Kohvrid KTM 1190 Adventure'le

Kõik mis puudutab mootorratta sõiduks vajalikku varustust. Nii seda, mis mootoratturile selga käib, kui ka seda, mis usinad tsiklistid oma rataste külge kruvivad. Mootorratturi kiivrid, kindad saapad ja joped. Räägi mootorratturitega.

Moderaator: Moded


Teema algataja
nilsleven
Postitusi: 69
Liitunud: 04 Juun 2013, 10:24
Tsikkel: HD Dyna 96ci | Iron 883
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Kohvrid KTM 1190 Adventure'le

Lugemata postitus Postitas nilsleven »

Milliseid kohvreid vaadata KTM 1190 Adventure'le?

Variante:

  • Originaalid, saadaval alu ja alu/plastina, hind midagi üle 1000
  • Touratech'id, alumiiniumist, hind ca 1300
  • Givil lai valik plastist, alust ja alu/plastikust, hinnad suht odavad

Nimetage veel variante? Äkki mingi äge matkakama tootja, mida ma ei tea?

Touratech ja Givi on generic, samas kui mudelipõhise varianti eelis on sumpsi süvend, st kogu krempel ei turrita meetrijagu mõlemale poole kõrvale nagu generic asjad. Praeguste Gividega Honda peal ma olen peaaegu sama lai nagu afroameerika kiirtoidugurmaan.



Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Kohvrid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

Siinsamas foorumis keegi aeg-ajalt pakub (vist endavalmistatud) alu kohvreid!
EDIT: Nemad teevad kah: http://motorrad.hepco-becker.de/index.p ... Itemid=537

Viimati muutis Maaks, 18 Dets 2014, 13:44, muudetud 1 kord kokku.
Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA

grahv
Postitusi: 1177
Liitunud: 26 Jaan 2005, 15:37
Tsikkel: GSX1200, XT660R
Asukoht: Hiiumaa
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Kohvrid

Lugemata postitus Postitas grahv »

Hepco & Becker
Krauser

...ja sumpsi poolele kitsam kast.

Kasutaja avatar

Madox
Postitusi: 145
Liitunud: 23 Juun 2004, 15:24
Tsikkel: S1000RR
Asukoht: On the Road
Tänatud: 3 korda

Re: Kohvrid

Lugemata postitus Postitas Madox »

Terv,

Aga lisan siis Maaksi poolt nimetatud inimese kontaktid, kes tegeleb alu kohvrite valmistamisega Võrus. Töö korralik, saadaval ka porgandi karva kohvreid, olen ise näinud ja katsunud, julgen soovitada! :bsmile:

Kodulehel on valik valmisolevaid kohvreid ja muidugi saab lasta valmistada ka oma mõõtude järgi.

http://nrteam.eu/

Tel: 56209430

Foorumis muidu esineb zharik nime all!


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Kohvrid

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Siinsamas foorumis keegi aeg-ajalt pakub (vist endavalmistatud) alu kohvreid!

Võta ühendust sellise mehega nagu /randel/ siitsamast foorumist. Ta on meisterdanud päris mitmetele reisikaaslastele arvestatavaid kohvrisarju.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

yeekim
Toetajaliige
Postitusi: 6614
Liitunud: 09 Mai 2006, 12:08
Tsikkel: VT1300CX
Asukoht: Head mõtted
Tänanud: 649 korda
Tänatud: 400 korda

Re: Kohvrid

Lugemata postitus Postitas yeekim »

Hr.Nõel kirjutas:

Siinsamas foorumis keegi aeg-ajalt pakub (vist endavalmistatud) alu kohvreid!

Võta ühendust sellise mehega nagu /randel/ siitsamast foorumist. Ta on meisterdanud päris mitmetele reisikaaslastele arvestatavaid kohvrisarju.

Hoi!

Ma ei usu, et Randel praegu midagi meisterdab (crash)

edu

Saadetud kettaga lauatelefonist!


Hr.Nõel
Postitusi: 1447
Liitunud: 21 Okt 2005, 21:33
Tsikkel: Päris mitu...
Asukoht: Pärnu
Tänatud: 109 korda

Re: Kohvrid

Lugemata postitus Postitas Hr.Nõel »

Ma ei usu, et Randel praegu midagi meisterdab

Minu viga... loomulikult. Kohe ei tulnud meelde. :wack:
Aga küsida ja konsulteerida võid ju ikka.

