Avatud krossi- või jäärajad?

Kasutaja avatar

Kapa
Postitusi: 280
Liitunud: 08 Veebr 2006, 14:58
Tsikkel: Honda XR600r Honda CRF450
Asukoht: viljandi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Avatud krossi- või jäärajad?

Lugemata postitus Postitas Kapa »

sandman1111 kirjutas:
soni kirjutas:

Jäärajal sõites on täitsa ok, lahjemat sinna ei tahakski. Krossirajaga on aga nii, et pole veel õieti kätt valgeks saanudki. Holstres hoiti suur rada ilmade tõttu suletud ja siis sai seal väiksel metsarajal ka vast ainult 3 korda käidud. Algatuseks ehk oligi see rada parem. Igaljuhul ei arva, et peaksin 250-se vastu vahetama, aga sõidutehnika tahab kõvasti lihvimist. Üks kogenem krossisõitja testis ka minu tsiklit vähe ja kiitis kõvasti. Talle tunduski see 250-sena, et nii juhitav ja kerge sõita. Mulle see kindlasti päris nii ei tundunud, aga lubas siiski enda krosseri maha müüa :D

Siis vist ikka tuli õige valik :D. Mis masinaga see tüüp ise sõitis, et kohe vahetama tuleb hakata? Ja kui ikka natuke liiga äkiline on ,siis on olemas täitsa tasuta nipp kuidas "rahulikumaks" keerata. Mida väiksem on gaasirutska lõtk, seda äkilisem tundub ja vastupidi. Mul alguses aitas see päris hästi kui kui lõtku suureks keerasin. Kadus igasugune närvilisus ära, kuna imselt käsi liigub kui ei peaks jne. Eks proovi, mina enam sellise väikese lõtkuga ei taha sõita.

Jätan margi avalikult avalikustama. Ei arva tegelt, et tal margipoolest kehva pill oli, ehk mingid muud jamad.
Mina timmisin selle gaasirulli lõtku just võimalikult väikseks, lootes paremat rutskatunnetust :D



Kui teed ära karda, kui kardad ära tee! Iga kord sama jama!
PUUPAADID

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”