Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Siin võid otsida või pakkuda meistrimehe teenust. Küsida soovitusi auto-moto toodetele-teenustele jne. Ning mida kuskilt saab.

Moderaator: Moded


Teema algataja
KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1774811

Antud ratas pole see, mis piltidel. Konkreetne ratas piltidel ja andmetes oleva VIN-koodiga ratas on minu valduses ca kuu aega juba. Ostsin samal müüjalt. Võimalik, et püüab vanade piltidega ja andmetega müüa sarnast ratast.

Müüja osas taustinfoks nii palju, et kui ratas poleks hea olnud, siis oleks temaga suhtluse sinnapaika jätnud. Esialgu mõtlesin tema huvides, et ei kirjuta seda lugu avalikusele, aga kuna nüüd pani uue kuulutuse vanade andmetega, siis näen, et tema jultumusel pole piire. Lugu, siis järgmine:
Ühel reede õhtul vaatasin huvipärast rattaid, et äkki jääb midagi head silma. Jäi silma antud ratas. Helistasin müüjale, kes ütles, et ratas on alles, aga läheb ca 1h pärast Paldiskisse seda ostjale üleandma, aga kui ma vähem tingin, siis müüb mulle. Kuna ratas meeldis, siis läksin vaatama. Kohapeal selgus, et ka tehniliselt tundub kõik tip-top ja midagi ette heita ei saa. Müüja rääkis, et tahab suuremat matkakat osta, et Euroopasse minna, et R6 liiga sportlik tema jaoks, aga pidi olema omanud seda aastakese.
Igatahes mõeldud tehtud, ütlesime, et on huvi osta ratast, aga tooks raha nädala alguses, kuna peab hoiuselt välja võtma(tingida muidugi ei lasknud selle Paldiski venna ettekäändel) ja kohe ei saa, ütlesin, et maksan 200€ broneeringuks. Müüja oli sellega nõus, siis küsisin pangakontot, sellepeale läks seda tuppa otsima, ca 5min pärast tuli tagasi ja ütles, et ei leia seda, et oli just aasta Austraalias ja pole pangakontot ja naise oma ei leia. Mõtlesime, siis, et mis siis ikka, et teeme siis käsitsi bronn lepingu ja maksame sulas. Samal ajal sai ka lepitud kokku, et nädala alguses läheme ka Streetmotosse ostueelsesse kontrolli.
Bronnlpeingut sõlmides tõi tehnise passi välja ja seal selgus, et Villu(Päris nimega Vitali) polegi ratta omanik, omanik pidi olema tema hea sõber, kellel on A2 load, kuna Villul endal lube pole, siis on niimoodi turvalisem sõita. Samal ajal oli ta üsna närviline ja helistas ka sellele Paldiski tüübile ja ütles ära ja rääkis meile, et ikka nii halb olukord on. Pärast bronnlepingu sõlmimist tulime tulema ja leppisime kokku, et nädala alguses tuleme rattale järgi.
Järgmine päev mõtlesin, et vaatan huvipärast kuulutust. See oli alles. Hind 100€ võrra tõusnud ja kirjas, et "Ei tingi!", broneeringust mitte sõnagi. Siis viskas lõpuks kopsu üle maksa ja mõtlesin, et otsin huvipärast tüübi facebookist üles. Leidsin, 2 ühist sõpra, ühelt sain teada, et tüüp vana autoärikas. Seejärel otsisin üles inimese, kes tsikli passis omanik. Temal oli ratas coverphoto ja Vitalit sõbralistis polnud, nii palju siis heast sõbrast :) Kirjutasin talle siis, et kas ta teab, et see ratas müügis ja mis värk on. Ütles, et müüs selle nädal tagasi Tallinna, sellise hinnaga, et see Vitali oli veel hiljuti peale käinud, et ta kuulutuse maha võtaks, et muidu tal sõbrad näevad, mis hinnaga ostis ratta, et kuna tal võlgu, siis ei taha seda.
Igatahes sain kogu adekvaatse info ratta ajaloo ja seisukorra kohta kätte ja otsustasin, et toon selle kiiremas korras koju ära ja lõpetan oma närvide kulutamise. Pärast saatsin ka ostu-müügi lepingud eelmisele omanikule, kes ütles, et Vitali oli ka seda võltsinud, kuna tema pani müües hinna lepingule, aga minule antud lepingus oli kirjas hinna kohapeal: "kokkuleppel".