Tel. +372 viiskuus 2158üksüks & noelamees@gmail.com
Kasutaja avatar

Biker24
Postitusi: 98
Liitunud: 30 Mär 2014, 20:27
Asukoht: Kadaka tee 1/4 Tallinn
Kontakt:

Re: Kohvrid

Lugemata postitus Postitas Biker24 »

Need on tõesti korralikud asjad mereveekindlast alumiiniumist ja kellele Võru kaugeks jääb siis valik on kohapeal saadaval Biker24 Motokaubamajas. Tulge vaadake, näppige ja veenduge ;)

jawazaki kirjutas:

Terv,
Aga lisan siis Maaksi poolt nimetatud inimese kontaktid, kes tegeleb alu kohvrite valmistamisega Võrus. Töö korralik, saadaval ka porgandi karva kohvreid, olen ise näinud ja katsunud, julgen soovitada! :bsmile:
Kodulehel on valik valmisolevaid kohvreid ja muidugi saab lasta valmistada ka oma mõõtude järgi.
http://nrteam.eu/
Tel: 56209430
Foorumis muidu esineb zharik nime all!


Teema algataja
nilsleven
Postitusi: 69
Liitunud: 04 Juun 2013, 10:24
Tsikkel: HD Dyna 96ci | Iron 883
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Kohvrid

Lugemata postitus Postitas nilsleven »

Biker24 kirjutas:

Need on tõesti korralikud asjad mereveekindlast alumiiniumist ja kellele Võru kaugeks jääb siis valik on kohapeal saadaval Biker24 Motokaubamajas. Tulge vaadake, näppige ja veenduge ;)

jawazaki kirjutas:

Terv,
Aga lisan siis Maaksi poolt nimetatud inimese kontaktid, kes tegeleb alu kohvrite valmistamisega Võrus. Töö korralik, saadaval ka porgandi karva kohvreid, olen ise näinud ja katsunud, julgen soovitada! :bsmile:
Kodulehel on valik valmisolevaid kohvreid ja muidugi saab lasta valmistada ka oma mõõtude järgi.
http://nrteam.eu/
Tel: 56209430
Foorumis muidu esineb zharik nime all!

Kuidas neil kinnitustega on?

Tihendid ja veekindlus?

Kas käivad ratta külge lukku?

Kasutaja avatar

kurisookaru
Postitusi: 444
Liitunud: 13 Apr 2004, 19:15
Tsikkel: Yamaha Super Tenere/Tenere 700
Asukoht: Vetla-Tallinn-Vetla
Tänanud: 16 korda
Tänatud: 67 korda
Kontakt:

Re: Kohvrid

Lugemata postitus Postitas kurisookaru »

[quote="yeekim"][quote="Hr.Nõel"][quote]Siinsamas foorumis keegi aeg-ajalt pakub (vist endavalmistatud) alu kohvreid![/quote]

Võta ühendust sellise mehega nagu /randel/ siitsamast foorumist. Ta on meisterdanud päris mitmetele reisikaaslastele arvestatavaid kohvrisarju.[/quote]

Hoi!

Ma ei usu, et Randel praegu midagi meisterdab (crash)

edu[/quote]

Meisterdab meisterdab, just viisin talle Givi alusraami sablooniks!

Sõida ise ja lase teistel ka sõita
----------------------
Yamaha Super MatkaMudaKolakas XTZ
http://www.kurisoomoto.com Kesk-Eesti Tuur 2022
http://www.streetmoto.ee
Kasutaja avatar

Maaks
Toetajaliige
Postitusi: 2504
Liitunud: 15 Mai 2008, 11:42
Tsikkel: Yamaha FZ8SA
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 181 korda
Tänatud: 341 korda

Re: Kohvrid

Lugemata postitus Postitas Maaks »

nilsleven kirjutas:

Kuidas neil kinnitustega on?

Tihendid ja veekindlus?

