Rumalad küsimused 2
- 
				
ranel
 - Postitusi: 3287
 - Liitunud: 21 Nov 2010, 22:55
 - Tsikkel: 2x XL600V, DT125R, DRZ-E
 - Asukoht: Tartu
 - Tänanud: 71 korda
 - Tänatud: 380 korda
 
Re: Rumalad küsimused 2
Pan kirjutas:Millega oleks mõistlik talvel garaaži kütta? Garaaž on ise umbes 40 ruutu. Bullerjani sisse ehitada ei saa, elektiga kütmine on samuti välistatud. Ruumi võiks vajadusel võimalikult kiiresti soojaks saada. Mõte oli soetada omale mõni gaasipuhur aga see pidada hapniku kole kiiresti ära põletama? Diiselpuhuriga vist sama häda? Lisaks nõuavad need vist päris palju vaba ruumi et päris otse kuhugi peale ei puhuks? Milliseid variante tasuks kaaluda?
Miks sa seinast läbi ei tee metallkorstent? Näiteks sedatüüpi, korralik ikka, mitte mingi õllepurkidega paigatud  ![]()

Võtad mingi pliidi nt siit. http://www.kaminakeskus.ee/tooted/pliidid-pliidid/
Viskad briketti alguses alla, hiljem halge, et sooja hoida. Hapnikuga ka probleeme ei teki, kuna alarõhu tõttu garaazis kisub see pliit ise sul läbi pragude värsket õhku peale.
Peaks suht kompaktne olema. 
Kui tsikli remont pikaks läheb, saad öösel endale kohvivee ka hakkama panna.
Põhimõtteliselt Sa ise välistad kõik peamised kütteliigid oma tingimustega.
Mootoritõstuki rent Tartus 15 EUR päev. 55684121. www.rsrehvid.ee Mobiilne rehvivahetus Lõuna- Eestis. 55 684 121 Mitas, Bridgestone, Michelin, Pirelli, Maxxis ja Metzeler mootorratta rehvide ning sõiduauto rehvide müük