Varastatud Suzuki sv 1000 s SOOMEST


Loadära
Postitusi: 471
Liitunud: 04 Okt 2005, 00:35
Asukoht: Sadulas: Keila-Kadrina
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 127 korda

Re: Varastatud Suzuki sv 1000 s SOOMEST

Lugemata postitus Postitas Loadära »

Krt, ei saa olla võimalik, et varastatud tsikliga samade numbritega naglalt edasi lastakse...aga tundub, et 99% on , kui ma nüüd just reg.nr. segi ei aja :shock:

Et siis esmaspäeval vist nii umbes kella 16-17 paiku just samasugune hõbedane jäi silma. Sellega nimelt, et kehä I peal, suunaga siis läänest itta kuskil Paloheinä mahakeeramise kandis vajus mulle suunda näitamata esimesest reast suhteliselt ette....ja nii ta siis "ujus" seal 1-3 reani, üle Tuusule tee veel oli silmside, aga Pukinmäe/Malmi teede juures oli juba ära ujunud eest. Ise olin autoga siis. Väga hästi jäid nimelt need kaks dioodireana säravat tagatule triipu meelde ja just nr. xx VI.
Ise veel mõtlesin, et nojah, ega see just eestlaste mainet Soomes ei tõsta, kui nii julmalt suunata ridade vahel laveeritakse...aga nüüd siis selline lugu siin hoopis...loodan igatahes, et on abiks ratta leidmisel.

Suzuki DR350- metsa all mähib küll...Triumph Street Trippe"R"- tsivilisatsioonis käimiseks :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Varastatud mootorrattad/ Stolen motorcycles”