Stunt biked


Teema algataja
mart211

Re: Stunt biked

Lugemata postitus Postitas mart211 » 27 Veebr 2013, 15:24

KarmoKerb kirjutas:
mart211 kirjutas:
KarmoKerb kirjutas:Küsimus siis, et kuidas kannatab siis stuntimist Yamaha R6 99. Lugesin, et tuleb kogumis paagid panna jne aga küsimus siis ongi ainult et kas mootor peab vastu?
Paar aastat sõitnud ja tahaks midagi uut proovida.
Ikka peab vastu, mingi maani. Kõik need jaapani masinad on suht vastupidavad, kui hoolt kannad, siis kotti ei jookse. Pisivigasi võib ikka ette tulla. Eestis ka üks mees aasta sõitnud sellisega. Halb asi on see, et kõik stunt jupid pead ise tegema, sest sellele rattale neid keegi ei tooda. Kui yamaha on korralik tänavapill, siis vb tasub see maha müüa ja sama aastaklassi honda osta. Nood on pommikindlad ja juppe leiab ka. CBR600F3, F4 siis. F4i on kallim, kuid see on juba stundiks loodud masin. Lihtsalt kui huvi suurem ja tahad rohkemat kui lihtsalt maanteel tagarattal sõitu proovida, siis tasub kaaluda seda varianti. :bsmile:
Korralik tänava masin jah. Ongi nii, et niisama on tagarattal sõidetud küll. Oleks kellegil huvi siis vahetaks stunt ratta vastu või jah maha müüa ja osta stunt ratas
Siis tasub pigem jah, see yamaha maha müüa ning selle raha eest saad juba F4i endale, paned 200-300 juppide alla ja ongi stundimasin olemas. Selline mis kestab aastaid ja saad veel hiljem maha ka müüa. Sellest yamahast ei pruugi palju alles jääda :)


Mine “Stuntriding”