Tee mis tahad, ratta ma ostan...lõpuks...


Willie
Postitusi: 150
Liitunud: 17 Jaan 2004, 09:14
Tsikkel: FLH
Asukoht: Pärnu

Re: Tee mis tahad, ratta ma ostan...lõpuks...

Lugemata postitus Postitas Willie »

Piipz kirjutas:

Ma ei seostaks seda võimsust ajaga kaasas käimisega, samas ei ole ma ka nõus väitega, et just kubatuur on hukkav.
Asi puhtalt ühenduses, mis sadula ja lenksu vahele jääb. Aga see ainult minu arvamus.
Seega kui algaja tahab endale busa - go for it :bsmile:

Piipz, aastate jooksul on siin arutatud tundmatu arv kordi teemal esimese ratta võimsus ja kubatuur. Teema on saanud minu jaoks juba enam kui koomilise alatooni. Samas on väga tore mõelda, et eespool kommenteerinud Korke sõidab tonnisega (või pisut suuremaga) ja koolist tulnu sõidab tonnisega kuid nende kogemustepagas on absoluutselt võrreldamatud. Ehk, kui järgida üldist trendi, siis koolist tulnutele on tonnine sissejuhatuseks teemas ja Korke sugustele oleks vaja vähemalt 8000-st.

Võimsus ja kubatuur on enamasti maitseasi, reaalse vajadusega pole siin midagi pistmist. Ise sõidan tehaseseades Aprilia Area 51-ga, K9 Hayabusaga ning HD 95 kuuptollisega. Kõik nad on mind seni kohale viinud ja tagasi ka toonud. Nende kõigiga on fun sõita.



Pilt

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”