Kokkuvõtteks võib öelda, et eks ise olin ka loll, et läksin sellise manipulatsiooni õnge tingimise osas, aga kuigi müün ja ostan autosid igapäevase leivana, siis sellist konkreetset lausvaletamist ja vassimist polnud veel kohanud. Oleks ilmselt selle ratta ka sinnapaika jätnud, kui see ise poleks olnud korralik ja eelmise omaniku käest hea info olemas poleks olnud. Loodan, et sellest infost on edaspidiseks kellegile kasu ja antud ratta osas olge ettevaatlikud.



Kasutaja avatar

Võnnu
Postitusi: 292
Liitunud: 21 Sept 2004, 21:45
Tsikkel: otsimisel...
Asukoht: Saue/Saku
Kontakt:

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas Võnnu »

Lajate siia kodaniku täisnimi, tuleb googliset välja. Villu(Päris nimega Vitali) ei ütle kellegile mitte midagi.

Mini 50v -> Zid 50 pilot 00' -> Aprilia Futura AF1 125cc 94' -> Yamaha DT 125 01' -> Suzuki GSX600F 93' -> Suzuki GSXR1000 03' -> Honda Varadero 1000 00' -> Suzuki GSF650S Bandit 05' -> KTM 990 SMT 09'

Teema algataja
KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

Kusjuures kõige haigem ongi see valetamine. Oleksin ausa jutu peale ka selle ratta ära ostnud, kuna isend oli tõesti väga heas korras ja hästi hoitud. See, et ta alles selle ostis või ainult edasimüügiks mind ei morjenda.


Posse
Postitusi: 81
Liitunud: 30 Jaan 2010, 13:53
Tsikkel: Yamaha XT660Z
Tänatud: 2 korda

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas Posse »

Muidugi kuulutuse lisainfo on ka muiet tekitav :)
Nt. Summutist ei viska välja aurugi jne :mrgreen:

Kasutaja avatar

chadmuska
Postitusi: 628
Liitunud: 29 Mär 2010, 08:32
Tsikkel: z1000
Asukoht: Võsu-Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 13 korda

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas chadmuska »

Posse kirjutas:

Muidugi kuulutuse lisainfo on ka muiet tekitav :)
Nt. Summutist ei viska välja aurugi jne :mrgreen:

  • peaaegu samakiire kui r1 :mrgreen:
Kasutaja avatar

cool200
Postitusi: 657
Liitunud: 15 Okt 2005, 13:19
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas cool200 »

nii , kas ratas ei olnud siis tema oma või ?

peaaegu sama kiire kui r1--kas see on vale ?

jawad,dnepr soolo,suzukiT500 2 takti,suzuGSXR750F,honda CBR900RR,yamuR1,suzuGSXR1000 K4 :)
Kasutaja avatar

cool200
Postitusi: 657
Liitunud: 15 Okt 2005, 13:19
Asukoht: tallinn
Kontakt:

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas cool200 »

ma sain aru et läksid tingima ja tsiklit ostma ja raha polnudki kaasas ?

jawad,dnepr soolo,suzukiT500 2 takti,suzuGSXR750F,honda CBR900RR,yamuR1,suzuGSXR1000 K4 :)

will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas will111 »

mulle on see hoiatuse jutt siin pehmelt öeldes kahtlane. võibolla on ka asi selles, et üsna segaselt ja arusaamatult kirjutatud...aga mis mulle korra läbi lugedes peamiselt meelde jäi 1) ostja ehk hoiataja ostis ratta ära kuna see OLI KORRAS ja SOBIS ning vastas siis ilmselt kuulutuse sisule 2) ostja ehk hoiataja langes nö. "mul on veel 3 huvilist" jutu ohvriks ja tunnistas, et oli ise loll 3) ostu-müügiga olid mingid pisut segased asjaolud, mis samas ostu ega ostja poolt vaadatuna tsikli kasutamist kuidagi ei mõjuta, nagu ma aru sain...

ehk siis teisisõnu, mille üle siin täpsemalt kurdetakse või mille eest hoiatatakse? see, mida keegi kuskile kuulutusse kirjutab on üldiselt igaühe enda asi, ostma minnes on samamoodi ostja enda asi ese üle vaadata ja uskuda või MITTE uskuda kõiki või osa sellest, mida müüja räägib.
see, et kõigil on veel kuskil mingid huvilised on oldest trick in the book...täiesti tavaline pokkerimäng, mis käib asja juurde. oled kõva mängija siis ütled, et müü siis sellele huvilisele, kes kohe järgi tuleb. oled pussy siis maksad pappi ja saad asja kätte.

