Otsin motopolitseinikku

Valmet
Tsikkel: Valgete kätega tehtud
Kontakt:

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas Valmet » 13 Mär 2015, 08:46

Trahvid minu taskust, tehnika ja koolitused meie kõigi taskust, st maksud mida saaks targermini kulutada. Muidugi maksaksin enda eest kinni selle sama koolituse kus mendid käivad kui peale seda oleks mul ka õigus sama moodi "eluga riskides" kihutada. Hiljuti arvutati välja, et inimese enneaegne surm maksab riigile 1,3 miljonit. Sellest võib järeldada, et niipalju maksab inimene elujooksul makse, tegelikult isegi rohkem sest pärast tahab ta ju veel pensioni saada. Kui ment võib kihutada siis kas tema elu ei maksa siis midagi? Olgu selle mendiga nii nagu on, aga selle raha eest saab vähemalt 5 korralikku maja valmis ehitada samas kui eestlane ehitab heal juhul ühe. Kui nüüd otsida kohti kuhu meie raha kaob siis liikluses torkavad silma uued ja hea varustusega autod millised sisaldavad kallist jälgimistehnikat, igas neist istub veel kaks füüsiliselt tervet meest kes suudaks kasvõi teedel auke lappida. Need Skodades kükitavad tegelased on nagu kütid kes märkavad iga viga, neil binoklid, internet, numbriskannerid, kaardiplotterid, radarid ja uiteabmisveel selleks, et kinni püüda töölt koju sõitev maksumaksja. Sellele maksukoguja ei mõtle, et võibolla mees ootab palgapäeva, et saaks autoga ülevaatusele minna või, et rahapuudusest tekkinud stressis inimene unustas selle turvavöö lahti. Samal ajal ei suuda riik vähihaigele ravimit osta! Ja kui annetajad selle raha kokku saavad siis riik tahab sealt käibemaksu saada t*** ma ei või. Samas kui vähihaige terveks ravida siis saab ta ju ka tööle naasta. Alati kui näen neid eravärvides VW transportereid mis kubisevad igasugu kallist profitehnikast, mõtlen sellele kuidas ei jätku raha koolidele ja lasteaedadele. Kurat koolis saaks ju rääkida, et eluga riskimine on lollus siis ei peaks ment põõsas binokliga passima. Ühesõnaga kõigel on mõistlikkuse piir, aga see mis meil toimub on üle piiri. Ja igasugu jumalakuulelikud tatipritsijad võivad siin edasi targutada kuidas tsikliga maanteel paarkümmend pügalat kiiremini sõites oled kohe mõrvar. Kiirusepiirangud on pärit sellest ajast kui meie teedel sõitsid Pobedad ja vanad Mossed ning teed olid palju kitsamad ja puud kohe servas.

OLEN RASSIST

Triumph Speed Triple, KTM LC4 SX, Husqvarna WR125,

Mine “Otsin / nägin inimest.”