Kas 4t või siis 2t?


dudikov
Postitusi: 72
Liitunud: 04 Mai 2010, 12:34
Tsikkel: dnepr,ktm

Re: Kas 4t või siis 2t?

Lugemata postitus Postitas dudikov »

Kuule edy mul isiklikult pole sinu vastu midagi aga sa ära vaata nende d ja c klassi võistlejate peale nii ülevalt alla.Enamik nendest on selle alaga tegelenud juba aastaid.Kui sa viitsiksid esikümnete ringiaegu klassiti võrrelda,siis ega seal nii kole suurt vahet polegi.D klassi esikolmik oleks ka B klassis esikümnes.See ,et sul on suur soov edukas olla on ju iseenesest tore aga sellel alal tippu jõuavad väga vähesed.Ja selle edu taga on meeletu töö.Sa tahad A klassis esimeseks tulla,et ratast saada.Küsi Lusbo käest kas ta teeb seda ratta pärast.Olen enam kui kindel,et mitte.Sa lihtsalt ei kujuta ette kui palju verd, higi, raha ja oma aega tuleb ohverdada et tippu jõuda ja seal püsida.Tulevased tipud alustavad 5 aastaselt,et ehk kuhugi jõuda.Ja 8 aastased poisid sõidavad väga kiiresti.Võta see aeg ja mine vaata kuidas neid poisse sisehallis treenitakse,neil on isiklikud treenerid ja väga pühendunud vanemad.Tund tunni järel nühivad tuima järjrkindlusega ühte elementi.Ja siis esita endale küsimus Kus olin mina 16 aastat tagasi.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”