sponsori küsimus?

Siia siis kõik krossi ja enduroga seonduv.

Moderaator: Moded


Teema algataja
eddy
Postitusi: 41
Liitunud: 06 Veebr 2014, 18:03

sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas eddy »

tere,olen aru saanud et siin palju mehi kes tegelevad krossiga,enduuroga aktiivselt!seega küsimus selline,et kas teete seda omal käel,või on abiks ka mõni muu rahakott?kuidas saite omale õla alla ja mis tulemusi abikäed ootavad,selge ju see et kõik ei võida!



Kasutaja avatar

Kangru
Postitusi: 422
Liitunud: 15 Juun 2007, 11:01
Tsikkel: Gas Gas 250 EC
Asukoht: Kiili vald

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas Kangru »

Enduro kohapealt võin väheke valgustada enda kogemustest ja harrastaja (crash) tasemelt. Oma rahakott ja hea tööandja kes maksab korraliku palka ning võimaldab lisa hüvesid. Nii palju olen arvestanud, et kui täiesti hobi korras sõita siis iga kuu tuleks vähenalt 300 euri kõrvale panna. Selle raha eest jagub nii ratast putitada kui ka eesti ja balti etapid kaasa sõita ning vabal ajal ringi põristada. Kindlasti saab ka odavamalt.
Ma ei oska öelda kuidas krossis see asi on aga enduro on sponsoritele küll suht mitte pildis olev ala ja ega keegi erilist huvi üles ei näita mõnda euri andma.
E klassi sõitjatel on vast väheke rohkem võimalusi aga märksõna on tutvused ja väga head tutvused.
Terv.
Tõnu

Kasutaja avatar

2stroketaliban
Postitusi: 809
Liitunud: 25 Jaan 2008, 21:50
Tsikkel: Suzuki RM250K8
Kontakt:

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas 2stroketaliban »

Krossis on nii ja naa, kui endal lahkeid tuttavaid siis tean ka hobimehi kes saavad veidi toetatud aga samas leidub meil kohalikku tipptaset kes ka oma rahakoti peal. Kuskile lampi Statoili ukse taha loksutama minna ilmselt tulemust ei anna eriti kui tegu peaks olema keskmise tasemega sõitjaga :) kokkuvõtteks võib ilmselt öelda, et eesti motokross käib 99% oma rahakotist (crash)

http://www.ehkk.ee
CZ500.. Cagiva wmx250.. KTM sx250.. Yamaha yz250.. Yamaha yz125.. Suzuki rmz450.. Suzuki rm250.. Suzuki rmz450.. 450.. 450..jne
Kasutaja avatar

Kapa
Postitusi: 280
Liitunud: 08 Veebr 2006, 14:58
Tsikkel: Honda XR600r Honda CRF450
Asukoht: viljandi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas Kapa »

Kui ma ei eksi, siis kunagises ajakirjas "Motokross" oli sellest sponsori leidmise teemast pikemalt juttu. Paraku ei tea mis numbris, aga soovitan selle artikli üles kaevata küll. Saad aimu mida sponsor vastu tahab. Päris nii ei ole, et sponsor lihtsalt heast tahtest pappi pritsib, või toetab mingil muul viisil.

Kui teed ära karda, kui kardad ära tee! Iga kord sama jama!
PUUPAADID
Kasutaja avatar

YZ 250 2t
Postitusi: 322
Liitunud: 17 Veebr 2008, 18:19
Tsikkel: YAMAHA YZ 250
Asukoht: Eesti

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas YZ 250 2t »

soni kirjutas:

Kui ma ei eksi, siis kunagises ajakirjas "Motokross" oli sellest sponsori leidmise teemast pikemalt juttu. Paraku ei tea mis numbris, aga soovitan selle artikli üles kaevata küll. Saad aimu mida sponsor vastu tahab. Päris nii ei ole, et sponsor lihtsalt heast tahtest pappi pritsib, või toetab mingil muul viisil.

Mis on üldse saanud ajakirjast motokross?