ja lõpuks, ega tavaliselt ei mindagi müüjaga "suhet" alustama, vaid ikka välja valitud aparaati ostma. ma olen igasuguste huijoobnikutega kokku puutunud kasut asju ostes/müües. enamasti müüvad nad aga täielikku saasta või siis tahavad su käest midagi osta selline "pakkumise" eest, et hea meelega tõmbaks kohe üle kukla ära ja saadaks tagasi sinna, kust tuli. aga tuleb jääda viisakaks ja BS peale muiet lasta. selline see äri ongi, deal with it või mine poodi :)


Tuono

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Kas vale vin-iga masinat müüa pole mitte kelmus :shock:
Aga jutust sain ma küll ilusti aru kuigi ise oleks "villule" andnud väikese õppetunni selle eest, et ei vormistanud ratast ringi :D

Kasutaja avatar

võll
Postitusi: 287
Liitunud: 30 Juul 2008, 00:25
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas võll »

vb Vitali sõbrad said teada, et ta tsikli on ostnud ning käskisidki tal selle maha müüa, et oma võlad maksta. Vitali aga ei taha oma võlgu maksta, niisiis müüs tsikli aga sõbrad seda ei tea. Kuna kuulutus on üleval, siis Vitali sõbrad arvavad, et Vitali pole suutnud tsiklit maha müüa ning ootavad endiselt, millal Vitali ratta müüdud saab ja oma võlad tasub.

Vähemalt nii tundub loogiline :wack:


Teema algataja
KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

will111 kirjutas:

mulle on see hoiatuse jutt siin pehmelt öeldes kahtlane. võibolla on ka asi selles, et üsna segaselt ja arusaamatult kirjutatud...aga mis mulle korra läbi lugedes peamiselt meelde jäi 1) ostja ehk hoiataja ostis ratta ära kuna see OLI KORRAS ja SOBIS ning vastas siis ilmselt kuulutuse sisule 2) ostja ehk hoiataja langes nö. "mul on veel 3 huvilist" jutu ohvriks ja tunnistas, et oli ise loll 3) ostu-müügiga olid mingid pisut segased asjaolud, mis samas ostu ega ostja poolt vaadatuna tsikli kasutamist kuidagi ei mõjuta, nagu ma aru sain...

ehk siis teisisõnu, mille üle siin täpsemalt kurdetakse või mille eest hoiatatakse? see, mida keegi kuskile kuulutusse kirjutab on üldiselt igaühe enda asi, ostma minnes on samamoodi ostja enda asi ese üle vaadata ja uskuda või MITTE uskuda kõiki või osa sellest, mida müüja räägib.
see, et kõigil on veel kuskil mingid huvilised on oldest trick in the book...täiesti tavaline pokkerimäng, mis käib asja juurde. oled kõva mängija siis ütled, et müü siis sellele huvilisele, kes kohe järgi tuleb. oled pussy siis maksad pappi ja saad asja kätte.

ja lõpuks, ega tavaliselt ei mindagi müüjaga "suhet" alustama, vaid ikka välja valitud aparaati ostma. ma olen igasuguste huijoobnikutega kokku puutunud kasut asju ostes/müües. enamasti müüvad nad aga täielikku saasta või siis tahavad su käest midagi osta selline "pakkumise" eest, et hea meelega tõmbaks kohe üle kukla ära ja saadaks tagasi sinna, kust tuli. aga tuleb jääda viisakaks ja BS peale muiet lasta. selline see äri ongi, deal with it või mine poodi :)

Olen väga hästi kursis, kuidas see äri käib ja mis trikke tehakse, aga sellist lausvaletamist pole varem näinud, seda enam, et ratas ise oli väga hea.

Hoiatus on valeandmete esitamise eest. See, et hinda huvilistega üleval hoida on tõesti vana trikk ja sellepärast siia kirjutama poleks hakanud.

Antud kuulutusel näha olev ratas on minu valduses, ka VIN on minu ratta oma. Hoiatus sellepärast, et kui keegi läheb seda vaatama, siis teab juba eelnevalt, et ratas pole sama, mis piltidel ja andmetel.

