KTM Superduke 1290.

Kasutaja avatar

nrvous
Postitusi: 59
Liitunud: 27 Veebr 2004, 13:13
Tsikkel: SDR
Asukoht: Tallinn

Re: KTM Superduke 1290.

Lugemata postitus Postitas nrvous »

001WTR kirjutas:

KTM Superduke 990 sõidufännina jälgin huviga uue Superduke 1290 väljatulekut. Selle 1290cc V2 ratta ca 170-80 hobujõudu tagarattas ca 180kg kaalu juures, pidi laskma selle ka 3. ja 4. käigul tagarattasse, ilmselt siis sidurita (siduriga läheb 3. kergelt ka 990) Nii Superduke 990 kui ka uus ratas on nii juhitavuses kui mootori iseloomus agressiivne, terav ja kaalult kerge. Oma rattast, 20-30 min selle ratta seljas 5-9 K/rpm juures järsemalt keerates toob rahu majja mitmeks päevaks, rohkem pole vaja :twisted: Mul on ta enda järgi ära tehtud ka, nii et hääl ja minek on täpselt sellised nagu mulle meeldib. Uuest rattast - ma ei ole kuulnud sellisest lisast nagu "wheelie control" ühegi ratta puhul - aga selle ratta puhul on see on lisa, mis laseb tagarattas sõita tagapidurit kasutamata :twisted: Allpool videos sõitev endine Moto GP sõitja ja hetkel KTM palgal olev Jeremy McWilliams mainis et sellel rajal mis all videos ei saanud seda ratast lahti keerata, isegi sinna lähedale mitte :ner:

...ja USA KTM diilerite esitluselt (esimene ratas on prototüüp, tagumine liinilt tuleva ratta versioon Patriot edition värvides:

Õrnalt moditud 990 läheb ka ilma sidurita 3. käiguga tagarattasse ;)

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”