Krossimees Aare :)
Kasutaja avatar

Loff
Postitusi: 2868
Liitunud: 18 Nov 2006, 18:23
Tsikkel: Husqvarna TE610, Kawa VN740
Asukoht: Maal
Tänanud: 41 korda
Tänatud: 34 korda
Kontakt:

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas Loff »

Poelettidelt ei leia seda enam ligemale aasta.

https://www.youtube.com/@paavokaleva
Impa Kulli Lohikäärme!
Yamaha TTR600 '00(panin risu)
KTM 620 LC4 '97(müüsin maha)
Kawasaki VN750 '87
Husqvarna TE610E '02

krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas krõps »

eddy kirjutas:

tere,olen aru saanud et siin palju mehi kes tegelevad krossiga,enduuroga aktiivselt!seega küsimus selline,et kas teete seda omal käel,või on abiks ka mõni muu rahakott?kuidas saite omale õla alla ja mis tulemusi abikäed ootavad,selge ju see et kõik ei võida!

eddy töenäoliselt oled sa noor ja hakkaja kutt, soovin sul kõvasti rajapeal ja jõusaalis tunde taguda ja võistlustel käies võimalikult jõukas seltskonnas chillida, varem või hiljem keegi viskab sulle heade D klassi lohutusssõitude eest kena kopika, enamus USA amatöörsarja sõitjatel on sponsorid taga, see peaks toimima ka eestis.


Teema algataja
eddy
Postitusi: 41
Liitunud: 06 Veebr 2014, 18:03

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas eddy »

oot kas see D klass pole mitte nendele kes vanemad juba ja tahavad rahulikult omalõbuks sõita?ma olen krossidel näinud seda kiirust ja arvan et see minujaoks liialt vaikne,või tuleb uutel tegijatel see kadalipp läbi käia?muidu oli plaan 1mai joonel olla ikka B klassis.kestvust veel vaja,sest kiireid ringe kolme-nelja kaupa jõuan lasta küll,aga võistlused ikka pikemad!mis ikka kui aint trenni vaja teha! ei tea kas eestis neid rikkaid sõidumehi on,kes tahaksid ka konkurendile spontsi panna!tegin korraliku voldiku endast ja oma harrastusest,ning tuleviku mõtetest ja käin mõned tuttavate firmad läbi ja paar motopoodi ka kuuldavasti helged motomehi abistama!


mart211

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

eddy kirjutas:

oot kas see D klass pole mitte nendele kes vanemad juba ja tahavad rahulikult omalõbuks sõita?ma olen krossidel näinud seda kiirust ja arvan et see minujaoks liialt vaikne,või tuleb uutel tegijatel see kadalipp läbi käia?muidu oli plaan 1mai joonel olla ikka B klassis.kestvust veel vaja,sest kiireid ringe kolme-nelja kaupa jõuan lasta küll,aga võistlused ikka pikemad!mis ikka kui aint trenni vaja teha! ei tea kas eestis neid rikkaid sõidumehi on,kes tahaksid ka konkurendile spontsi panna!tegin korraliku voldiku endast ja oma harrastusest,ning tuleviku mõtetest ja käin mõned tuttavate firmad läbi ja paar motopoodi ka kuuldavasti helged motomehi abistama!

Kõik on ainult õieti küsimise taga kinni. Mis sa arvad, et mingid võrkpalli koondised ja iluuisutajad toovad jõhkralt oma sponsoritele sisse? Kõik on see, kui väärtuslikuks suudad end teha ja kuidas seda koormat kanda jaksad. Kirjuta kena jutt valmis(lühike, kindlasti lühem kui arvad, kel huvi see otsib infot ise juurde) ja pane teele. Kasvõi kõigile firmadele eestis, keegi kindlasti tahab abiks olla, kui just väga pange oma kirjaga ei pane. Ja kui kirjad saadetud, helista nädala/kahe pärast ja küsi, kas saadi kätte ja millal oleks võimalik kokku saada, et asja arutada. Nagu tolmuimejat müüks :mrgreen:
Lõpuks on sponsoreid nii palju, et ei mahu tsiklile ära enam... :mrgreen:
Pilt
Ja kõik kes hiljem stardijoonel valesti vaatavad, et sul on sponsorid ja sõita ei oska nii hästi kui nemad...siis see nenda enda viga et nad ise sellega hakkama ei saa.
Mina olin sunnitud sponsoreid leidma, kuna vaene tudengirott ei jaksanud lihtsalt kinni taguda enam nii palju aga sõiduhimu oli lihtsalt nii suur :bsmile:


