Tüdrukuteõhtu Tallinnas 15.08

üks täiesti isevärki ürituse liik, erinevalt tavalistet motomeeste üritustest on siin ka naisi.

Moderaator: Moded

Teema algataja
nelly89
Tsikkel: Kawasaki zx9r

Tüdrukuteõhtu Tallinnas 15.08

Lugemata postitus #1 Postitas nelly89 » 06 Aug 2014, 20:35

Tere, Tallinna ratturid!

Me korraldame siin ühele armsale neiule tüdrukuteõhtut ja kõigi ühtne soov oleks teha ratturitega üks tiir Türisalu pangale ja tagasi. Mina ise sõitlen Tartus ja selle ümbruses, kuid ei hakka paluma sõpru-tuttavaid selleks nii pikka sõitu tegema :P Ehk leidub 11 sõbralikku baikerit, kes oleksid nõus (ja kellel on võimalik) kogunema 15.augustil kell 15.30 Tondi Selveri parklasse? Marsruut näeks ette midagi sellist: http://kaart.delfi.ee/?bookmark=4cae0f4 ... 9bd38684e0
Ehk siis.. Tulevane pruut peale võtta Kiisa 5, Tallinn ja sihtpunkt on ilusalong Roosikrantsi 11.
Kuna ilusalongis on vaja kohal olla kell 16.30, siis peaks sõidu aeg mahtuma 1 tunni sisse.

Ma loodan, et leidub häid sõiduhuvilisi ja kui Tartus sama teenet vaja, võib julgelt teada anda ;)

Jään tagasisidet ootama!

Nelly

Kasutaja avatar

koi
Toetajaliige
Tsikkel: Honda CX 500ES
Tänanud: 39 korda
Tänatud: 33 korda

Re: Tüdrukuteõhtu Tallinnas 15.08

Lugemata postitus #2 Postitas koi » 07 Aug 2014, 00:13

Ohoo...
See Roosikrantsi maabumine sellisel kellaajal on juba paras pähkel...
Kuna Sa Tartu inimene, siis Sa ei tea, et Pärnu maantee linnas pikalt üles kaevatud ja linn umbes. Kuidas ummikus pundiga sõita, on juba kunsttükk..
Nii loll pole keegi, et teisi õpetada ei oskaks.

Teema algataja
nelly89

Lugemata postitus #3 Postitas nelly89 » 07 Aug 2014, 19:46

Ahnii, see on küll natuke pahasti jah.. aga ehk oskab keegi midagi soovitada? Või oleks parem nii, kui üks rattur võtab pruudi tema kodust, Kiisa tn peale, toob kuhugi, kus me suurema pundiga ootame ja sealt juba koos paremat marsruutipidi Türisallu? Samas Roosikrantsi tänavale oleks pärast ikka vaja saada :/ Muidugi pole kellaaeg just kuigi hea selle asja jaoks + veel reedene päev ka, aga loota ju võib, et suudame selle siiski ära teha :)

Teema algataja
nelly89

Lugemata postitus #4 Postitas nelly89 » 08 Aug 2014, 17:23

Tallinnas elavad tüdrukud pakkusid välja sellise variandi: Türisallu kui ka tagasi saab sõita ikka mööda ilusat Tabasalu/Rannamõisa teed, sinna sõit Heleriinu (pruudi) juurest Pärnu mnt + Ehitajate tee, tagasi aga Haabersti ringilt mööda Paldiski mnt ja Kristiine eest kesklinna suunas. Kõige probleemsem koht on Haabersti rist, kui seda saaks tagasiteel korraks vältida (nt sõita vabaõhumuuseumi juurest)? Muu enamvähem tavaline linna liiklus. Kell 15:30 ehk ikka nii ummik veel ei ole linnast välja saamisega.

