Otsin motopolitseinikku

Kasutaja avatar

sinilind123
Postitusi: 983
Liitunud: 08 Apr 2008, 21:45
Tsikkel: TransAlp ja Africa Twin
Asukoht: Tartu
Tänanud: 1 kord
Tänatud: 14 korda

Re: Otsin motopolitseinikku

Lugemata postitus Postitas sinilind123 » 13 Mär 2015, 13:16

Black kirjutas:
AzA kirjutas:Küsi mistahes sinise käest, mis nad arvavad sellest lollakas mobiili kõrva ääres hoidmise seadusest ja saad läbilõike.
Samas on väga tihti olukord, et näed kõigepealt, et keegi molutab tänaval põhjendamatult aeglaselt ja/või teeb suunda näitamata ootamatuid manöövreid või kaldub kõrvalreale ja siis näed kas taga- või küljeaknast, et mobla on kõrva ääres. On neid, kes saavad mõlema tegevusega korralikult hakkama, suur osa neist lobisejatest ei saa aga hästi isegi lihtsalt sõitmisega hakkama. Nii et mina olen küll selle seaduse poolt - kui näen sellist jokutajat ja signaali lasen, siis tekitab see tas vähemalt mingi süütunde, selle asemel, et ta mulle vihaselt vastu vahiks, kuna kõik on ju seaduspärane.

Muide, moblaga rääkides tähelepanu hajutamine on tegelikult halvem kui see ühe käe hõivamine. Selles suhtes olen isegi nõus, et seadus on nõrk. Tegelikult ei paranda HF-i kasutamine asja olulisel määral.

Siis võiks lube saades mingisuguse testi teha, kus pannakse märge lubadele: "kas võid või ei või kasutada telefoni sõidu ajal" :mrgreen:
Ma olen igapäevaselt päris palju roolis, telefoniga mölisen ka roolis olles. Siiani pole see küll häirinud mu liiklemist ja signaali pole ka kusagilt saanud.
Õige sõitmine on selline, kus telefon on õla ja kõrva vahel, jalgevahel on kohvitops, paremas käes kastmest nirisev burger, vasakus käes sigaret + salfakas, millega vahepeal lõua otsast kastet pühkida. Põlvedega üritatakse autot õiges suunas juhtida. :mrgreen:


Honda Dio 50ccm 1990a - Honda Mtx125R 1989a - Honda XL 600V Transalp 1987a - Suzuki GSF 1200 Bandit 1996a - Honda XRV 750 Africa Twin 1990a - Kawasaki zxr 750 1990a

Mine “Otsin / nägin inimest.”