Teema algataja
eddy
Postitusi: 41
Liitunud: 06 Veebr 2014, 18:03

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas eddy »

tere taas,mõtlesin et uhkustan nati:D oma voldikutest oli niipalju kasu,et üks motopood tegi kogu varustuse 50prossa soodsamalt!(nime paluti mitte öelda,et pärast on kõik ukse taga)igatahes mina tänan!teab keegi kus teha kleebiseid oma disaini järgi?kas peab paika see,et selles hobisarjas kes klassi võidab saab motopoelt uue pilli omale?

Kasutaja avatar

DGAF
Postitusi: 437
Liitunud: 07 Okt 2007, 11:49
Tsikkel: Yamaha R1 track only
Asukoht: Tallinn | Nõmme

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas DGAF »

Võid küsida autokleebised.ee
Meile panid kleepsude osas õla alla rinkale minekuks :)

Tubli, et viitsid vaeva näha - ega keegi niisama pakkuma ei tulegi ja nagu näed siis on juba kasu ju! :bsmile:

born under a bad sign

mart211

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas mart211 »

eddy kirjutas:

tere taas,mõtlesin et uhkustan nati:D oma voldikutest oli niipalju kasu,et üks motopood tegi kogu varustuse 50prossa soodsamalt!(nime paluti mitte öelda,et pärast on kõik ukse taga)igatahes mina tänan!teab keegi kus teha kleebiseid oma disaini järgi?kas peab paika see,et selles hobisarjas kes klassi võidab saab motopoelt uue pilli omale?

crostic.eu tegi meile :bsmile:

Kasutaja avatar

mx77
Postitusi: 8375
Liitunud: 25 Okt 2004, 16:50
Tsikkel: YZ250F, Ducati Monster S4
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 317 korda
Tänatud: 419 korda
Kontakt:

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas mx77 »

eddy kirjutas:

tere taas,mõtlesin et uhkustan nati:D oma voldikutest oli niipalju kasu,et üks motopood tegi kogu varustuse 50prossa soodsamalt!(nime paluti mitte öelda,et pärast on kõik ukse taga)igatahes mina tänan!teab keegi kus teha kleebiseid oma disaini järgi?kas peab paika see,et selles hobisarjas kes klassi võidab saab motopoelt uue pilli omale?

Uue pilli saab A võitja :)


krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas krõps »

mx77 kirjutas:
eddy kirjutas:

tere taas,mõtlesin et uhkustan nati:D oma voldikutest oli niipalju kasu,et üks motopood tegi kogu varustuse 50prossa soodsamalt!(nime paluti mitte öelda,et pärast on kõik ukse taga)igatahes mina tänan!teab keegi kus teha kleebiseid oma disaini järgi?kas peab paika see,et selles hobisarjas kes klassi võidab saab motopoelt uue pilli omale?

Uue pilli saab A võitja :)

vanasti sai B võitja ? igaljuhul mäletan selgelt kuidas korraldaja mind B klassi sõitma ei lubanud kuna tundus nii läbinähtav et lähen sinna pilli püüdma


sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

Tubli Eddy. Nüüd võid mind oma sponsorlusega shoppama ja too mulle rindkere kaitse 50% odavamalt :twisted: .

Mina mäletan, et kui mx B kinni panid said tutika pilli ja MX A võitja sai ju sinna Pontimen Suzuki tiimi :D.
Top 200 peaks ka saama tsikli ja Honda karikal on ka tsikkel. Eks keegi targem parandab, need nii kuagel ja kättesaamatud, et pole väga süvenenud.


Teema algataja
eddy
Postitusi: 41
Liitunud: 06 Veebr 2014, 18:03

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas eddy »

sandman1111 kirjutas:

Tubli Eddy. Nüüd võid mind oma sponsorlusega shoppama ja too mulle rindkere kaitse 50% odavamalt :twisted: .

