Mida Te päev läbi teete e. kes millega aidata saab? → Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?
-
- Postitusi: 710
- Liitunud: 26 Mär 2007, 21:05
- Asukoht: Tartu/Ida-Viru
- Tänanud: 28 korda
- Tänatud: 36 korda
Re: Mis Te siis päev läbi teete e. kes millega aidata saab?
Üllar Kütti julgen soovitada, tegi mu Land Roverit. Ta viitsib ka loominguliselt läheneda, mitte ei saada kohe uut aju ostma nt:)
Paljudel masinatel on see veepump juba standardis olemas (nt Land Rover Disco, E39 BMW), tasub enne kiti ostmist üle vaadata. Kui on, siis piisab juhtseadme lisamisest. Selleks võib olla timeriga Webasto kell, maksis miski 100 euri. Kui puldiga asja tahta siis on kallim lõbu. Vanematel seadmetel saab ka ise leiutada, sest käivitamiseks antakse teatud klemmile soovitud ajal lihtsalt 12V peale.
mx77 kirjutas:korke kirjutas:Sama mure. Kuid mul on vaja ainult pulti taimeriga. Et, saaks Renualt Traficu enda webasto panna kenasti tööle pool tundi ennem kui kodunt välja ronin
motoratsutaja kirjutas:Keegi autonoomsete automootori eelsoojendite müügi ja paigaldusega ei tegele ? (Webasto, Eberspächer vms. ?)
Kui sul ei ole bussis sisseehitatud timerit, siis sa nii lihtsalt ainult puldi ostmisega ei pääse. Vaja on tervet kitti, mille üks oluliseim osa on veepump.
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.