Tee mis tahad, ratta ma ostan...lõpuks...

Kasutaja avatar

Teema algataja
Ahfrsk
Postitusi: 218
Liitunud: 07 Jaan 2013, 10:19
Tsikkel: K8 gixxer
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 4 korda

Re: Tee mis tahad, ratta ma ostan...lõpuks...

Lugemata postitus Postitas Ahfrsk »

Yerba kirjutas:

Osta muidugi. Neid ostan kohe ratta teemasid on juba jalaga segada.
Ainult aru ei saa miks peab see esimene ratas bike olema. Okei, andsid nõudmistelt küll väheke järgi ja sobib midagi muudki alla R1 masina. :twisted:
Miks ei või olla esimene ratas niisama mõnus ratas, millega sõiduvärki õppida ja nautida. Honda Hornet 600, Suzuki Bandit 600, Yamaha TDM 850 vms. Sõidavad ja saavutavad ka linnas ning teedel lubatud kiiruseid ning tsipa üle sellegi hea tahtmise korral.
Laiendaks seda otsinguvärki tunduvalt.

Mina ei ole öelnud, et raudpolt peab bike olema ja ei midagi muud...
Honda hornet on mulle kunagi ühest tsikliajakirjast silma jäänud, mida ma sital olles sirvisin, väga ilus ja äge ratas, minul ei oleks midagi selle vastu, kui ainult rahakott lubaks...
Yamaha TDM on lihtsalt rõve, võib ju olla kasvõi maailma parim ratas, aga ma ei taha sõita ringi rattaga, mis mulle ei meeldi, et teistele meeldida.
Muidugi mängib ratta välimus suurt rolli, selle pärast lihtsalt eelistan bike ja streetfightereid...

Raigo86 kirjutas:

Vaadates sinu teksti tekib küsimus kas sa oled üldse millegiga sõitnud eelnevalt või tuleb see esimeseks rattaks mille peale istud?
Arvestades seda, et 1000ccm bike on päris karm võib sõit suht kiiresti lõppeda nii, et mina soovitaks ka vähe tagasihoidlikumalt alustada ning endale kindlaks teha mida peaks ratas endast kujutama ja kus sellega peamiselt sõidetakse.

Tegu siiski esimese rattaga, ei ole varasemat kogemust, peale põllu peal 125cc krossikaga ringi kimamise paar korda.

Ent pole kordagi mina ega isegi keegi teine veel siin teemas maininud 1000cc .. ja see on minu arust üldse omaette teema vaidluseks :D 125cc või 600cc peal vastu puud sõites saab samamoodi surma, nagu 1000cc ratta peal. See on ikka oma teha, kas sa lajatad gaas põhjas oma 1000cc püssiga, või võtad vaiksemalt...

Ning seda kirjutasin ka, kus ja kuidas ratas kasutust leiab...



Jalgratas Scott ->
96´ ZX7R ->
K8 GSXR 750

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”