Raske endu metsaradadele(Harju)

Kasutaja avatar

kollkala
Postitusi: 57
Liitunud: 14 Mai 2009, 09:59
Tsikkel: BMW R1200GSA LC
Asukoht: Tallinn-Pärnu-Tallinn

Re: Raske endu metsaradadele(Harju)

Lugemata postitus Postitas kollkala »

Täna Männikule kahjuks ei jõua.
Eilne tiir ümber Soodla andis paraja kaifi, va. et reg nr. pani kuskil lendu, see vaja ARK-st uus tellida.
Ehk hoiab veel ilma, et enne suusahoaega ka tsikliga metsa jõuab.

Mitas tundus üsna ok., arvestades, et see mu esimene tõsisem off-road rehv ja siiani kogemus ainult Mezeler Tourance ja Anakee 2 a 3-ga.
Kuival asfaldil kannatas kallutada küll, mürataseme poolest midagi häirivat polnud ainult tagapiduriga andis tunda, et ABS rakendus oluliselt lihtsamini kui Anakee 3-ga.
Tavalisel kõval kruusal mainimist väärt vahet eelnimetatud rehvidega pole.
Pehmemal liivasel pinnal kiiremini 90-100km/h sõites nagu ujus imelikult ja harjumatult nagu raam oleks vedel (see vist normaalne ja vajab harjumist). Kui julgust tasapisi juurde tuli ja kurvides 60-70km/h kõvemini peale keerasin ja enda jaoks kergelt "drifti" lasin, siis oli pidamist küll, seda hirmu ei tekkinud, et ratas alt ära kipub minema. Ronisime ka paar korda ka järsemaid samblaga kaetud metsaaluseid nõlvasid, seal oli pidamine väga ok. Mudasemad lõigud ja paar kraaviületust samuti probleemideta. Savises pehmes mülkas kaevasin end korra sisse, siis oli korra abi vaja, et 250kg ratas välja sikutada.
Kokkvõttes olen ma valikuga rahul (maksin 165€ jooksu eest). Metsas hätta ei jäta, asfaldil stabiilne ja visuaalselt teeb ratta mehisemaks.
Kui nad veel ca 8000km välja veaks... eks see ole hiljem näha.

Krt...võta sa nüüd kinni!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”