"Marginaalse võidu" jutud ja muud taolised kampaaniad on jura → Re: Kiiruseületamine

Teema algataja
will111
Tänanud: 6 korda
Tänatud: 188 korda

Re: Kiiruseületamine

Lugemata postitus Postitas will111 » 07 Mai 2014, 22:08

mella, jah ma ju enne oma postitust vaatasin seda...alla 10 on siis 9.90 euri :lol: ja kiiremat rongi kui seesama 2h minuteada siin ei käi? pigem on just osad neist rongidest aeglasema nagu sealt ajatabelist nähtus.
ühistransport on tasuta AINULT siis kui sa oled tallinna elanik ehk siis siia sisse kirjutatud. kui sa aga elad tartus siis pole sul siin ju midagi tasuta.

ja ühisetransa aeg sõltub tõesti palju asukohast, aga ma ütlesingi, et keskmiselt on nii. pool tundi on vb puhas sõiduaeg kuid selleks, et mitte kuskilt maha jääda varud aega. ja kokkuvõttes hakkad rongile liikuma päris kõvasti varem kui see jaamast väljub.
kedagi midagi vägisi uskuma panna muidugi ei saa, kuid ma olen tallinnas ühisega piisavalt palju igatpidi sõitnud küll, et nende asjade kohta suht objektiivset hinnangut anda. et jõuda balti jaama on üldjuhul vaja muide sõita mitme erineva numbriga ja ümber istuda.
maybe on ühistransport mingil teatud ajahetkel isegi tõesti nõksa kiirem kui autoga kohalejõudmine (tsiklist ei ole ta aga mitte kunagi mitte mingi valemiga kiirem - ja meil on siin ikkagi tsiklifoorum :D ). samas ei käsi keegi autoga ka just tipptunnil sõita ja kokkuvõttes on vabadus valida omale sobiv sõiduaeg ikkagi päris suur eelis. vähemalt minu jaoks see nii on ja laiskusega pole siin küll mingit pistmist. mugavusega küll.

muide, kui need tartu rongid tõesti nii puupüsti täis on nagu ajakirjanduses räägitakse siis mis krdi moodi sa seal täpsemalt seda tööd teed ja ägedalt kiiret wifit naudid? :D

Mine “Fleim”