Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Kasutaja avatar

Yerba
Postitusi: 1225
Liitunud: 09 Juun 2006, 00:42
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner '13

Re: Mv Agusta Brutale 800 VS Kawasaki Z800

Lugemata postitus Postitas Yerba »

maaru5 kirjutas:
väikepets kirjutas:

No nüüd viskas küll sitta ventikasse ja tõmbas sae käima: :ner:

Isehakanud Itaallastele ei tohi midagi öelda hakkab kohe ventikasse pilduma :wack: ! Jutt on juba teemast väga mööda läinud, kuid tundub, et kõik ei olegi nn. Itaallased. Niipalju kui on inimesi niipalju on ka arvamusi. Nii, et andke tuld ja kui aega üle jääb siis rääkige Agusta Brutale 800 headest külgedest mulle ka peale selle, et tal on iseloom ja ta on Itaallane!!!

Tähelepanu! Valmis olla! Läxxxxxxxxxxxx!!!

Kes esimesena pritsib ongi võitja!!!

Ära siis ise ka ärgita seda Itaaliamaa fännkonda siin ventikasse pilduma.
On nagu on - osta see mis Sulle meeldib. Tõenäoliselt suudad üsna pikalt elada ning see ostetu ei jää Sul ainsaks sikliks eluks. Kui ikka siklihuvi pikemalt kestab ja huvi pakub. Ehk siis - andes endale aega atra seada suudad nii selle Kawasaki kui ka Itaaliamaa toodangu ära proovida. Ühe või mitme hooaja jooksul.
Ma olen ka selline nö rahutu hing. Sõidan ühe-kaks hooaega ära ja siis juba tahaks mingit muud siklit proovida. Nii ongi hea. Ajaga selgub mis rohkem sobib. Väljanägemise poolest tahaks ehk tõesti kõiki ägeda disainiga tsikleid aga hind ja sõiduasend seab ka tihti oma piirid. Kui üsna igapäevaselt sõidad, siis ebamugava asendi tsikliga ... seda pikalt enam teha ei taha.
Kas oled nii Kawasaki kui Itaalia aparaadiga pikemalt sõita proovinud - näiteks 100+ km järjest? Kuidas siis tunduks?

www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Fleim”