Kas käivad ratta külge lukku?

http://biker.ee/phpbb/viewtopic.php?f=92&t=89561 on pildid mingist partiist.
Niipalju kui sealt välja lugeda on tegu ainult kohvritega ja kaas käib lukku. Rattakinnitustest pole kusagil juttu järelikult pole olemas. Aga ikka zharikult küsi, mitte meilt :D

Garaažis: Pannonia 250TLF, Yamaha FZ8-SA
Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Kohvrid KTM 1190 Adventure'le

Lugemata postitus Postitas KIBU »

Tere

minu arvamus Touratech i kohta on "pask a vähemalt kallis". sõber just pani gessule touratechi külge ja ausalt paneb lausa imestama miks seda tootjat kiidetakse. kohvrite põhjad silikoonhermetsiga veetihedaks mäditud, esimesel avamisel tuli kaanetihend küllest, kaanelukustus andis ilge paugu vastu sõrmi, kohver veits rombis, raam istub veits viltu tagant vaadates. lisatuledest ja mootorikaitse raamidest võiks väiksemat sorti õuduka kirjutada. eks hind paistab inimestele erinevalt a minuarvates ei ole hinna ja kvaliteedi suhe balansis.
mina isiklikult eelistan Givi asju kuna suur tootja siiski ja katsudes tunduvad asjad ok. jah kohvrikinnitus raamid võiksid olla korrosjoonikindlamad ja keevitusõmblused pikemad jne a kohvrid ise tunduvad ok ja kohvri sisekotid tootjal olemas. lisaks saab Motodepoos paljusid asju katsuda enne ostmist.

5248653

joel
Postitusi: 1800
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Kohvrid KTM 1190 Adventure'le

Lugemata postitus Postitas joel »

Pole see suur tootja Givi tühjagi parem, nagu oma kogemus näitab (lugeda võib siit teemast). Võibolla matkaenduurodele teeb Givi mõnda teist seeriat, mis vähe kobedam on - selles osas kogemus puudub.

Joel

v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Kohvrid KTM 1190 Adventure'le

Lugemata postitus Postitas v301060 »

No kui Eestis(Võrus) tootja olemas siis jutt, kumb on s.tem/kallim - Touratech või Givi, suht mõttetu. Või on see rahvuslik eripära, kinkida oma raha krt teab kellele, selle asemel, et osta kodumaist? :D

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600

Kasutaja avatar

makuke
Postitusi: 1097
Liitunud: 03 Mai 2005, 20:30
Tsikkel: enduro ja asfalt
Asukoht: Anija vald
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 1 kord

Re: Kohvrid KTM 1190 Adventure'le

Lugemata postitus Postitas makuke »

B24-s olevad kohvrid on selle hinna eest kvaliteediga, mille pärast mina enam ei mõtleks ise tegemise peale- tihendid, lukustused, välimus on 5+
Tsikli külge raamid ja kohvri kinnitus mõelda on juba igaühe kodutöö.

Kiidan kohvreid!

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Kohvrid KTM 1190 Adventure'le

Lugemata postitus Postitas KIBU »

joel kirjutas:

Pole see suur tootja Givi tühjagi parem, nagu oma kogemus näitab (lugeda võib siit teemast). Võibolla matkaenduurodele teeb Givi mõnda teist seeriat, mis vähe kobedam on - selles osas kogemus puudub.

lugesin viidatud teema läbi ja selle jutu põhjal arvamus Givist ei muutunud. esiteks sinu juhtum äralennanud tagakohvriga tõestas pigem et kohver väga kvaliteetne kui 100kmh teele kukkudes terveks jäi. monokey puhul tuleb kohver lahti vaid siis kui kinnitus pole korralikult sulgund ja see pigem hoolduse või paigalduse viga.
peale selle käsitletakse siin teemas siiski peamiselt alu kohvreid ehk Trekker seeriat mida ei saa plastikuga võrrelda.

v301060 kirjutas:

No kui Eestis(Võrus) tootja olemas siis jutt, kumb on s.tem/kallim - Touratech või Givi, suht mõttetu. Või on see rahvuslik eripära, kinkida oma raha krt teab kellele, selle asemel, et osta kodumaist? :D

v301060 ma saan sinu mõttest ilmselt aru ja kuigi avalikus foorumis ei ole ebaviisakused õigel kohal aga samas tunnen et mina olen vähemalt üks nendest kelle arutelu sa mõttetuks pead siis vastan et sinu mõttekäik ja kommentaar on lihtsalt LOLL.
ma arvan et olen neid lõunas tehtud kohvreid katsunud Biker24 poes. jah kui hinda vaadata siis suhe kvaliteediga väga ok kuid siiski kui Givi või mõne muu tootja nö tehasetoodang kõrvale panna on minu arvates ju näha et esteetilise poole pealt neid võrrelda ei saa. või noh saab aga pole justkui aus kui hinnasilte vaadata. tehase omad on selgelt ilusamad ja ägedamad. Ehk et kuigi Eestis on tegija olemas on siiski mõtet arutada ka touratechi ja givi kvaliteedi ja hinna üle kuna mõnele kasutajale on ka esteetiline pool või kasvõi brandname väga oluline argument kohvri valikul.
kommentaari teise osa sõnakasutus näiteks "kinkida oma raha" ja "krt teab kellele" :shock: näitab et sa ei saa ju ültse aru et jutt käib siiski raha kauba vastu vahetamisest ehk ostmisest mitte kinkimisest ja mitte krt teab kellele vaid väga täpselt ja kaalutletult valitud üle maailma tunnustatud kaubamärgi tootjale.
Jah puhas ja ebaviisakas iroonitsemine a mõni kommentaar kohe kutsub vastama.

