KTM 150cc aretis


lipamets
Postitusi: 21
Liitunud: 19 Dets 2011, 15:54
Asukoht: Pärnu

Re: KTM 150cc aretis

Lugemata postitus Postitas lipamets »

pühak kirjutas:

Teemaalgatajatele vabandust OT eest, aga projektiteemade üldine häda kipub olema, et suur osa kommentaatoritest teab tsikli omanikust paremini, mis sellest projektist tulema peab. Nagu Inglise mõistuloos, kus isa ja poeg laadalt ostetud hobusega kodu poole läksid ja iga vastutulija avaldas arvamust, et miks hetkel praktiseeritav liikumisviis paha on. Ma ei taha väita, et ma ise sellest patust puhas oleksin. Siiski on see üks põhjus, miks ma oma tsiklist seni teemat pole teinud ega kavatse ka edaspidi seda teha. Õnneks on mul rampraske chopper, mille püstihoidminegi teatavat pingutust võib nõuda, nii, et te pole millesti ilma jäänud. :ner:

Olen sinuga ühtemeelt. Sai mõni aeg tagasi teemat arendatud. Küll ühes teises foorumis. Peale mõnituste ei tulnud sealt vastuseks midagi. Kustutasin teema ja ei tee enam kunagi ühtegi teemat. Olen võtnud endale põhimõtteks, et kui midagi head ei oska öelda, on targem vaikida. On nii endal kui teistel kergem. Jõudu teema algatajale ja häid mõtteid. :( :) :D

Mööduja, sulle ütlen siin tere ja hoiatan tegemast kõike mis halb.

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Mootorrattad ja projektipäevikud”