Mis te arvate, kas saame teie peale loota ja leiame kokkuleppe vähemalt 11 ratturiga (mida rohkem, seda uhkem muidugi ;) ) ? Võiks siia hiljemalt nädala alguseks mingeid vastuseid saada, muidu peame asja katki jätma ja sõidu osas muid variante otsima, mis ei oleks nii hea muidugi :/
Võib-olla on ka neid, kes oleks nõus, kuid ei soovi kommenteerida, aga meile on siiski oluline organiseeritus. Pisut nadi oleks, kui 5 head inimest tuleb kohale, kuid meie seast 6 neidu peavad ise vaatama, kuidas saavad :D

Ma ei tea, kuidas siin foorumis tavaliselt need kokkulepped käivad, seega sooviks märguandeid ;) Kas või mitme inimese kinnitust sellele, et meil oleks lihtsam asi katki jätta :D

Ette tänades

Nelly
Kasutaja avatar

leander
Tsikkel: Caponord

Lugemata postitus #5 Postitas leander » 08 Aug 2014, 17:43

Et ikkagi, ühe tunniga sinna ja tagasi. Reedel, tipptunni ajal. Sry, siis näevad naised ainult Panga siluetti, sest rattalt maha ronimiseks ja šampuse nautimiseks jääb napp 30sek. See Rannamõisa suund on reedel õhtul puupüsti täis. Ja enamus ~50/70 ala. Peate ikka +30min juurde leidma :) Ise elan siin linnas kohe Tartu mnt kõrval ja iga jumala reedel hakkab tipptund kl 14 pihta. Usun et sama seis ka ülejäänud linnas. Kui soovid kindlat vastust siis pane ikka pildid juurde, olenevalt vaatest lookleb siis järjekord uksest välja ;)
ammu JAWA 634, vahepeal FZR 600 ja TDM 850, nüüd Aprilia Caponord ja IZ QK

Teema algataja
nelly89

Lugemata postitus #6 Postitas nelly89 » 08 Aug 2014, 18:22

Haha :D :D No ma arutan tüdrukutega, vaatan, mis nad räägivad. Tund aega on muidugi lühike aeg, aga eks kava ole ka tihe :P

Teema algataja
nelly89

Lugemata postitus #7 Postitas nelly89 » 12 Aug 2014, 17:10

Teen siis veel ühe pakkumise: Pruudi juurest Kiisa tn saaks sõita otse mööda Pärnu mnt Männiku/Saku poole, näiteks peatuda Männiku karjääri juures või nt sõita Saku mõisa juurde. See peaks küll lühem tee olema ja tagasi ka otse Roosikrantsi suunas.
Siiamaani on mul ühe julge noormehe vastus olemas, kuid oleks vaja veel kümmekond ratturit, kes hädast välja aitaks :) Tähtpäev on lähenemas ja kas tõesti ei ole huvilisi? Ma tean, et ilmad lähevad siin jahedamaks, aga kui vihma ei saja, siis ongi paras ilm ju ;)
Arutasin siin tüdrukutega ja nad vastasid, et on kõik piisavalt püssid, et ei pea vajalikuks selle jaoks pilte avaldada :D Eks üllatusmoment peab ka ju olema. Mina võin avaldada oma nime - Nelly Nigol, kes soovib, võib Facebookis üle vaadata või siis vajalikku informatsiooni jagada :)

Jään endiselt nõusolekuid ootama ;)

Tuono

Lugemata postitus #8 Postitas Tuono » 12 Aug 2014, 17:19

Reklaami ikka seda ka, kas püssid on vabad/vallalised/vallatud ehk siis poissmehed tulevad kohale :bsmile:

Teema algataja
nelly89

Lugemata postitus #9 Postitas nelly89 » 13 Aug 2014, 15:05

See ei puutu praegu asjasse, põhiline et tulete kohale ja eks näis siis, kui vaba ja vallatu keegi on :-D Aga no kuulge, tulete vastu või ei, ärge vedage mind alt, olen ka üks teie seast juu :)

Tuono

Lugemata postitus #10 Postitas Tuono » 13 Aug 2014, 15:38

Praeguse postiga näitasid sa ilusti välja, kui omakasuahne sa oled ja sellise stiiliga sa ei saa kedagi sinna sõitma :ner:
Tegelikult on sellised teemad ennast ammendanud!

Teema algataja
nelly89

Lugemata postitus #11 Postitas nelly89 » 13 Aug 2014, 22:16

Omakasuahne? Palun abi inimestelt, et korraldada ühele abielluvale neiule unustamatu õhtu ja siis püüan siit mingit omakasu saada? Kahju, et nii arvad, läbi foorumi sellise asja organiseerimine on mulle tõesti esmakordne, aga tundub, et arusaajaid on vähe :( Ühesõnaga, ootame rattureid, kes naudivad sõitmist ja loomulikult tasume kõigile nende teene eest. Teie jaoks võib see teema ammendunud olla, aga paljud pole kordagi mootorratta seljas istunudki, nagu ka enamus meist.

