Rumalad küsimused 2

Siia saad panna (naljakaid/huvitavaid) linke, pilte, jutte jne. mida teistel oleks kah huvitav vaadata ning mis ei lähe otseselt teiste teemade alla...

Moderaator: Moded

Kasutaja avatar

torupill
Postitusi: 117
Liitunud: 20 Mai 2009, 21:44
Tsikkel: MGv50
Asukoht: Tallinn - Kassisaba

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas torupill »

amsung kirjutas:

Kas varustust võib autonahakreemiga kreemitada või peab olema spetsiaalne kraam?

Bikeman-ist öeldi mulle selle küsimuse peale kord, et võib küll. Soovitati "Turtle Wax"-i kreemi.

twist the throttle and it all makes sense...
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Loff »

Loff kirjutas:

Kes sõitsid täna kella 1400 ja 1500 vahel Sagadist (mööda Haljala-Käsmu mnt-d. 19 kilomeeter) läbi, kolm enduurokat, millest 2 olid KTM-d?

Ega ma paha pärast, lihtsalt tundsin huvi, sõidukaaslaste poolest, või nii.

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas t2g »

Kunagi nägin ühte õudukat kus kaks last leidsid beebi ja hakkasid kusgil keldris tast kolli kasvatama ja teda inimestega toitma ,lõpus ta sõi veel ühe neist ära. Keegi ei tea mis filmist ma räägin?? :wack:

Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Loff »

Ei tea aga maru tuttav tuleb ette küll.

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

Hunnev
Kaupmees
Postitusi: 346
Liitunud: 05 Aug 2007, 12:26
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Hunnev »

Nukitsamees :D

http://www.parnumoto.ee
ott@parnumoto.ee
Mootorratta kaubad, kuluosad, mootorrattad, atv-d 5665 9044
Mäevarustus Tootjalt K2 (LAUAD/SUUSAD/SIDEMED/SAAPAD)
Jalgrattad ja jalgratta varustus /Müük/ Hooldus/ Remont
THULE Sõiduauto haagised
Sõiduauto akud
Kasutaja avatar

t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas t2g »

Hunnev kirjutas:

Nukitsamees :D

See on muusika poolest õudusfilm :mrgreen:

Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6637
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 659 korda
Tänatud: 406 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Kas "It's Alive" või "The Unborn" :roll:

Saadetud kettaga lauatelefonist!

Kasutaja avatar

t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas t2g »

yeekim kirjutas:

Kas "It's Alive" või "The Unborn" :roll:

Ei sobind need :?

Kasutaja avatar

Sten
Postitusi: 822
Liitunud: 14 Mai 2011, 08:39
Tsikkel: ZX10R Fighter
Asukoht: Tallinn - 56934211
Tänanud: 6 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Sten »

Pilt

Pooleldi ise tehtud , pooleldi hästi tehtud ...
Kasutaja avatar

udupeenike
Postitusi: 231
Liitunud: 27 Juun 2007, 21:18
Tsikkel: ---
Asukoht: Tallinn

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas udupeenike »

Sadness kirjutas:

Kui tõenäoline on, et puust küünla-alus läheb tarvitamise käigus põlema? Kas on olemas kemikaale, millega puitu mittesüttivaks töödelda?
Midagi umbes sihukest on nikerdamisel: http://ugri-mugri.ee/img/p/184-442-large.jpg - ja tekkis mõte, et kas ikka tasub seda lõpuni teha.
Toorikuks on kuiv sanglepa halg küttepuude riidast, selle sisse kavas freesida süvendid plekist ümbrisega teeküünalde jaoks.

Puidule on muidu olemas ka värvitu tuletõkke vedelik, mis kantakse pintsliga peale.

Viisakus ennekõike!
Mikk
Honda CB500 -- Yamaha XJ 600 S -- Kawasaki KL650 A -- Yamaha XTZ 660

reimps

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas reimps »

Ah? :mrgreen:

Kasutaja avatar

margus014
Postitusi: 1017
Liitunud: 20 Mär 2006, 08:08
Tsikkel: Suzu DR-Z400
Asukoht: Viimsi
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas margus014 »

udupeenike kirjutas:
Sadness kirjutas:

Kui tõenäoline on, et puust küünla-alus läheb tarvitamise käigus põlema? Kas on olemas kemikaale, millega puitu mittesüttivaks töödelda?
Midagi umbes sihukest on nikerdamisel: http://ugri-mugri.ee/img/p/184-442-large.jpg - ja tekkis mõte, et kas ikka tasub seda lõpuni teha.
Toorikuks on kuiv sanglepa halg küttepuude riidast, selle sisse kavas freesida süvendid plekist ümbrisega teeküünalde jaoks.

