Filmid

Kasutaja avatar

zidmänn
Postitusi: 85
Liitunud: 01 Mär 2009, 14:41
Tsikkel: Suzaki
Asukoht: Sinu selja taga
Tänanud: 3 korda
Tänatud: 2 korda
Kontakt:

Re: Filmid

Lugemata postitus Postitas zidmänn »

harrys kirjutas:
zidmänn kirjutas:

The interview - palju kõmu tekitanud, kuid tegelikult täitsa hea film

Nagu Not Another Teen Movie ja American Pie aga.. umbes 7 astet.. lamedam? Kes pole näinud, siis hoiatuseks et naljad on VAID stiilis 'tule nuusuta, mu riist haiseb'.
Minule naljakaim osa seal oli mõelda, et seda poolteist tundi oma elust ma ei saa kunagi tagsi. :D

Mind ajendas seda filmi vaatama just meediakära tõttu ja seetõttu oli minu jaoks suht ''must watch'' film :) . Naljade osas nii karmilt ei ütleks, kuna tänapäeva ''naljafilmid'' ongi enam-vähem sellised ning vahepeal ajas muigama küll (võibolla olen liiga labane). Mulle tundus film huvitav ning oli ka eelmise aasta filmide hulgast üks meeldejäävamaid.
Kusjuures olen tähele pannud, et päris palju on selliseid inimesi kes usuvad: ''sony keelas filmi nimelt ära, et saaks siis sellest hiigelkasumit teenida'' ning siis hakatakse selle alusel filmi maha tegema :wack: .
Kes tahab teemat edasi arendada võime seda teha erasõnumi teel. Lihtsalt sellepärast, et järgmine teema hukka ei läheks :mrgreen: .
Et postitus täitsa teemast välja ei läheks, soovitan üht 2009 a. sci-fi filmi: District 9

Liitu vestlusega

Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige

Avan konto

Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.

Registreeru

Logi sisse

Mine “Ajaviiteks...”