Kasutaja Mhhh naiste eelistused ning moemaailma kriitika


mattyas
Postitusi: 232
Liitunud: 26 Sept 2004, 23:19
Asukoht: Raasiku

Re: Kasutaja Mhhh naiste eelistused ning moemaailma kriitika

Lugemata postitus Postitas mattyas »

Mhhh kirjutas:

Teisitimõtlejaid tembeldatakse friikideks.. :D

Mul on raske tuua üht kindlat näidet ideaaliks. Ma võin küll mingi näite ehk pika otsimise peale leida, kuid kindlasti on nii, et kui ma veel edasi otsiks, võiksin leida veel ideaalilähedasema näite. Nii et ma võiks põhimõtteliselt kõik pildid üle vaadata, mis on tehtud tütarlastest. Sealt sortida välja ideaalsemad, millest omakorda veel ideaalsemad ning lõpuks jõudes üsna ideaalini välja (selle otsimise ajal tehtud pilte ei oleks mul tarvis vaja üle vaadata, kuna ma otsiks pilte vist pigem varasematest ajastutest). Täielik ideaal on vist ainult meie mõtetes? Või kui keegi tüdruk hakkab tõsiselt "pinget pakkuma", siis ta muutubki uueks ideaaliks? Sel juhul oleks mul lootust isegi pilti leida..hetkel aga ma pole leidnud. Vahest mõtlen mingit pilti vaadates, et võiks tuua näiteks, kuid siis jällegi mõtlen, et kindlasti leidub veel ideaalsemat. Ning kui ma tooks selle pildi näiteks, mida ma vaatasin, siis see ei ole ju pilt minu ideaalnaisest, või mis? Võib-olla peaks ma maalima hoopis ideaalnaise kuju :D . Keha saaks ehk isegi valmis, kuid ma ei suudaks otsustada, milline nägu on minu suhtes ideaalne. Ehk on mitu ideaali.

Sheeri mulle ka seda, mida sa tarbid :mrgreen:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”