Puidule on muidu olemas ka värvitu tuletõkke vedelik, mis kantakse pintsliga peale.

Saltpetri või kaaliumnitraadi lahus :ner: :wack:
(ärge seda prooviga- tulemus on vastupidine soovitule. Puit muutub väga tuleohtlikuks)

Kasutaja avatar

Kalmer
Postitusi: 546
Liitunud: 15 Aug 2007, 18:20
Tsikkel: Intruder1500
Asukoht: Koeru
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 5 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Kalmer »

Oskab keegi öelda kas kuskil ark büroos tehakse veel T kategooria (traktor) sõidueksamit?
Rakvere ark ütles et nemad enam sellel hooajal ei tee :wack: ei tea kas traktoritel ka talvel libe???
Hea oleks kui saaks teada midagi paide või jõgeva kohta 8)

https://saunakuut6.webnode.com/trip-advisor/
Parimad Järvamaa saunad,kümblustünnid rendiks.
Viis8172566

Kasutaja avatar

Mait.V
Postitusi: 553
Liitunud: 30 Dets 2006, 12:56
Tsikkel: BMW S1000RR 17
Asukoht: Kose
Tänatud: 5 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Mait.V »

kalmer1989 kirjutas:

Oskab keegi öelda kas kuskil ark büroos tehakse veel T kategooria (traktor) sõidueksamit?
Rakvere ark ütles et nemad enam sellel hooajal ei tee :wack: ei tea kas traktoritel ka talvel libe???
Hea oleks kui saaks teada midagi paide või jõgeva kohta 8)

Raplas saab teha.


zx12r

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas zx12r »

Kellele mu trenažööri kuulutus nüüd nii jubedalt ette jäi? Soovisin ju vahetuseks tsiklirehve ja puha, päriselt ka neid vaja. Äkki mõni rehvide müüja soovikski just trenažööri omale soetada ja saaks kaubale nii et kõik õnnes.

Lisaks tahtsin teavitada, et panin kuulutuse üles ka mujale, eelisjärjekorras oleks aga foorumlased, olen minagi siinsetelt tsiklimeestelt soodsalt nodi soetanud-vahetanud. Muuseas tund peale kuulutuse lisamist tuli juba esimene pakkumine.

Kuskil linnuke siristas, et oleks ääretult viisakas, kui mode on tegusid ka erasõnumiga või muul moel põhjendaks.

:bsmile:

Kasutaja avatar

Pontus
Postitusi: 1423
Liitunud: 04 Nov 2007, 22:08
Tsikkel: V4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 7 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Pontus »

zx12r kirjutas:

Kellele mu trenažööri kuulutus nüüd nii jubedalt ette jäi?

Küsi topise käest otse. Ega siin muid ajutuid pole. :idea:

Hoopis teine mees, ja kui tahad kõnetada siis nüüdsest lisa lause lõppu alati: Söör...

Sheepfold

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Sheepfold »

Uus laine buldoosermodesid? Võim jõudis kohale? Üks mode jõudis mul es teel õla märjaks nutta, et ta läbust väsinud on
Ilmselt pole treeningpink piisavalt tsikliteema. Miski ***e värk äkki? Moded, ae!?


mart211

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas mart211 »

pontus kirjutas:
zx12r kirjutas:

Kellele mu trenažööri kuulutus nüüd nii jubedalt ette jäi?

