Uus ratas: V2 või R4?

Kasutaja avatar

Indrekt
Postitusi: 15
Liitunud: 13 Mär 2014, 11:10
Tsikkel: hetkel tsiklivaba...
Asukoht: Tallinna ümbrus

Re: Uus ratas: V2 või R4?

Lugemata postitus Postitas Indrekt »

IZH kirjutas:

Tere

Ma ei saa aru miks sa pead sellise emalaeva endale ostma. Kas midagi kergemat ja paremini juhitavat ei tahaks proovida? Kirjutasid ju et ostad endale esimese tsikli. Tee endale selgeks kus sa sõidad ja palju sõidad. Seejärel talita õigesti ja võta masin mida sa vajad. Ära aja asja keeruliseks. Lihtsuses peitub geniaalsus. Isiklikult soovitaksin esimeseks rattaks üle 125 üldse mitte võtta. Saad kõigepealt kaheratta tunnetuse selgeks ja õpid korralikult sõitma. Peale sõitma õppimist võid järk järgult suuremate ja kiiremate masinate peale minna. Juhul kui tahad tsikliga sõitma ka õppida.

Ei saa mina aru miks kõiki see 1000cc + tõmbab! :?:

Sul om kuradima õigus,aga 125ga alustasin ma 30 a tagasi...sry valetan-Voshod oli ja see 175 kuubikut...Iž Jupiter oligi järgmine ja seda sai kõvasti tuunitud :lol:
Aga see on kõik ajalugu ja nüüd tahaks veel enne pinsipõlve sõita ja rahulikult ning jõuliselt kulgeda :oops:
Viru ringile ei roni,selles suhtes pole mõtet nagu nokka lahti nööpida,baigi selga ei roni enam...
Aga üldiselt-paluks vähe asjalikumaid nõuandeid,niisama pole mõtet mulada :lol:



Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorratastest üldiselt”