5248653

joel
Postitusi: 1800
Liitunud: 06 Apr 2005, 18:52
Asukoht: Tartu
Tänanud: 7 korda
Tänatud: 110 korda

Re: Kohvrid KTM 1190 Adventure'le

Lugemata postitus Postitas joel »

KIBU kirjutas:

lugesin viidatud teema läbi ja selle jutu põhjal arvamus Givist ei muutunud. esiteks sinu juhtum äralennanud tagakohvriga tõestas pigem et kohver väga kvaliteetne kui 100kmh teele kukkudes terveks jäi. monokey puhul tuleb kohver lahti vaid siis kui kinnitus pole korralikult sulgund ja see pigem hoolduse või paigalduse viga.
peale selle käsitletakse siin teemas siiski peamiselt alu kohvreid ehk Trekker seeriat mida ei saa plastikuga võrrelda.

Alu vs. plastik osas täiesti nõus, seega järgnev märkus on suht OT, aga Monokey puhul ei saa võtit kättegi, kui kinnitus sulgunud pole. Jään endiselt arvamusele, et kohvri kinnitus on puudulik, kuivõrd paigaldada seal midagi valesti ei saa selles mõttes, et kinnitusplaat on ühes tükis ja midagi seal reguleerida pole. Päris lahtiselt aluse peale ilma lukustuse sulgumises veendumata ma kohvrit kohe kindlasti ei pannud. Muideks, juba tsiklit ostes vaatasin, et kohver on kriibitud. Põhjus sai selgeks siis, kui endal esimest korda minema lendas. Ainus võimalik kasutajapoolne viga võis olla kohvri ülekoormamine. Ei mäleta, palju mul seal kraami sees olla võis ja ei tea ka, palju lubatud on, aga ei välista võimalust, et oli rohkem kui lubatud. Aga sel juhul ilmselt mitte palju, sest kohvritäit telliseid ma vedanud pole.

Joel

v301060
Postitusi: 450
Liitunud: 07 Juul 2008, 20:14
Tsikkel: HD Bobik 103
Asukoht: Viljandi
Tänanud: 4 korda
Tänatud: 8 korda

Re: Kohvrid KTM 1190 Adventure'le

Lugemata postitus Postitas v301060 »

http://alu-milanek.webnode.cz/
Mina ostsin kohvrid sellisest kohast, maksid 400+200 raamid Loisest(olin laisk ja ei viitsinud otsida, kes need kohapeal valmis teeks).
Ettevõtte omanik Milan Hejtmanek on ise tsiklimees ja töökoda on garaažis, nagu Tšehhi väiketootjatel ikka.
Tänase teadmisega eelistaksin muidugi Võru omi. Küllap nood Eesti tootjad kord jõuavad ka oma asju niipalju tisainida, et esteetiline nauding ikka täielik oleks. :D

HD Bobik 103 & 2x Jawa 638
varem: KMZ 650 Dneprr; HD XL 1200 Sportster; TransAlp 650; HD 883 Sportster Roadster; HD 1200 Sportster Custom; KTM 390 Duke; Triumph Thunderbird 1600

Kasutaja avatar

KIBU
Postitusi: 971
Liitunud: 04 Veebr 2004, 21:56
Tsikkel: Husqvarna 701, TE300i, FC 450
Asukoht: Tallinn
Tänanud: 38 korda
Tänatud: 70 korda

Re: Kohvrid KTM 1190 Adventure'le

Lugemata postitus Postitas KIBU »

joel kirjutas:
KIBU kirjutas:

lugesin viidatud teema läbi ja selle jutu põhjal arvamus Givist ei muutunud. esiteks sinu juhtum äralennanud tagakohvriga tõestas pigem et kohver väga kvaliteetne kui 100kmh teele kukkudes terveks jäi. monokey puhul tuleb kohver lahti vaid siis kui kinnitus pole korralikult sulgund ja see pigem hoolduse või paigalduse viga.
peale selle käsitletakse siin teemas siiski peamiselt alu kohvreid ehk Trekker seeriat mida ei saa plastikuga võrrelda.