//edit: Alguses oligi plaan ratas ära osta ja teema unustada, aga kui tüüp kaevab ise kirve üles sellega, et paneb sama kuulutuse uuesti üles, siis ei saanud vait olla.

Viimati muutis KuldarA, 11 Aug 2014, 13:07, muudetud 2 korda kokku.

Teema algataja
KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

võll kirjutas:

vb Vitali sõbrad said teada, et ta tsikli on ostnud ning käskisidki tal selle maha müüa, et oma võlad maksta. Vitali aga ei taha oma võlgu maksta, niisiis müüs tsikli aga sõbrad seda ei tea. Kuna kuulutus on üleval, siis Vitali sõbrad arvavad, et Vitali pole suutnud tsiklit maha müüa ning ootavad endiselt, millal Vitali ratta müüdud saab ja oma võlad tasub.

Vähemalt nii tundub loogiline :wack:

Kuulutus, mille põhjal ma ratta ostsin, aegus ca 2 nädalat tagasi või võttis ta selle ise maha. See on uus kuulutus. Ainuke asi, mis on muutunud on hind. Muud andmed ja pildid on samad.


Teema algataja
KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

cool200 kirjutas:

ma sain aru et läksid tingima ja tsiklit ostma ja raha polnudki kaasas ?

Kuulutuse leidsin juhuslikult ja polnud tõesti esialgu samal päeval ratast soetada. Plaan oli selline, et veendun rattas ja kui sobib, siis võtan raha hoiuselt ja lähen toon ratta koju ära. Ilma eelmise omaniku taustinfota oleks teinud ka ostueelse kontrolli, mis võtab ka paar päeva, et aega saada, seega tõepoolest polnud kohe ümbrikut kaasas.


Teema algataja
KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

Eelmine nädal minu valduses rattast pilt:
Pilt

Piltide järgi on tunnusmärkideks tagakiigel Michelini kleeps ja türkiissinsed kukkumispunnid.

Kasutaja avatar

acar
Postitusi: 166
Liitunud: 17 Apr 2009, 22:32
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas acar »

Appi, inimene kes väidab, et tegeleb autoäris on nii sinisilmne :wack: Sinult ma küll autot ei julgeks osta :ner:


Teema algataja
KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

Pilt

Tõestus ka VIN-i osas.

Kasutaja olen sellepärast, et ratas sai ostetud naisele ja seega ka tema nimele regatud.


Teema algataja
KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

acar kirjutas:

Appi, inimene kes väidab, et tegeleb autoäris on nii sinisilmne :wack: Sinult ma küll autot ei julgeks osta :ner:

Nagu ma ütlesin, asi pole trikkides vaid valeandmete esitamises ja antud juhul minu valduses oleva sõiduki müümises või selle andmete kasutamises ilma minu loata.

Võid osta auto kust tahad. Minul kliente jätkub, kuna ei esita valeandmeid.


Mihkel555
Postitusi: 111
Liitunud: 09 Veebr 2010, 18:42
Tsikkel: Gsx-r
Asukoht: Tallinn

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas Mihkel555 »

Ainuke asi mis mind selle kuulutuse osas huvitab ja meelde jääb, on et enam pole vahet kas ostad 600cc või 1000cc - kõik on nad praktiliselt samakiired:)

Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas Maaks »

600 vs 1000 ongi "peaaegu sama kiired". Motika puhul sõltub kiirus juhist ja selle oskustest. Ma võin suure kindlusega väita, et ma läbiks Pudisoo-Hara lõiku tonnisega sama kiiresti kui 600-ga :lol:
Selles osas olen nõus, et pikal sirgel teel on tonnine kiirem, aga kes siis mootorratta selleks ostab, et Tallinn-Kuusalu otsa võimalikult kiirelt läbida.
Aga kuulutusest niipalju, et Auto24 ei lase kuulutust muuta. Kuulutuse saab korraks maha võtta ja siis uuesti üles panna, aga andmeid muuta mitte. Automüüjate puhul väga levinud teguviis, seetõttu paljud isegi ei pane vin koodi/reg numbrit.
Aga algsele postitajale palju muretuid kilomeetreid!

