naised selles foorumis?

Kasutaja avatar

GeiuLiisi
Postitusi: 501
Liitunud: 31 Aug 2012, 19:43
Tsikkel: Hayabusa aka Triinu :)
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 33 korda
Tänatud: 31 korda
Kontakt:

Re: naised selles foorumis?

Lugemata postitus Postitas GeiuLiisi »

Mina hakkasin seljakotiks 2008. 2010 hakkasin ise liikluses patseerima (salaja, tasa ja targu) ja 2011 juuli lõpus sain kaua oodatud ja tahetud load :)
Sõitsin varasemalt Tartus, nüüd siis teist hooaega Tallinnas. Eelmisel hooajal hakkasin biker.ee kaudu sõidukaaslasi otsima juuli keskelt. Ja sattus nii, et terve see pool hooaega ma nägin kambas kokkuvõtteks ainult vist üht või kaht naist, kes olid seljakotid. Et kuidagi mina ei saanud ühegi daamiga ühel ajal liikuma. Sel aastal kavatsen seda muuta, sest noh. Ma niigi isane, tahaks vahest ikka viisakamas seltskonnas kah aega veeta...
Ja ma olen väga rahul, et need naiste teemad siin leidsin :D On lootust omasugustega punti saada!! :D

Minu eelmise hooaja viimane sõit oli ühe bikerlase seljakotina (ratas ootas õhufiltrit) ja selle hooaja esimene sõit oli reedel samuti seljakotina ühele bikerlasele (mul ratas laiali alles) :D Kahtlane värk, aga parem kui mitte midagi :D

Boobs of steel, Stainless :twisted:

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ainult naistele (mootorratturitele või lihtsalt huvilistele)”