Hälvik-rolleristid


aeroks
Postitusi: 39
Liitunud: 08 Dets 2008, 23:04
Tsikkel: 701,r6,kx250 jne

Re: Hälvik-rolleristid

Lugemata postitus Postitas aeroks »

aprill kirjutas:
aeroks kirjutas:

tere head ja eeskujulikest liiklejatest tsiklimehed,ärge kõik ennast puudutatuna tundke
no ma ei saa aru millest see rollerite vihkamine?igaüks toob välja mõne näite kus mõni tatt sõitis teile rolleriga ette :wack: kui peaks hakkama välja tooma sarnaseid juhtumeid,aga rolleri asemel oleks TSIKKEL siis oleks see teema vast nii umbes 3-4 sada lehekülge pikk! :wack: tõesti tunnistan üles et ma pole just küllaltki eeskujulik liikleja!vahel ikka läheb linnas kiirus natuke üle saja jne..kuid samal ajal lastakse must bikedega 200-sajaga kõrvalt mõõda :twisted: õhtuti ka lahe sõita sis kui veel sportsumps ja suht võimas silinder peal on,päris tihti saad mõne teeääres oleva vennikese käest pudeli või mingi muu huvitava eseme kinni püütud :evil:

aga kas teil tsiklimeestel endal pole hea meel et järelkasv nii suur?

arvatavasti tuleb nüüd ka selle postituse kritiseerimiseks 2-3 lehte arutelu,aga teeme nii et kui keegi sõimata tahab,et miks mu roller läheb üle 50-ne välja jne..! SIIS ON KÕIKIDE MEELDIVAD KIRJAD OODATUD POSTKASTI!

Ega ma ennast puudutatuna ei tunne ja ega ma rollumehi ei vihka aga sina oled küll nats imelik vend.
Sul jäi lugematta teema hälvikud tsikklivennad, no ei anna mitte 3-4sada lehekülge.Nüüd ma siis tean kes mu õllele rattad alla pani.Sinusuguse järelkasvu üle nüüd küll heameel ei ole. Kuna PS-i ootad meeldivaid kirju panen selle avalikku kirjakasti.

aeroks kirjutas:

no ma saan ise ka aru et rollu on lahja aga kuna vanus ei luba suurema mootoriga masinat ja roller täitsa meeldib sis veel natuke sõidan nendega :wink:

Esimeses kirjas sul, et sportsumps ja võimas silku ja puha.
Ära seda siin seleta. Mine ja seleta võmmis.

aeroks kirjutas:

ok teema kokkuvõte on sis selline et sõidetakse kõik rollerid ja roleeri omanikud pooleks

Selleks se teema ongi, et sinusuguseid rollumehi kiruda (tgi)

aeroks kirjutas:

tavai laske samas vaimus edasi 1 lehekülg juba kritiseerimist olemas :P
teeks mingi paar lehte veel sis hea! :wink:

Annan siss oma panuse.

cc150 kirjutas:

Edalgi on selline juhtum olnud, et sõidame isaga Tartusse. Kiiruseks oli umbes 90km/h, päris täpselt ei tea. Siis hakkab mingi rollerinäss mööda venima. No ta ikka üritas minna, oli juba autoga samal joonel ja siis isa hakkas järjest gaasi juurde andma, et too mööda ei saaks, et ta püsiks umbes samal joonel. Juht vahtis mulle otsa jube vihase näoga. Vanuseks pakuks mingi 15 aastat. Lihtsalt ajab närvi, kuidas mingid aeroxikummardajad teavad väga hästi, kui palju neil masin sisse läheb, aga tundub, et ei tea, kui palju neil sisse TOHIB minna :evil:

Kas siin on sinust jutt :?:

ma siin üle pika aja nüüd leidsin selle posti ja vastan siis 5 aastat hiljem,mina see ei olnud kindlasti.
minu võrr oleks vabalt möödasõidu teinud :)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”