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

Teema algataja
KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

Maaks kirjutas:

600 vs 1000 ongi "peaaegu sama kiired". Motika puhul sõltub kiirus juhist ja selle oskustest. Ma võin suure kindlusega väita, et ma läbiks Pudisoo-Hara lõiku tonnisega sama kiiresti kui 600-ga :lol:
Selles osas olen nõus, et pikal sirgel teel on tonnine kiirem, aga kes siis mootorratta selleks ostab, et Tallinn-Kuusalu otsa võimalikult kiirelt läbida.
Aga kuulutusest niipalju, et Auto24 ei lase kuulutust muuta. Kuulutuse saab korraks maha võtta ja siis uuesti üles panna, aga andmeid muuta mitte. Automüüjate puhul väga levinud teguviis, seetõttu paljud isegi ei pane vin koodi/reg numbrit.
Aga algsele postitajale palju muretuid kilomeetreid!

Enamike asju saab muuta. Muuta ei saa ainult aastat ja auto nime, kui õigesti mäletan. Lisaks aegus tal eelmine kuulutus juba ära vahepeal, et selle, et "sama raha eest kaks kuulutust" triki ma välistaks.

Tänud. Naine juba ca 1000km maha sõitnud ja väga rahul.

Kasutaja avatar

acar
Postitusi: 166
Liitunud: 17 Apr 2009, 22:32
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 1 kord
Kontakt:

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas acar »

KuldarA kirjutas:
acar kirjutas:

Appi, inimene kes väidab, et tegeleb autoäris on nii sinisilmne :wack: Sinult ma küll autot ei julgeks osta :ner:

Nagu ma ütlesin, asi pole trikkides vaid valeandmete esitamises ja antud juhul minu valduses oleva sõiduki müümises või selle andmete kasutamises ilma minu loata.

Võid osta auto kust tahad. Minul kliente jätkub, kuna ei esita valeandmeid.

Hr. Ausmees :mrgreen: Ei julgekski, sest suht kerge Sulle kotti pähe tõmmata, nagu näha :mrgreen: Ja mis selle peldikuga teha, mis Sulle kaela tõmmatud kuskli Leedus :ner: ja siin müüd :wack:


Teema algataja
KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

Leedu autosid võid ise müüa (w)

Ei tõmmatud kellegile kotti pähe vaid tundub, et Sul on lugemine koolis õppimata jäänud. Probleem oli ja on endiselt valeandmete esitamises. Ja kui keegi Sulle ette loeb, saad teada, et ma kontrollisin tsikli tausta enne kui ta koju ära tõin.

//edit: Teema sai tehtud selleks, et kui keegi mõtleb antud ratast vaatama minna või osta, siis teab ette, et piltidel pole õige ratas ega ka VIN kood pole õige, lisaks andsin "heads up"-i mehe äristiili osas. Edasi otsustab iga inimene ise kas ja kuidas jätkab. Need, kes arvavad, et muud moodi sõidukeid müüa ei saa võivad selle jaoks eraldi teema teha ja arutada seda omavahel.

Kasutaja avatar

t2g
Postitusi: 353
Liitunud: 13 Dets 2006, 20:35
Tsikkel: zx6r suure R-iga

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas t2g »

said korraliku ratta ja müüa hoidis seda veel sulle kinni ka aga nüüd oled pahane ,et ta ei öelnud sulle ,et kui kallilt ta selle ise ostis ja ei pannud veel facebookis sõbraks ka.... aiaiaiaiaiaiiiii.
tõmba ikka hagi kaela raisale! normaalne lihtsalt talle helista poleks olnud ja küsida ,et mis teema on siin halamise asemel?


will111
Postitusi: 5260
Liitunud: 26 Veebr 2012, 02:54
Tänanud: 44 korda
Tänatud: 380 korda

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas will111 »

no tegelikult teemaalgataja hiljem selgitas oma poindi lühemalt ja selgemalt ära ka, minule igatahes jõudis kohale...kuid jah esialgsest jutust ja (vaid) seda lugedes jääb küll selline mulje, et põhiline nutt on justkui kellegi ärivõtete üle, kuigi samas tehti tüübiga omal vabal valikud äri siiski ära :D

Kasutaja avatar

Võnnu
Postitusi: 292
Liitunud: 21 Sept 2004, 21:45
Tsikkel: otsimisel...
Asukoht: Saue/Saku
Kontakt:

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas Võnnu »

Maaks kirjutas:

Aga kuulutusest niipalju, et Auto24 ei lase kuulutust muuta. Kuulutuse saab korraks maha võtta ja siis uuesti üles panna, aga andmeid muuta mitte. Automüüjate puhul väga levinud teguviis, seetõttu paljud isegi ei pane vin koodi/reg numbrit.