Küsi topise käest otse. Ega siin muid ajutuid pole. :idea:

On ikka.
Mina kustutasin selle postituse suure müügijutu tõttu. Ei saa lihtsalt eurode vastu "vahetada" või "väärtpaberi vastu ära anda". Kolavahetus on ikka kolavahetus. Kui sinu vahetataval kaubal on suur hind külge kleebitud või jagad müügikuulutust, siis ei sobi see sinna teemasse. ZX12R postitus oli küll selline leebe ja pigem hallile alale kuuluv post ja seetõttu vabandan, kui liiga tegin, kuid ma ei tahaks kellegile erandeid teha. Varsti kõik vahetavad oma autosi ja pesumasinad siin foorumis, tsiklitest olen enam juttugi. :bsmile:
Ma olen sealt nädala paari jooksul mitmeid postitusi kustutanud kus pilt ja all lihtsalt hind. Kui kaval ei suuda olla, siis kaob sealt see kiirelt. Vahest tasub lugeda ka esimest postitust ja siis vaadata, milleks teema end genereerinud on.

Vabandan veelkord, et ei teavitanud postitajat :bsmile:


mart211

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Sheepfold kirjutas:

Uus laine buldoosermodesid? Võim jõudis kohale? Üks mode jõudis mul es teel õla märjaks nutta, et ta läbust väsinud on
Ilmselt pole treeningpink piisavalt tsikliteema. Miski ***e värk äkki? Moded, ae!?

Uus tsiklivihkaja end reganud siin?


Sheepfold

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Sheepfold »

Uskumatult inimlik selgitus. Ma kah vabandan. Natukene. Vist. :bsmile:


Sheepfold

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Sheepfold »

Tundub, et kiirustasin. Miks küll mõni suudab täitsa OK olla ja hetk hiljem muutub taas mölakaks?
On Su hinnangul miski loogiline põhjendus või lahmid niisama?


mart211

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Sheepfold kirjutas:

Tundub, et kiirustasin. Miks küll mõni suudab täitsa OK olla ja hetk hiljem muutub taas mölakaks?
On Su hinnangul miski loogiline põhjendus või lahmid niisama?

Youtube video teemas olev jutt ja allkiri on kuidagi sellised, et jääb mulje, et sul on kas mingi väga eriline tsikkel või oled hoopis tsiklita ja arvad end olevat seevõrra teistest parem, kuna kõik tsiklistid on idioodid? Pilt
Meil on kuskil see "tere tulemast foorumisse teema", äkki tahad end tuvustada, enne kui kõik sind Pontuse sohilapseks pidama hakkavad :mrgreen:


Sheepfold

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Sheepfold »

Video teemas on jutt pädev. Saa hetkeks oma krambist lahti ja vaata asju teise nurga alt - usu mind sa ei muutu seeläbi vähem kõvaks meheks. Kui ma tahaks, võiksin samasuguse video sinust teha. Paar päeva sind filmides ja sekka provotseerides ja nats montaazi ja voilaaa! Teos on loodud ja mart on tegelt ilge tropp :lol:
Mis puutub tutvustamisse, siis esiteks reeglid seda ei nõua ja teiseks - igal hooajal on uued näod, milleks tutvuda...
Et teemas püsida: olen foorumit juba aastaid lugenud kuid pole suutnud mõista, millest on siin foorumis tingitud sildistamine ja ärapanemine? Ja miks modedel on ülbitsemine lubatud?

Kasutaja avatar

Cado
Postitusi: 873
Liitunud: 08 Mai 2004, 08:43
Tsikkel: R1_450EXC_VTX1800_Scrambler4X4
Asukoht: Keila lähistel.
Tänanud: 28 korda
Tänatud: 6 korda

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Cado »

Sheepfold kirjutas:

igal hooajal on uued näod, milleks tutvuda...

Ma kogemata tean nii mõndagi enne enda selle foorumiga liitumist ja nad on siiani alles ja ikka ka kaheratta peal. :bsmile:

Tänan ja tere pole ka seadusega nõutud lihtsalt on viisakas mõnikord aga loomulikult kohustuslik pole. :mrgreen:

--R1-- / Polaris Scrambler 500 4*4 / KTM 450 EXC & VTX 1800 ja nende vahel natuke USA rauda
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Loff »

Sheepfold kirjutas:

Ja miks modedel on ülbitsemine lubatud?