Alu vs. plastik osas täiesti nõus, seega järgnev märkus on suht OT, aga Monokey puhul ei saa võtit kättegi, kui kinnitus sulgunud pole. Jään endiselt arvamusele, et kohvri kinnitus on puudulik, kuivõrd paigaldada seal midagi valesti ei saa selles mõttes, et kinnitusplaat on ühes tükis ja midagi seal reguleerida pole. Päris lahtiselt aluse peale ilma lukustuse sulgumises veendumata ma kohvrit kohe kindlasti ei pannud. Muideks, juba tsiklit ostes vaatasin, et kohver on kriibitud. Põhjus sai selgeks siis, kui endal esimest korda minema lendas. Ainus võimalik kasutajapoolne viga võis olla kohvri ülekoormamine. Ei mäleta, palju mul seal kraami sees olla võis ja ei tea ka, palju lubatud on, aga ei välista võimalust, et oli rohkem kui lubatud. Aga sel juhul ilmselt mitte palju, sest kohvritäit telliseid ma vedanud pole.

ilmselt sobiks monokey süsteemi kinnituslahenduste kommenteerimine paremini sinupoolt eelpool viidatud teemasse seega postitan enda tähelepanekud sinna. kui huvi saad sealt lugeda.

5248653

Teema algataja
nilsleven
Postitusi: 69
Liitunud: 04 Juun 2013, 10:24
Tsikkel: HD Dyna 96ci | Iron 883
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 2 korda

Re: Kohvrid KTM 1190 Adventure'le

Lugemata postitus Postitas nilsleven »

makuke kirjutas:

B24-s olevad kohvrid on selle hinna eest kvaliteediga, mille pärast mina enam ei mõtleks ise tegemise peale- tihendid, lukustused, välimus on 5+
Tsikli külge raamid ja kohvri kinnitus mõelda on juba igaühe kodutöö.

Kiidan kohvreid!

Seda on kena kuulda, et kohvrid hea mulje jätavad. Sõidan B24-st läbi ja uurin.

Samas mis mõttes on kinnituse mõtlemine igaühe kodutöö? Kinnitus on kohvrite juures kõige olulisem asi ohutuse seisukohast. Teha valmis raam, mis kannatab 10, 20 või 50 tuhat km vibreerimist ja raputamist, ei ole triviaalne. Ja kui kohver sul näiteks grupis baani peal 150ga lastes jee tõmbab, siis võib halvimal juhul avaneda võimalus sõbra matustele minna.

Lisaks on kinnitused tohutu olulised kasutusmugavuse seisukohast. Nt Monokey'd (on nad muidu, mis nad on), käivad ikka lõpp mõnusasti ratta küljest lahti. Tassid aga sangasidpidi telgi kõrvale, lased lestad kenasti sirgu ja hakkad õlut võtma. Siin isikud soovitavad SW Motechi ning kui nende reklaamvideot vaadata, siis ka eriti küsimusi ei ole. Maksavad tonni kanti, aga kasutatavust on kogu selle raha eest.


android
Postitusi: 88
Liitunud: 29 Apr 2005, 12:40
Tsikkel: XT600
Asukoht: Harjumaa
Tänanud: 11 korda
Tänatud: 2 korda

Re: Kohvrid KTM 1190 Adventure'le

Lugemata postitus Postitas android »

Juba mõned aastad kasutan Hepco Becker Gobi küljekohvrid.
Pilt
Olen väga rahul nendega - mugavad ja tugevad. Soovitan :wink:

Ma ei hüppa!
Kasutaja avatar

kris666
Postitusi: 68
Liitunud: 20 Nov 2003, 23:57
Tsikkel: KTM 950 S Rallye
Asukoht: GPS näitab

Re: Kohvrid KTM 1190 Adventure'le

Lugemata postitus Postitas kris666 »

KTM originaal kohvrid - the best the money can buy!

KTM 950 Adventure S Rallye setup '03
KTM EXC 530 R '08
JAWA 350-638 '84
Vasta

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Sõidu- ja lisavarustus”