Mina mäletan, et kui mx B kinni panid said tutika pilli ja MX A võitja sai ju sinna Pontimen Suzuki tiimi :D.
Top 200 peaks ka saama tsikli ja Honda karikal on ka tsikkel. Eks keegi targem parandab, need nii kuagel ja kättesaamatud, et pole väga süvenenud.

vabandust eksituse pärast,rindkerekaitset ja põlvekaid ei olnud kaubas,kui kõik muu olemas


Teema algataja
eddy
Postitusi: 41
Liitunud: 06 Veebr 2014, 18:03

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas eddy »

tasub punnida ja proovida:määrdeained,puhastusained ja pesuained olemas! nooo mõtlemisainet on,kui B klassis pilli ei anta välja,siis proovin kindlalt A klassis kaasa lüüa(on vähemalt eesmärk mida püüda,iseasi kas kätte saab)aga no niisama ju ka ennast kuskile c või d klassi ei pane et seal võidutseda ja vastu rinda taguda oma tulemusega!aga kas A klassis võivad ka eestikate mehed sõita?seal ju osad hoopis teisest puust ja teist kiirust näitamas?

Kasutaja avatar

zaazk
Postitusi: 71
Liitunud: 21 Apr 2008, 23:47
Tsikkel: Suzuki RM-Z 250 K12

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas zaazk »

eddy kirjutas:

teab keegi kus teha kleebiseid oma disaini järgi?

www.jakdisain.ee teeb täpselt Sinule sobiva disaini järgi kleebised. Samamoodi teevad ka krossisärke algusest lõpuni Sinu maitse järgi.

Palksi Vendade Krossirada http://www.palksimoto.com

dudikov
Postitusi: 72
Liitunud: 04 Mai 2010, 12:34
Tsikkel: dnepr,ktm

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas dudikov »

Ma nagu muuseas küsiks,et mis on sinu senised paremad tulemused,vanus ja pikalt juba sõidad.


Teema algataja
eddy
Postitusi: 41
Liitunud: 06 Veebr 2014, 18:03

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas eddy »

dudikov kirjutas:

Ma nagu muuseas küsiks,et mis on sinu senised paremad tulemused,vanus ja pikalt juba sõidad.

mmm-il olen pea kõigil osa võtnud kapa krossil jne.pjedestaalile kyl jõudnud ple aga sõitnud olen 15 aastasest saati nyydseks olen 23


dudikov
Postitusi: 72
Liitunud: 04 Mai 2010, 12:34
Tsikkel: dnepr,ktm

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas dudikov »

Maailmas sa enam tippu ei jõua.Vanust on liiga palju.Eestis ka mitte.Enda lõbuks saad aga kõrge eani sõita.Sellise tugeva kogemuse pagasiga peaksid ikka EHKK d klassist alustama .Kui hästi läheb,saad mõne aasta pärast c klassi edasi.Täpsema ülevaate saad kui võrdled oma ringiaegu mõne teise omaga.EHKK kodulehel on ringiajad etappide kaupa ilusti üleval.Vali aga rada ja anna stopperile tuld.


Heinz36
Postitusi: 165
Liitunud: 17 Nov 2008, 18:18
Tsikkel: KX125;IT250;KXF250;KLE500;SX45
Asukoht: Pärnumaa

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas Heinz36 »

eddy kirjutas:

tasub punnida ja proovida:määrdeained,puhastusained ja pesuained olemas! nooo mõtlemisainet on,kui B klassis pilli ei anta välja,siis proovin kindlalt A klassis kaasa lüüa(on vähemalt eesmärk mida püüda,iseasi kas kätte saab)aga no niisama ju ka ennast kuskile c või d klassi ei pane et seal võidutseda ja vastu rinda taguda oma tulemusega!aga kas A klassis võivad ka eestikate mehed sõita?seal ju osad hoopis teisest puust ja teist kiirust näitamas?