Rixx

Lugemata postitus #12 Postitas Rixx » 14 Aug 2014, 10:59

Kui ilm lubab siis proovin kohal olla :)

pkreegi
Tsikkel: Ducati Monster

Lugemata postitus #13 Postitas pkreegi » 14 Aug 2014, 14:57

Mina Küll tahaks tulla, aga kellaaeg on lihtsalt selline, et ei saa tõenäoliselt töölt ära =(
Kasutaja avatar

sepp
Tsikkel: r6,Buell, HD night rod special
Tänanud: 49 korda
Tänatud: 12 korda

Lugemata postitus #14 Postitas sepp » 14 Aug 2014, 15:52

nelly89 kirjutas: olen ka üks teie seast juu :)

Ei ole Sa yx meie seast,Sa kused ju kykitades :mrgreen:
Kasutaja avatar

RistoK
Tsikkel: BMW K1200 S '07

Lugemata postitus #15 Postitas RistoK » 14 Aug 2014, 16:56

Kui vaja siis võin hädast välja aidata :)
Ehk kui üritus toimub, siis palun anna 2h ennem teada ja olen kohal.
Saada e-kiri privasse
- BMW K1200S '07 (midagi hingele)
- Honda Hornet S '03 (pärast väga pikka pausi tuli uuesti kaherattalise isu peale)
- Riga 11 (lapsepõlv)
Kasutaja avatar

kaur58
Tsikkel: Kawasaki z1000sx

Lugemata postitus #16 Postitas kaur58 » 14 Aug 2014, 17:52

Ma saan kah töölt ära et teha pisike ots sakku ja tagasi. aga mul pole seljakotile kiivrit anda või kui on nõus kandma vene munakiivrit siis see on.
samuti oleks hea kui oleks plaan ikka ette teada
Kasutaja avatar

WildCat
Tsikkel: Suzuki Marauder (VZ 800)

Lugemata postitus #17 Postitas WildCat » 14 Aug 2014, 18:11

Siin ka varem sellised soovijad olnud, aga tüdrukud/naised ikka kirjutavad, et kas enamus tüdrukuteõhtul osalejaid vallalised või hõivatud. See on normaalne küsimus meeste poolt, et kellega tegemist, siis mehed teavad arvestada, kellega neil tuleb silmitsi seista. ;) :D Tavaliselt ikka vallalised mehed tulevad oma ratastega naisi sõidutama, sest hõivatud mees vaevalt viitsib/tuleb vallalist naist hädast välja aitama ja "vallatusi" tegema, sest tal niigi omal "käed tööd täis". ;) :D :D :D
Kollane Kass Kinnisvara | info@kollanekass.ee | kinnisvara ost-müük, üür, konsultatsioon.
Kasutaja avatar

M.T.
Tsikkel: Honda VFR800X Crossrunner
Tänanud: 74 korda
Tänatud: 150 korda

Lugemata postitus #18 Postitas M.T. » 14 Aug 2014, 18:58

WildCat kirjutas:Tavaliselt ikka vallalised mehed tulevad oma ratastega naisi sõidutama, sest hõivatud mees vaevalt viitsib/tuleb vallalist naist hädast välja aitama ja "vallatusi" tegema, sest tal niigi omal "käed tööd täis". ;) :D :D :D

Vallalisel mehel võivad käed "tööd täis" olla ikka :mrgreen:

Teema algataja
nelly89

Lugemata postitus #19 Postitas nelly89 » 14 Aug 2014, 19:54

Hehe :D Väga meeldiv on lugeda, et isegi huvilisi on tekkinud ja meie üritus Loomulikult toimub! Ise hakkame 15 ajal Tondi Selveri parklas kogunema ja ootame huviga, et keegi meiega liituks ;) Kahjuks pean tõdema, et paljusid tüdrukuid pole ma isegi kunagi kohanud, seega kes ja kui paljud on vallalised, ma täpselt öelda ei oska :( 4 tüdrukut, kes mulle lähedased on, sh pruut ise, on küll hõivatud, aga ma loodan, et see pole siiski takistuseks. Uurin siiski ülejäänud tüdrukute perekonnaseisude kohta ja annan esimesel võimalusel teada!
Kes on siin oma tulekust või vähemalt huvist teada andnud, esiteks, suur-suur aitäh teile, ja kes soovisid, neile vastan ka kohe!