Saab praktiliselt kõike muuta kaasa arvatud VIN'i, Reg. numbrit, pilte ja mida iganes.
Mida ei saa muuta on kirjas: Aktiivse kuulutuse liigi, margi, mudeli väljade muutmine ei ole võimalik.

Mini 50v -> Zid 50 pilot 00' -> Aprilia Futura AF1 125cc 94' -> Yamaha DT 125 01' -> Suzuki GSX600F 93' -> Suzuki GSXR1000 03' -> Honda Varadero 1000 00' -> Suzuki GSF650S Bandit 05' -> KTM 990 SMT 09'

Teema algataja
KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

t2g kirjutas:

said korraliku ratta ja müüa hoidis seda veel sulle kinni ka aga nüüd oled pahane ,et ta ei öelnud sulle ,et kui kallilt ta selle ise ostis ja ei pannud veel facebookis sõbraks ka.... aiaiaiaiaiaiiiii.
tõmba ikka hagi kaela raisale! normaalne lihtsalt talle helista poleks olnud ja küsida ,et mis teema on siin halamise asemel?

Müüjaga kõik jutud räägitud.

Võib olla sai asi segaselt esimeses postis, aga nagu mainitud, on asi valeandmete esitamises :)

Kinni hoidmine on ka normaalses äris nii, et kuulutusse läheb märge, et broneeritud, eriti veel kui käsiraha makstud. Siinpuhul tõstis müüa hinda ja lisas klausli, et "Ei tingi" ehk ootas, et keegi üle pakuks. Aga nagu mainitud, siis teema polnud tema ärivõtetes, need ma olin kuni tänaseni, kui oma naise rattast ilma tema teadmata tehtud kuulutuse leidsin, juba unustanud.

Kasutaja avatar

Burn7
Postitusi: 571
Liitunud: 08 Juun 2005, 23:48

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas Burn7 »

Ma ei saa aru, mida sa räägid siin. Helista müüjale ja küsi mis värk on. Miks ratas ikka müügis on kuigi see sinu käes. Ja kui sul juba kõik räägitud on siis, mida sa ajad siin. :wack:
Said korraliku ratta ja nüüd teed siin müüjat maha.

Kasutaja avatar

claw
Postitusi: 504
Liitunud: 23 Juul 2013, 02:24
Tsikkel: pilusilm ja venelane
Asukoht: Tartu
Tänanud: 83 korda
Tänatud: 78 korda

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas claw »

Täiesti asjalik teema - teema tegija eesmärk on ju tulevaste tsikliostjate tähelepanu juhtida sellele, et antud kuulutuses müüdava ratta puhul oleks vaja põhjalikult kontrollida, kas ratas on ikka sama, mis kuulutuses.
Ja kui käsiraha on makstud, müük peatub. Selleks ka ju käsiraha. Kui käsiraha pole, pole ka kokkulepet. Super simple stuff.
Mida siin norida?


Teema algataja
KuldarA
Postitusi: 97
Liitunud: 10 Mär 2014, 12:20
Asukoht: Tallinn
Tänatud: 1 kord

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas KuldarA »

Burn7 kirjutas:

Ma ei saa aru, mida sa räägid siin. Helista müüjale ja küsi mis värk on. Miks ratas ikka müügis on kuigi see sinu käes. Ja kui sul juba kõik räägitud on siis, mida sa ajad siin. :wack:
Said korraliku ratta ja nüüd teed siin müüjat maha.

Nagu ütlesin, ostsin naisele ratta kuu aega tagasi. Vahepeal võttis müüja kuulutuse maha. Nüüd tegi uue kuulutuse, ilmselt soetas analoogse ratta müügiks, uus kuulutus on mu naise ratta piltidega ja vin kood on ka selle oma.

Selle teema eesmärk: Juhtida sellele tähelepanu, et keegi vale andmete põhjal teist ratast ei ostaks, lisaks anda eelinfo müüja käitumise osas.

Kui teile meeldib osta ja müüa asju samamoodi valeinfot esitada, siis see teema pole teie jaoks. Mina seda normaalseks ei pea ja usun, et ma pole kohe kindlasti üksi selles osas.


Tuono

Re: Hoiatus: Yamaha YZF-R6

Lugemata postitus Postitas Tuono »

Suletud

Mine “Teenused ja abi”