Niipalju võiks ju aega ja tahtmist olla,et vaadata EHKK lehelt kinnitatud võistlusnumbrite alt kes millises klassis sõidab :wack:
Samas võiks samalt lehelt võistlustingimused läbi lugeda-siis saaks vast selgeks,et alustama peaks ikkagi madalamalt(kas just D-klassis,kuid C-klassis vast kindlasti). Ja kui siis on näha ka tulemusi,siis edasiminek juba vastavalt juhendile :bsmile:

Kasutaja avatar

Kapa
Postitusi: 280
Liitunud: 08 Veebr 2006, 14:58
Tsikkel: Honda XR600r Honda CRF450
Asukoht: viljandi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas Kapa »

Kui siin juba sellest hobikrossist juttu tuli, siis teab keegi, mille alusel need rajad (asukohad) paika pandud on? Ja mis koht see TBA on? :oops:

Kui teed ära karda, kui kardad ära tee! Iga kord sama jama!
PUUPAADID
Kasutaja avatar

fotek
Postitusi: 637
Liitunud: 26 Mai 2005, 09:42

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas fotek »

soni kirjutas:

Kui siin juba sellest hobikrossist juttu tuli, siis teab keegi, mille alusel need rajad (asukohad) paika pandud on? Ja mis koht see TBA on? :oops:

"To Be Announced" pakun ma ehk siis asukoht lahtine.

Siim
#609

krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas krõps »

soni kirjutas:

Kui siin juba sellest hobikrossist juttu tuli, siis teab keegi, mille alusel need rajad (asukohad) paika pandud on? Ja mis koht see TBA on? :oops:

TBA võib tähendada Tabasalu, vähemalt vanasti kardisõidu kalendris oli selline lühend, tea kas Tabasalus siis mingi mototrack valmimas on?


sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

TBA on jah to be announced, seda juba enne mainitud. (togi)


krõps
Postitusi: 246
Liitunud: 02 Jaan 2013, 21:54
Tänatud: 1 kord

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas krõps »

sandman1111 kirjutas:

TBA on jah to be announced, seda juba enne mainitud. (togi)

eestlane inglise keelt ei mõika, eriti lühendeid

Kasutaja avatar

Kapa
Postitusi: 280
Liitunud: 08 Veebr 2006, 14:58
Tsikkel: Honda XR600r Honda CRF450
Asukoht: viljandi
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas Kapa »

sandman1111 kirjutas:

TBA on jah to be announced, seda juba enne mainitud. (togi)

Ei osanud jah selles suunas mõelda, kujutasin ikka mingit väga konkreetset asukohta ette. Pole selle hobikrossiga varem kokku puutunud, võin vabalt veel mõne lolli küsimuse esitada :D
Eespool mainitud :shock: , no ei ole. Vähemalt mitte selles teemas. Samas mulle tundub, et mõni postitus minu arvutiekraanile ei jõuagi.

Kui teed ära karda, kui kardad ära tee! Iga kord sama jama!
PUUPAADID

sandman1111
Postitusi: 279
Liitunud: 01 Juun 2006, 17:22
Tsikkel: CRF450R13

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas sandman1111 »

Spoiler
soni kirjutas:
sandman1111 kirjutas:

TBA on jah to be announced, seda juba enne mainitud. (togi)

Ei osanud jah selles suunas mõelda, kujutasin ikka mingit väga konkreetset asukohta ette. Pole selle hobikrossiga varem kokku puutunud, võin vabalt veel mõne lolli küsimuse esitada :D
Eespool mainitud :shock: , no ei ole. Vähemalt mitte selles teemas. Samas mulle tundub, et mõni postitus minu arvutiekraanile ei jõuagi.

Ikka tuleb küsida! ma tegelt vastasin krõpsule, kuna just enne teda vastati, sinu küsimust ei märganudki :).

Kasutaja avatar

fotek
Postitusi: 637
Liitunud: 26 Mai 2005, 09:42

Re: sponsori küsimus?

Lugemata postitus Postitas fotek »

krõps kirjutas:

foorum ongi lollide küsimust esitamiseks ning veel lollimate vastuste andmiseks, andke tuld

Palun mine jätka oma tegemisi siis vaba teema all. Jõudu.

Siim
#609
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Kross ja enduro”