Keegi siin kommenteeris, et ma ei kuulu teie sekka, kuna ajan nn oma asju kükitades :D Selle peale tahan öelda, et minu üleskutse polnudki tegelikult ainult meestele mõeldud, ka naissoost ratturid võivad tulla. Ja sellega mõtlesingi, et olen üks teie seast - ka sõidan ju :)

Ja kokkuvõtteks siis, kui on veel neid, kes saaksid tulla, aga pole kommenteerinud, siis hetkel pole veel rattureid nii palju koos, kui vaja. Vastuseid on mõni, kuid õigete arvutuste kohaselt peaks tüdrukuid olema kokku 12, päris palju iseenesest, aga loodame, et kõik sujub.

Kohtumispaik ikka Tondi Selver ja kellaaeg 15.30 nagu esialgu mainitud, kuid pruut võetakse peale tema kodust Kiisa tänavalt ning peale seda ühineb meiega Selveri juures.
Edasist marsruuti saame juba kohapeal arutada :)

Ma tänan juba neid, kes tulevad, ette ära, kuid kui ilm kisub vihmaseks, siis mõistame täielikult, kui otsustate mitte tulla.

Nelly

Lefay

Lugemata postitus #20 Postitas Lefay » 14 Aug 2014, 22:45

Eelmisel laupäeval sai just üks selline üritus edukalt läbitud. 8 oli kokku vaja, kuid lõpuks oli meid 13 koos :D Meie käisime Murastes vaateplatvormi juures ja kulus selleks ikka tubli 1,5 tundi... koos kogunemisega 2 tundi. Reedesel päeval on kindlasti keerulisem sõita. Teisi kiivreid on mul tervelt 4, aga vist ei vea endal homme välja see sõit kuna pole last kuhugi jätta. Muidu liituks meeleldi selle üritusega ja veaks sõbragi kaasa ;) Kui ma miskit välja mõtlen, siis liitun. Kellel teise kiivri taha see sõit peaks jääma, siis saan autoga sinna tulla ja laenata, kui ma tõesti ise tulla ei saa. Kes aga kahtlevad, siis soovitan soojalt minna, vahet pole kas vallalised, vallatud või hõivatud. Üritus ja heategu on ju põhiline :D

rait008

Lugemata postitus #21 Postitas rait008 » 15 Aug 2014, 10:37

Tulemas, kiiver ka kaasas.
Kasutaja avatar

kaur58

Lugemata postitus #22 Postitas kaur58 » 15 Aug 2014, 10:59

Tulen kah vana vene "kiiver" kaasas

Teema algataja
nelly89

Lugemata postitus #23 Postitas nelly89 » 15 Aug 2014, 11:22

Hetk tagasi tuli küll sellist vihma, et jube, aga loodan väga, et ilm otsustab meie kasuks end pöörata. Ma tänan kõiki positiivseid inimesi! ;-)
Kasutaja avatar

kaur58

Lugemata postitus #24 Postitas kaur58 » 15 Aug 2014, 17:51

Rattaid jäi isegi üle... :)

Teema algataja
nelly89

Lugemata postitus #25 Postitas nelly89 » 16 Aug 2014, 14:10

Jaaaa! Seda ei oleks ma osanud oodata :D Pm tuli teid täpselt nii palju, kui ma soovisin, aga mõned tüdrukud ütlesid viimasel minutil ära. Mõned kohalolijatest juba värisesid ja lootsid, et kui rattureid vähem tuleb, siis nemad ei pea sõitma :D Aga mul on väga hea meel, et kõik ikka peale said!
Igatahes, suur-suur aitäh kõigile, kes kohale tulid!! Väga lahe oli! :bsmile:

Mine “Pruudisõit ja muud rahvuslikud mängud”

Kes on foorumil

Kasutajad foorumit lugemas: Registreeritud kasutajaid pole ja 1 külaline