Yamaha XS650 Special '79 kohvik
-
mosfet
Teema algataja - Postitusi: 77
- Liitunud: 24 Veebr 2013, 04:17
- Tsikkel: Yamaha XS650, Triumph Str Trpl
- Tänanud: 2 korda
- Tänatud: 11 korda
Re: Yamaha XS650 Special '79 kohvik
Postitan mõned pildid juhtmestiku koostamisest. Esiteks valik connector-eid mida kasutan. Bullet connector-id on Jaapani mõõtu 3,9 mm.
Aku otsikute jaoks on mul selline tööriist - haamriga pähe ja valmis ![]()
Näide, kuidas connector juhtme külge saab - double bullet socket connector
Heat shrink ja silikooni lutt
See valge nöör on lacing tape - vahatatud tugev lapik nöör, mida kasutatakse lennumasinates juhtmete sidumisel. Põhimõtteliselt sama asi, mis plastik silmusside(zip tie, tie-wrap, whatever heal lapsel mitu nime), aga pisut vanakoolim. Kuna ma tööjuures lennukite juhtmete paigaldamisel kasutan üljuhul lacing tape-i, siis minujaoks on üsna loogiline seda kasutada ka oma mootorratta juhtmestiku ehitamisel.
Pooleli
Viimasel pildil on näha, et ma jätan igasse rüüsse ka lacing tape-i sama pikalt koos juhtmetega, et ei peaks tulevikus modifikatsioonide tegemisel juhtmete läbi rüü ajamisega liiga palju vaeva nägema.
Parim tööriist põimitud juhtmerüü poolitamisel, välitmaks hargnemist
to be continued...
Liitu vestlusega
Vestluses osalemiseks pead sa olema motokommuuni liige
Avan konto
Pole veel liige? Pole probleemi, registreeru ja liitu.
Liikmena saad sa ise postitada ja vastata teisetel või tellida endale teavitusi vestluse edenemise kohta.
Kõik siin on tasuta ja võtab vaid minuti. Kohtusi sellega ei kaasne.