Pilt

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

mart211

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas mart211 »

Sheepfold kirjutas:

Video teemas on jutt pädev. Saa hetkeks oma krambist lahti ja vaata asju teise nurga alt - usu mind sa ei muutu seeläbi vähem kõvaks meheks. Kui ma tahaks, võiksin samasuguse video sinust teha. Paar päeva sind filmides ja sekka provotseerides ja nats montaazi ja voilaaa! Teos on loodud ja mart on tegelt ilge tropp :lol:
Mis puutub tutvustamisse, siis esiteks reeglid seda ei nõua ja teiseks - igal hooajal on uued näod, milleks tutvuda...
Et teemas püsida: olen foorumit juba aastaid lugenud kuid pole suutnud mõista, millest on siin foorumis tingitud sildistamine ja ärapanemine? Ja miks modedel on ülbitsemine lubatud?

Ma seda videot väga pikalt ei viitsinud vaadatagi. Lihtsalt öeldu ja oleks jäi sellisena silma. Reeglid ei nõua tutvustamist, kuid oleks viisaks, sest sildistatakse kiirelt - miks...ei oska öelda. Internet. Igaüks on eelmisest vägevam mees.
Ülbitsemine on lubatud kõigil :mrgreen: Tegelikult võiks kõik viisakad olla, kuid see oleks ka veits igav. Kui aastaid foorumit oled lugenud, siis oled asjaga kursis. Teised seda ei tea ja ei oska arvestada, seetõttu ei saa sarkasmist aru ja nõnda oledki Pontuse ja Ilgekepp suguvõssa arvatud :D


Sheepfold

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Sheepfold »

Cado, sul on isegi teatud määral õigus. Olid siin kunagi toredad mehed ja naised nagu Mossemees, Piret, Hevimees, Punapats jne jne. Jah, palju toredaid on ka täna. (Kes aga enam väga ei postita. Pole millest ja kellele) . Palju toredaid on aga lahkunud. Just seepärast, et foorumist on saanud lolluste kodu. Olin pikka aega lugeja, sest tundsin aukartust ja ei söendanud oma vildaka huumoriga postitusi teha. Täna pole lugupidamiseat foorumi vastu palju järel ja kui moded lubavad omale tundmatuid inimesi värdjateks nimetada, siis võin ma samuti öelda, mis sülg suhu toob. Ja seda ka ilma ennast tutvustamata. Sina ju kah tänaval räuskavale ja endast mitte lugupidavale vastutulijale ei lähe tere ütlema. Kui ta sind aga m**n* saadab, vastad ilma teretamata samaga. On nii? See oli nüüd üks küsimus, et teemas püsida.

Kasutaja avatar

udupeenike
Postitusi: 231
Liitunud: 27 Juun 2007, 21:18
Tsikkel: ---
Asukoht: Tallinn

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas udupeenike »

reimps kirjutas:

Ah? :mrgreen:

Jah, Reimps!
Enamasti kasutatakse puitkarkassi tuleohutuse tagamiseks, et tulekahju korral kandetalad kohe ära ei põleks. Ma ausalt ei tea, kui "tulekindlaks" sellise vedelikuga immutamine teeb, aga nii palju kui mina asjaga kokku puutunud olen ja näiteks tuletõkkega immutatud laudu süüdata üritanud, siis pole need paraku tahtnud tuld võtta. Sellise korraliku Zippo leegi kohal hoides ei juhtunud midagi peale tahmumise. Seega ... (crash)

Viisakus ennekõike!
Mikk
Honda CB500 -- Yamaha XJ 600 S -- Kawasaki KL650 A -- Yamaha XTZ 660
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas Loff »

udupeenike kirjutas:

Seega ... (crash)

Seega, proovi gaasipõletiga!

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02
Kasutaja avatar

udupeenike
Postitusi: 231
Liitunud: 27 Juun 2007, 21:18
Tsikkel: ---
Asukoht: Tallinn

Re: Rumalad küsimused 2

Lugemata postitus Postitas udupeenike »

Loff kirjutas:
udupeenike kirjutas:

Seega ... (crash)

Seega, proovi gaasipõletiga!

Võid ise proovima minna Lennusadama muuseumi. Seal vesilennukite angaar kõik üle tehtud selle kraamiga. :mrgreen:

Viisakus ennekõike!
Mikk
Honda CB500 -- Yamaha XJ 600 S -- Kawasaki KL650 A -- Yamaha XTZ 660
Suletud

Mine “Ajaviiteks...”