Aprilia sr50r sädeme probleem

Kasutaja avatar

Teema algataja
in4r3k
Postitusi: 172
Liitunud: 05 Juun 2009, 16:42
Tsikkel: Honda Hornet
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 1 kord

Re: Aprilia sr50r sädeme probleem

Lugemata postitus Postitas in4r3k »

Täna jamasin siis rolleri kallal mitu tundi. Avastasin, kui võtsin juhtmetelt katte ümbert, et roheline ja vist sinine juhe olid üksteise külge sulanud. Võtsin need lahti ja isoleerisin ära. Mul vedeleb praegu 3 mähist. Hakkasin neid ükshaaval läbi proovima, nii läbi elektrisüsteemi kui ka otse mähisest süütepooli ja sealt küünlasse. Esimese mähisega, see millega ma masina viimati sõitma sain, ei saanud sädet kätte . Teise mähisega sain lõpuks sädeme kätte, kuid oli sama kiiresti ka kadunud, masinat käima ei jõudnud panna. Kolmanda mähisega sain jällegi sädeme kätte ja sain masina tööle isegi viieks sekundik, kui säde jälle ära kadus. Vahepeal ei anna kuskilt akujuhe ka ühendust, kui juhtmeid nõksa liigutan siis starter hakkab jälle tööle.

Kas kuskil mingi lühis võib sädeme kadumist põhjendada? Olen päris kindel, et kui ma uue mähise peale viskaks siis hakkaks see samamoodi jamama nagu kolm eelmist mähist.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Rollerid”