iseenesest. <-- Möhh ?!
Šokolaad on lihtsalt üks suupiste. <-- Ongi ju.
Sinust võib saada president. <-- Ei huvita poliitika.
Sa ei jää kunagi rasedaks. <-- Äkki ma tahangi kunagi jääda?
Sa võid käia pargis ilma T-särgita. <-- Võin ka, kuna rinnahoidja on ju all. Lihtsalt pole soovi.
AUTOMEHAANIKUD ei valeta sulle. <-- Ei kasuta mehhaanikute teenuseid, kuna oskan ise remonti teha.
Terve maailm on sinu pissuaar - sa ei pea kunagi sõitma järgmisse
bensiinijaama sellepärast, et siinne peldik on öäkk. <-- Kakoine peldik? Kuseda saab igal pool imho. Savi see öäkk, ega ma sinna öäkk-peldikusse elama nagunii ei jää.
Sa ei pea mutri keeramise suuna üle mõneks ajaks mõttesse vajuma. <-- Olen pidanud? :-P
Sama töö, rohkem palka. <-- Well, vaieldav. Oma tööd teen nii mõnestki mehest paremini ;-)
Kortsud lisavad omapära. <-- Puuduvad (veel). Savi nagunii.
Pruudikleidi laenutus 5000 krooni, ülikonna laenutus 200 krooni. <-- Mis f...g pruutkleit? Minu pulmad tulevad nahas ja metallis!
Inimesed ei jõllita sinu rindu, kui sa nendega räägid. <-- A mul on sellest täiesti savi. Vahtigu, kui meeldivad.
Vahetevahel on üks hästi-ajastatud röhitsus lausa ette nähtud. <-- Õigus. irw...
Uued kingad ei mulju, hõõru ja moonda sinu jalgu. <-- Kakoised kingad? Olen oma meestesaabastega nr 42 täiesti rahul.
Telefonikõned lõpevad enne kolmekümnendat sekundit. <-- 99% juhtudest jah :-P
Sa tead nii mõndagi tankidest. <-- Piisavalt, et oma elu ära elada.
Viiepäevane puhkus vajab vaid ühte kohvrit. <-- Kohvrit? Tsikli sadulakottidest aitab.
Sa suudad ise oma purgid lahti keerata. <-- Ja isegi kui mina ei suuda, siis kruustangid suudavad alati.
Väikseimgi arukuse väljendus annab sulle ekstra plusspunkte. <-- Õigus.
Kui keegi unustab sind külla kutsuda võib ta ka edaspidi sinu sõber
olla. <-- Miks mitte?
Sinu aluspesu maksab 30 krooni 4-ne pakk. <-- Ei pööra sellele erilist tähelepanu :-D
Kolm paari jalatseid on rohkem kui küll. <-- Täpselt nii. Hetkel on neid kaks paari - sõidusaapad ja tossud.
Sul puudub võime näha kortse oma riietel. <-- Kassikarvu samuti. Poh.
Kogu sinu nägu on ühte värvi. <-- Silmad on ikka teist värvi, aga see ei häiri.
Üks soeng on sobiv aastateks, võib-olla aastakümneteks. <-- Eluaeg juba selle ühega käidud, st pea 20 aastat.
Sa pead raseerima ainult nägu ja kaela. <-- HAA! Ma ei pea üldse midagi raseerima, kui ma ei taha.
Sa võid kogu oma elu mänguasjadega mängida. <-- Loomulikult. Kahe või nelja rattaga ja mootoriga mänguasjad.
Tavaliselt varjab kõht sinu laiad puusad. <-- Hmm, milleks see nüüd vajalik oli.
Sa võid kanda lühikesi pükse hoolimata sinu säärte väljanägemisest. <-- Vabalt et võin, kes rabanduse saavad, siis nende oma probleem.
Oma küünte eest hoolitsemiseks piisab sulle taskunoast. <-- Noa võib asendada ka hambaorgiga.
Sul on vuntside kasvatamisel valikuvabadus - jah või ei. <-- Ei pea selliste asjade üle muretsema, mulle piisab oma abikaasa vuntsidest.
Sa suudad osta 25 sugulase jõulukingid 24. detsembril 25 minutiga. <-- Ei oma sugulasi, seega langeb see mure ära.

Ja ma olen õnnelik ja mu abikaasa on kah minuga väga rahul.
Vot tak, naised võivad siiski ka õnnelikud olla.
Peace.
:-)

Mine “Ajaviiteks...”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 11 külalist